booking - en to hu_HU translation catalogue (1605 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a %snap celláinál a költség%s megjelenítéséhez.

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a napi költség megjelenítéséhez tooltip-ben, amikor a naptárban a nap fölé ér az egérmutató.

en:  Check this box to use %s payment gateway.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a %s fizetési átjáró használatához

en:  Check this box to use Sage Pay payment.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a Sage Pay fizetés használatához.

en:  Check this box to use Sermepa Pay payment.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a Sermepa Fizetési rendszer használatához.

en:  Check this box to use iPay88 payment system.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a iPay88 fizetési rendszer használatához.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
hu_HU: Jelölje be a dobozt, hogy a fizetési űrlapon megjelenjen a %s foglalás részletes összegzése%s

en:  Click, if you want to reindex booking data by booking dates sort field (Your installation/update of the plugin must be successful).
hu_HU: Kattintson ide, ha újra akarja indexelni a foglalási adatokat dátum szerint (a bővítmény telepítésének / frissítésének sikeresnek kell lennie).

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
hu_HU: Kövesse az instrukciókat a PayPal számla beállításához:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
hu_HU: Ez a bővítmény le tudja tiltani a BootStrap JavaScript-eket, ha a téma vagy másik bővítmény betöltené.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
hu_HU: Jelzi, hogy a tranzakció a végleges értékesítés fizetése vagy a végleges értékesítés meghatalmazása, és később kerül rendezésre.

en:  Parameters are incorrect,
hu_HU: A paraméterek nem megfelelőek,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
hu_HU: Válasszon a teszt (homokozó teszt környezet) és az éles  PayPal fizetés között,

en:  Select your cost configuration.
hu_HU: Válassza ki a költség megadását.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
hu_HU: Be- / kikapcsolja a Támogatja a "Booking Calendar" sort a naptár alján.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
hu_HU: Verzió értesítés és Súgó be-/kikapcsolása a foglalási adminisztrációs oldalon.

en:  Use these shortcodes for customization:
hu_HU: Testreszabáshoz használja ezeket a gyorskódokat:

en:  You can configure the deposit payment for your booking resources %shere%s.
hu_HU: %sItt%s konfigurálhatja a foglalási erőforrások előleg fizetését.

en:  for all days!
hu_HU:  az összes napra!

en: !Paid OK
hu_HU: !Fizetés rendben

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
hu_HU: %s - a foglalás törlésének indoklása levélküldés előtt

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
hu_HU: %s - a foglalás fizetésének indoklása levélküldés előtt

en: %s - availability of booking resource,
hu_HU: %s erőforrás foglalhatósága,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
hu_HU: %s - foglalási információ, a bejegyzéshez kapcsolódó szöveg alapján,

en: %s - check-in date,
hu_HU: %s - érkezési dátum,

en: %s - check-out date,
hu_HU: %s - távozás napja

en: %s - cost of booking the resource,
hu_HU: %s - az erőforrás foglalásának költsége,

en: %s - coupon field,
hu_HU: %s - kupon,

en: %s - default selection number of visitors,
hu_HU: %s - alapértelmezett látogatók száma

en: %s - enter direct cost at admin panel at page:
hu_HU: %s - adja meg a közvetlen költséget az adminisztrációs felületen a következő oldalon:

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
hu_HU: %s - kapcsolódó kép, a bejegyzéshez kapcsolódó kiemelt képből,

en: %s - inserting BIC
hu_HU: %s - BIC beillesztése

en: %s - inserting IBAN
hu_HU: %s - IBAN beillesztése

en: %s - inserting ID of booking
hu_HU: %s - foglalás azonosítójának beszúrása

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
hu_HU: %s - a látogató IP címének beszúrása, ahol a látogató végrehajtotta a műveleteket

en: %s - inserting account name
hu_HU: %s - megbízó nevének beillesztése

en: %s - inserting account number
hu_HU: %s - megbízó pénzforgalmi jelzőszámának beillesztése

