booking calendar - en to ru_RU translation catalogue (33 entries)

en: January
ru_RU: Januari

en: February
ru_RU: Februari

en: March
ru_RU: Mars

en: May
ru_RU: Maj

en: June
ru_RU: Juni

en: July
ru_RU: Juli

en: August
ru_RU: Augusti

en: October
ru_RU: Oktober

en: Sunday
ru_RU: Söndag

en: Sun
ru_RU: Sön

en: Su
ru_RU: Sö

en: Monday
ru_RU: Måndag

en: Tuesday
ru_RU: Tisdag

en: Wednesday
ru_RU: Onsdag

en: Thursday
ru_RU: Torsdag

en: Friday
ru_RU: Fredag

en: Saturday
ru_RU: Lördag

en: Available
ru_RU: Ledig

en: Booked
ru_RU: Bokat

en: Unavailable
ru_RU: Ej bokningsbar

en: Oct
ru_RU: Okt

en: Mon
ru_RU: Mån

en: Tue
ru_RU: Tis

en: Wed
ru_RU: Ons

en: Thu
ru_RU: Tor

en: Fri
ru_RU: Fre

en: Sat
ru_RU: Lör

en: Mo
ru_RU: Må

en: Tu
ru_RU: To

en: We
ru_RU: On

en: Th
ru_RU: To

en: Sa
ru_RU: Lö

en: Reservation
ru_RU: Reservationer