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
hu_HU: %s - az oldal címének beszúrása (ha létezik), ahol a látogató végrehajthatja a műveleteket

en: %s - inserting all bank accounts details
hu_HU: %s - a megbízó minden banki részletének beillesztése

en: %s - inserting bank name
hu_HU: %s- bank nevének beillesztése

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
hu_HU: %s - bejelentkezés beszúrása (foglalás első napja),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
hu_HU: %s - kijelentkezés beszúrása (foglalás utolsó napja),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
hu_HU: %s - User-Agent tartalmának beillesztése: a jelenlegi kérelem fejrésze, ha létezik

en: %s - inserting data from fields of booking form
hu_HU: %s - mező adat beillesztése a foglalási űrlapról

en: %s - inserting data info about the booking
hu_HU: %s - a foglalás információjának beszúrása

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
hu_HU: %s - foglalási információ beillesztése, amit a Beállítások > Mezők oldal űrlapján konfigurált

en: %s - inserting date of this action
hu_HU: %s - a művelet dátumának beszúrása

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hu_HU: %s - hivatkozás beszúrása az oldalra, ahol a látogatók kifizethetik a lefoglalásukat, (lehetőség van a %s paraméter használatára különböző %s beállításához az oldalon. Például: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hu_HU: %s - hivatkozás beszúrása az oldalra, ahol a látogatók visszavonhatják a lefoglalásukat, (lehetőség van a %s paraméter használatára különböző %s beállításához az oldalon. Például: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
hu_HU: %s - hivatkozás beszúrása az oldalra, ahol a látogatók módosíthatják a lefoglalásukat, (lehetőség van a %s paraméter használatára különböző %s beállításához az oldalon. Például: %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
hu_HU: %s - az új foglalás mérsékelt hivatkozásának beszúrása

en: %s - inserting new line
hu_HU: %s - új sor beszúrása

en: %s - inserting sort code
hu_HU: %s - gyorskód beillesztése

en: %s - inserting the cost of  booking
hu_HU: %s - foglalás költségének beszúrása

en: %s - inserting the dates of booking
hu_HU: %s - foglalás dátumainak beszúrása

en: %s - inserting the number of booking dates
hu_HU: %s - foglalt napok száma

en: %s - inserting time of this action
hu_HU: %s - a művelet idejének beszúrása

en: %s - inserting your site URL
hu_HU: %s - az oldal URL-jének beszúrása

en: %s - link to the page with booking form,
hu_HU: %s - hivatkozás a oldalra a foglalási űrlappal,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
hu_HU: %s - maximális látogatók száma az erőforrás foglaláshoz,

en: %s - resource title,
hu_HU: %s - erőforrás címe,

en: %s - search button,
hu_HU: %s - keresés gomb,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
hu_HU: %s - keresés az bejegyzésekben /oldalakon megadott kategóriában,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
hu_HU: %s - keresés az bejegyzések /oldalak között a megadott tag-gel,

en: %s - show cost hint for full booking in real time, depending on number of days selected and form elements.
hu_HU: %s - a teljes foglalás költségének megjelenítése valós időben, amely függ az űrlap kitöltésétől és a kijelölt napok számától.

en: %s - show cost hint of additional booking cost, which depends from selection of form elements.
hu_HU: %s - Az űrlap elemeinek tartalmától függő további foglalási költségek megjelenítése.

en: %s - show hint of original booking cost without additional costs for full booking in real time, depends only from days selection.
hu_HU: %s - az eredeti foglalási költség megjelenítése valós időben, amely függ az űrlap kitöltésétől és a kijelölt napok számától.

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
hu_HU: %s - új fordítási szekció kezdete, ahol %s - a fordítás lokalizációja

en: %s Finish getting sort dates. %s
hu_HU: %sAdatok rendezése kész. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
hu_HU: %s Talált %s nem indexelt foglalás(oka)t %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
hu_HU: %sFontos%s Ez az opció felülírja az összes időkiválasztást a foglalási űrlapon.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
hu_HU: %s és %s napszakok magasabb prioritásúak, mint a %s napok intervalluma.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
hu_HU: %s vagy %s - foglalási erőforrás címének beillesztése

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
hu_HU: %s vagy minimum és napok kiválasztásának meghatározott száma a hét vagy évad megadott napjának. %s

en: %s – calendar of booking resource with %s
hu_HU: %s - erőforrás foglalási naptár %s-vel

en: %s, then total cost will be %s
hu_HU: %s, az összes költség %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
hu_HU: %s, akkor az összes költség (amennyiben 3 napot választott) %s

en: %sDescription of usage%s.
hu_HU: %sHasználat leírása%s

en: %sEmail verification field%s.
hu_HU: %sEmail ellenőrző mező%s

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
hu_HU: %sHiba!%s A kérelmet nem fogadta el a biztonsági ellenőrzés! Kérem frissítse az oldalt és próbálja meg újra.

en: %sExample%s.
hu_HU: %sPéldául%s

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
hu_HU: %s Fontos! %s Amennyiben a foglalási naptár (bejegyzésben vagy oldalon) és a widget azonos oldalon jelenik meg, az utóbbi nem lesz látható.

en: %sNo this booking resources.%s
hu_HU: %sFoglalási erőforrások száma%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
hu_HU: %sTöbb widget van támogatva a %sfizetős verziókban%s.

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
hu_HU: %sFigyelem! A foglalási erőforrás foglalási naptára már megtalálható az oldalon. Többet erről %sitt %s olvashat

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
hu_HU: %sNincs jogosultsága ehhez a foglalási erőforráshoz.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
hu_HU: %sNincs jogosultsága ehhez az oldalhoz%s A felhasználói fiók nem aktív. Kérem vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral.%s

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
hu_HU: %s[bookingsname]%s - a foglalási erőforrás nevének beszúrása

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
hu_HU: %s[dates]%s - a lefoglalt dátumok listájának beszúrása

en: %s[datescount]%s - inserting number of reserved dates
hu_HU: %s[datescount]%s - a lefoglalt dátumok számának beszúrása

en: %send booking time%s
hu_HU: %s foglalási idő befejezése%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
hu_HU: %snév%s - az állapot csoport egyedi neve, ami tartalmazza a különböző értékek állapotait. Például, ha szeretne megadott HTML tartalmat különböző hétköznapoknak, használhat több állapotot azonos névvel, de az állapotban különböző paraméterértékkel. További információkért tekintse meg a példákat.

en: %sstart booking time%s
hu_HU: %sfoglalási idő kezdete%s

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
hu_HU: %stípus%s - az állapot típusa. Két féle állapot van: "hét napja" és "évad". A "hét napja" - állapotszabály, amely a hét kiválasztott napjának értékén alapul, mint hétfő, kedd, stb. "Évad" - állapotszabály a kiválasztott dátum "évad szűrő" nevén alapul. Más szóval a állapot IGAZ, ha a kiválasztott nap az Évad Szűrő oldalon megadott évad szűrőhöz tartozik.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
hu_HU: %sérték%s - a megadott állapot értéke. Ha az érték IGAZ, az állapot tartalma megjelenik a foglalási űrlapon. Be lehet állítani alapértelmezett értéket (üres - "", vagy ilyent - "*"), hogy megjelenjen az állapot tartalma, ha minden állapot HAMIS, vagy a kezdeti állapotnál, amikor a naptár dátuma még nincs kijelölve.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
hu_HU: %sérték%s - megadott állapotok értéke. Ha az érték IGAZ, a feltételek tartalma megjelenik a foglalási űrlapon. Meg lehet adni alapértelmezett értéket (üres - "", vagy "*"-t), hogy az állapot tartalma megjelenjen akkor, amikor a többi állapot HAMIS, illetve a kezdeti állapotban, amikor a nincs dátum kiválasztva.

en: + Add Account
hu_HU: + Fiók hozzáadása

en: / day
hu_HU: / nap

en: / hour
hu_HU: / óra

en: / night
hu_HU: / éj

en: 00:00 today
hu_HU: ma 00:00

en: 2 Columns Form Template
hu_HU: Két oszlopos űrlap sablon

en: 2 Months
hu_HU: 2 hónap

en: 3 Months
hu_HU: 3 hónap

en: ALL
hu_HU: MINDEN

en: API Login ID
hu_HU: API Belépési Azonosító

en: ASC
hu_HU: növ.

en: AUTHENTICATE
hu_HU: JÓVÁHAGYOTT

en: Abort
hu_HU: Megszakítás

en: About Booking Calendar
hu_HU: A Booking Calendar-ről

en: Accepted Currency
hu_HU: Elfogadott pénznem

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
hu_HU: A feed-hez a hozzáférés megtagadva (403-as hiba). Kérem győződjön meg , hogy a naptár nyilvános megosztása engedélyezett-e.

en: Account Name
hu_HU: Megbízó neve

en: Account Number
hu_HU: Megbízó pénzforgalmi jelzőszámának

en: Account details
hu_HU: Fiók részletei

en: Action after booking is done
hu_HU: Foglalás utána műveletek készen vannak

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Actions tab
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Aktív

en: Activate Relay Response
hu_HU: Relay Response bekapcsolása

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
hu_HU: Aktiválja és adja meg a %selfogadott elem címét%s a jelmagyarázatban

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
hu_HU: Aktiválja és adja meg a %sfoglalható elem címét%s a jelmagyarázatban

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
hu_HU: Aktiválja és adja meg a %srészben foglalt elem címét%s a jelmagyarázatban

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
hu_HU: Aktiválja és adja meg a %sfüggő elem címét%s a jelmagyarázatban

en: Activate auto import
hu_HU: Automatikus import aktiválása

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
hu_HU: A bővítmény JS és CSS állományainak betöltésének aktiválása csak a megadott oldalakon

en: Activate or deactivate field and change the label title
hu_HU: Mező be-/kikapcsolása és a kötet címének módosítása

en: Activation of this feature is require setting cost per day or cost per night
hu_HU: A funkció bekapcsolásához szükséges beállítani az árat naponként vagy éjszakánként.

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active %sRegular User%s
hu_HU: Aktív %sFelhasználó%s

en: Active %sSuper Admin%s
hu_HU: Aktív %sSuper Admin%s

en: Active Sage Pay
hu_HU: Sage Pay bekapcsolása

en: Active Sermepa Pay
hu_HU: Sermepa Fizetés bekapcsolása

en: Active iPay88
hu_HU: iPay88 bekapcsolása

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add New Booking Resource(s)
hu_HU: Új Foglalási Erőforrás(ok) hozzáadása

en: Add New Coupon
hu_HU: Új kupon hozzáadása

en: Add New Custom Form
hu_HU: Új egyedi űrlap hozzáadása

en: Add New Discount Coupon
hu_HU: Új kupon létrehozása

en: Add booking
hu_HU: Foglalás hozzáadása

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
hu_HU: Adjon új foglalást a bejegyzésből / oldalból, vagy az %s adminisztrációs panelről%s.

en: Add new booking resource
hu_HU: Új foglalási erőforrás

en: Add new cost
hu_HU: Új költség hozzáadása

en: Add new custom form
hu_HU: Új egyedi űrlap hozzáadása

en: Add new resource
hu_HU: Új erőforrás hozzáadása

en: Add new resource(s)
hu_HU: Új erőforrás(ok) hozzáadása

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet az foglalható erőforrások számának megjelenítéséhez, ha a naptár(ak)on a nap felé viszi az egérmutatót.

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day. %sBe sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
hu_HU: Tooltip hozzáfűzése a naptárhoz, hogy megmutassa a napokhoz a lefoglalható erőforrások száma alapján az elérhetőségeket. %s Győződjön meg arról ,hogy egyezzen az %s erőforráshoz rendelhető látogatók maximális száma%s a foglalási űrlapon megadott látogatók számával.

en: Add your %s on %swordpress.org%s, if you enjoyed by this plugin.
hu_HU: Adja a %s-t a %swordpress.org%s-on, ha tetszett ez a bővítmény.

en: Additional cost for
hu_HU: Részletes költség

en: Additional cost in %s per 1 day
hu_HU: További költség %s naponta

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
hu_HU: További összeg, ami az űrlap mezőinek kitöltésétől függ.

en: Additional info
hu_HU: További információ

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address (required)
hu_HU: Cím (kötelező)

en: Adults
hu_HU: Felnőttek

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Advanced Cost
hu_HU: Haladó költség

en: Advanced Cost Settings
hu_HU: Haladó költség beállítása

en: Advanced Fields
hu_HU: Haladó Mezők

en: Advanced Options
hu_HU: Haladó opciók

en: Advanced Settings
hu_HU: Haladó beállítások

en: Advanced cost management
hu_HU: Haladó költség kezelés

en: Agenda
hu_HU: Napirend

en: All
hu_HU: Minden

en: All booking data will be deleted when the plugin is deactivated.
hu_HU: Minden foglalási adat törlésre kerül, amikor a bővítményt kikapcsolja.

en: All bookings
hu_HU: Összes foglalás

en: All dates
hu_HU: Összes dátum

en: All days for %s
hu_HU: Összes nap %s-ért

en: All incoming bookings
hu_HU: Minden beérkező foglalás

en: All resources
hu_HU: Minden erőforrás

en: All selected dates in "short" format.
hu_HU: Minden kiválasztott dátum "rövid formátumban",

en: All selected dates with times in "short" format..
hu_HU: Minden kiválasztott dátum és idő "rövid formátumban",

en: All selected dates with times.
hu_HU: Minden kiválasztott dátum és idő.

en: All selected dates.
hu_HU: Minden kiválasztott dátum.

en: Allow %smultiple%s selections
hu_HU: Engedélyezett a %stöbbszörös%s kijelölés

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
hu_HU: Elfogadott fizetések: %sbanki befizetés / banki átutalás%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
hu_HU: Korlátlan foglalás engedélyezése azonos nap(ok)on

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
hu_HU: Az Internet Explorer néhány korábbi verzióba nem támogatja a jelölőnégyzetek opcióinak tiltását.

en: Amount different
hu_HU: Eltérő összeg

en: Any
hu_HU: Bármely

en: Any Status
hu_HU: Bármely állapot

en: Any day of week
hu_HU: A hét bármely napja

en: Any days
hu_HU: Bármely nap

en: Apartment#1
hu_HU: Szállás #1

en: Apartment#2
hu_HU: Szállás #2

en: Apartment#3
hu_HU: Szállás #3

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Apply booking resources selection
hu_HU: Foglalási erőforrás kiválasztásának alkalmazása

en: Approve
hu_HU: Elfogadás

en: Approve selected bookings
hu_HU: Kijelölt foglalások elfogadása

en: Approved
hu_HU: Elfogadott

en: Approved item
hu_HU: Elfogadott elem

en: Apr
hu_HU: ápr

en: April
hu_HU: április

en: Assign events fields to specific booking form field
hu_HU: Események mezőinek hozzárendelése a meghatározott foglalási űrlap mezőihez

en: At least one option must be selected
hu_HU: Legalább egy opciót ki kell választani

en: Aug
hu_HU: aug

en: August
hu_HU: augusztus

en: Australian Dollars
hu_HU: ausztrál dollár

en: Authorization
hu_HU: Engedélyezés

en: Authorization Only
hu_HU: Engedélyeztetés

en: Authorization and Capture
hu_HU: Engedélyeztetés és Felvétel

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
hu_HU: A meghatározott dátum(ok) összes függő foglalásának automatikus megszakítása, ha azonos dátum(ok)ra foglalás kerül elfogadásra.

en: Auto approve all new bookings
hu_HU: Az új foglalások automatikus elfogadása

en: Auto cancellation / approval
hu_HU: Automatikus megszakítás / elfogadás.

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
hu_HU: Foglalások automatikus visszautasítása / elfogadása.

en: Auto import events
hu_HU: Automatikus esemény importálás

en: Auto-cancel bookings
hu_HU: Foglalások automatikus visszautasítása

en: Auto-fill fields
hu_HU: Mezők automatikus kitöltése

en: Auto-fill form
hu_HU: Automatikusan kitöltött űrlap

en: Automatically approve booking
hu_HU: Automatikusan elfogadja a foglalást

en: Automatically approve/cancel booking
hu_HU: Foglalás automatikus elfogadása / megszakítása

en: Availability
hu_HU: Elérhetőség

en: Availability Settings
hu_HU: Elérhetőségi beállítások

en: Availability Title
hu_HU: Foglalhatóság címe

en: Availability booking type
hu_HU: Elérhető foglalási típus

en: Availability description
hu_HU: Elérhetőségi leírás

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: Available item
hu_HU: Foglalható  elem

en: Available:
hu_HU: Elérhető:

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
hu_HU: A foglalás egyensúly költsége - az előleg és a teljes összeg különbsége.

en: Bank Code
hu_HU: Bank kódja

en: Bank Name
hu_HU: Bank neve

en: Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás

en: Bank Transfer active
hu_HU: Banki átutalás bekapcsolása

en: Bank Transfer customization
hu_HU: Banki átutalás testreszabása

en: Bank Transit Number
hu_HU: Banki átutalás száma

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
hu_HU: Győződjön meg arról, hogy a kereskedő szerver rendszerideje a megfelelő időre és időzónára van állítva.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
hu_HU: Győződjön meg arról, hogy egyezzen meg a látogatók maximális száma %saz összes foglalási erőforráshoz%s a foglalási űrlapon megadott látogatók számával.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
hu_HU: Győződjön meg arról, hogy egyezzen meg a látogatók maximális száma %segy foglalási erőforráshoz%s a foglalási űrlapon megadott látogatók számával.

en: Billing Address
hu_HU: Számlázási cím

en: Billing City
hu_HU: Számlázási város

en: Billing form fields
hu_HU: Számla űrlapjának mezői

en: Billing form fields customization
hu_HU: Számlázási űrlap mezőinek testreszabása

en: Book now
hu_HU: Foglalás most

en: Booked
hu_HU: Lefoglalva

en: Booked Times:
hu_HU: Foglalási idők:

en: Booking
hu_HU: Foglalás

en: Booking Calendar - Overview
hu_HU: Booking Calendar - áttekintés

en: Booking Calendar Settings
hu_HU: Booking Calendar beállítások

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
hu_HU: Booking Calendar támogatja a WPML és qTranslate bővítményeket a honlap lokalizációjának dinamikus változtatásához.

en: Booking Data
hu_HU: Foglalási adat

en: Booking Dates
hu_HU: Foglalási dátum

en: Booking Details:
hu_HU: Foglalás részletei:

en: Booking Form
hu_HU: Foglalási űrlap

en: Booking ID
hu_HU: Foglalási Azonosító

en: Booking Listing
hu_HU: Foglalási lista

en: Booking Resource
hu_HU: Foglalási Erőforrás

en: Booking calendar
hu_HU: Foglalási naptár

en: Booking form
hu_HU: Foglalási űrlap

en: Booking form type:
hu_HU: Foglalási űrlap típusa:

en: Booking form with calendar
hu_HU: Foglalási űrlap naptárral

en: Booking resource
hu_HU: Foglalási erőforrás

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
hu_HU: Foglalási erőforrás típusa nincs meghatározva. Lehet, hogy rossz a foglalási hash az URL-ben.

en: Booking resource:
hu_HU: Foglalási erőforrás:

en: Booking resources
hu_HU: Foglalási erőforrás

en: Booking resources management
hu_HU: Foglalási erőforrás-kezelés

en: Booking system
hu_HU: Foglalási rendszer

en: Bookings
hu_HU: Foglalások

en: Bookings Listing
hu_HU: Foglalások listája

en: Bookings default order
hu_HU: Foglalások alapértelmezett sorrendje

en: Bookings for today
hu_HU: Foglalás a mai napra

en: Bookings listing
hu_HU: Foglalások listája

en: Bookings number per page
hu_HU: Foglalások oldalanként

en: Both
hu_HU: Mindkettő

en: Branch Code
hu_HU: Branch kód

en: Branch Sort
hu_HU: Branch rendezése

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
hu_HU: brazil real (csak brazil felhasználóknak)

en: British Pound
hu_HU: brit font

en: Bulk Actions
hu_HU: Minta műveletek

en: Buy
hu_HU: Vásárlás

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
hu_HU: A keresési űrlap és találati eredmény CSS személyszabását ebben az állományban lehet megtenni

en: CSV data separator
hu_HU: CSV adat elválasztó

en: Cache expiration
hu_HU: Cache lejárat

en: Cache will expire:
hu_HU: Cache lejárata:

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Calendar Navigation
hu_HU: Naptár navigáció

en: Calendar Overview
hu_HU: Naptár áttekintés

en: Calendar Skin
hu_HU: Naptár témája

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
hu_HU: A naptárban egy sorban 2 hónap található, a cella magassága 30px, a naptár teljes szélessége 568px (megadható százalékban is: 100%)

en: Calendar is loading...
hu_HU: Naptár betöltése

en: Calendar view mode
hu_HU: Naptár nézeti mód

en: Canadian Dollars
hu_HU: kanadai dollár

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Cancel Booking
hu_HU: Foglalás megszakítása

en: Cancel Return URL from PayPal
hu_HU: Megszakítás utáni visszatérési URL a PayPal-ról

en: Cancel bookings older
hu_HU: Ennél régebbi foglalások elutasítása

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
hu_HU: Csak a függőben lévő, kifizetetlen foglalások visszautasítása, amennyiben régebbiek a kiválasztásnál.

en: Canceled_Reversal
hu_HU: Visszaállított_Megszakított

en: Cancellation email sent
hu_HU: Visszamondási  email kiküldése

en: Cancelled
hu_HU: Visszavonva

en: Cannot find the record
hu_HU: Nem található a bejegyzés

en: Capacity
hu_HU: Kapacitás

en: Capacity:
hu_HU: Kapacitás:

en: Change
hu_HU: Módosítás

en: Change Resource
hu_HU: Erőforrás módosítása

en: Change hash after the booking is approved
hu_HU: Foglalás elfoglalását követően a hash módosítása

en: Change status
hu_HU: Állapot módosítása

en: Change the label title of this field. Email is obligatory field in booking form.
hu_HU: A mezőcímke címének megváltoztatása. Az Email cím kötelező mező a foglalási űrlapon.

en: Change your Booking
hu_HU: Foglalás megváltoztatása

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
hu_HU: Ellenőrizze a %sfoglalási lista%s oldalon az új foglalásokat.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
hu_HU: Nézze meg a %shasználatát%s és hogy milyen %sgyorskódok%s érhetőek el

en: Check In - Tomorrow
hu_HU: Bejelentkezés - holnap

en: Check Out - Tomorrow
hu_HU: Kijelentkezés - holnap

en: Check Premium Features
hu_HU: Prémium funkciók megtekintése

en: Check boxe(s) at left side if you want to activate specific cost.
hu_HU: Jelölje be a baloldali négyzet(ek)et, ha megadott költségeket be akar kapcsolni.

en: Check in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Check new functionality in this plugin update.
hu_HU: Nézze meg az új funkciókat a bővítmény frissítésében.

en: Check out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Check out our %sHelp%s
hu_HU: Nézze meg a %sSúgót%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a a foglalási űrlapon a CAPTCHA bekapcsolásához

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a bejelentkezett felhasználó adatainak automatikus beillesztéséhez.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, ha meg akar határozni további költséget, amely százalékként beállítható az opciókhoz, további fix költségekhez lesznek alkalmazva és nem csak az eredeti foglalási költséghez.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
hu_HU: Jelölje be a dobozt, hogy az foglalási űrlapon az %sidő kiválasztása%s  %sbeszámításra kerüljön a költség számításánál%s

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy a foglalás elfogadása után a fizetés esetén a foglalás automatikusan elfogadásra kerüljön, illetve fizetés megszakítása esetén a foglalás automatikus megszakítására.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, ha segítséget kér az adminisztrációs panelen.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
hu_HU: Jelölje be a kockát, hogy a függőben lévő napok foglalhatóként jelenjenek meg a naptáron.

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, ha egy ismétlődő napszakot több napra lehet foglalni. Ez azt jelenti, hogy a napok részben foglalva lesznek, egyébként a foglalási űrlapon megadott időpont a bejelentkezési és kijelentkezési időpont lesz az első, illetve az utolsó lefoglalt napon.

en: Check this box if you want to use the %sdeposit%s total %spayment%s on the payment form, instead of the full total of the booking.
hu_HU: Jelöld be a négyzetet az %selőleg%s teljes %skifizetéséhez%s a fizetési űrlapon a foglalás teljes összege helyett.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors %s.
hu_HU: Jelölje be a dobozt, ha a teljes elérhetőséget (napi kapacitást) a kiválasztott látogatók száma (%s) alapján kívánja beállítani.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
hu_HU: Jelöld be a jelölőnégyzetet, hogy a teljes rendelkezésre állás (napi kapacitás) függjön a kiválasztott látogatók számától.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
hu_HU: Jelölje be a négyzetet,  hogy %saktiválja%s az automatikus esemény-importálást és azokból a foglalások készítését

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a függő, kifizetetlen foglalások automatikus %selutasításáért%s

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, hogy email-t %sküldjön%s a foglalás megszakításáról

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy sikeres fizetés esetén a foglalás automatikusan elfogadásra kerüljön.

en: Check this box to automatically approve bookings when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking when visitor makes a payment cancellation.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy sikeres fizetés esetén a foglalás automatikusan elfogadásra kerüljön, illetve fizetés megszakítása esetén a foglalás automatikus megszakítására.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
hu_HU: A négyzet bejelölésével sikeres fizetést követően automatikusan elfogadásra kerül a foglalás, illetve a fizetés megszakítása esetén automatikus megszakításra.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy a bővítmény eltávolítása esetén az összes foglalási adat törlésre kerüljön.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy a jelmagyarázat megjelenjen a foglalási naptár alján.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
hu_HU: Jelölje be a négyzetet az elérhető foglalás erőforrások számának megjelenítéséhez, ha a naptár(ak)on a nap felé viszi az egérmutatót.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a mai nap dátumának megjelenítéséhez a jelmagyarázat cellájában.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a foglalások letiltásához, amelyek eltérő foglalási erőforrásokban tárolhatóak.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources. When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a lefoglalás letiltásához, amit egy másik foglalási erőforrásban tárol. Ha be van jelölve, minden lefoglalt napnak azonos foglalási erőforrásban kell szerepelnie, különben hibaüzenet érkezik.

en: Check this box to send copy of this email to Admin
hu_HU: Jelölje be a négyzetet adminisztrátori másolat küldéséhez

en: Check this box to show Reference Text Box
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a referencia szövegdoboz megjelenítéséhez

en: Check this box to show payment description in payment form
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a fizetés űrlapon található fizetési leírásának megjelenítéséhez

en: Check this box to show search results on other page
hu_HU: Jelölje meg a négyzetet a keresési találatok másik oldalon való megjelenítéséhez

en: Check this box to use Bank Transfer
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a banki átutalás használatához

en: Check this box to use Pay in Cash
hu_HU: Jelölje be a négyzetet készpénzes fizetés használatához

en: Check this box to use PayPal
hu_HU: Jelölje be a négyzetet a PayPal használatához

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, ha a %sfoglalás beküldésekor még egyszer le akarja ellenőrizni a kiválasztott dátumok foglalhatóságát%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet, hogy a naptár %sminden napja foglalható legyen%s. A látogatok %snaponta korlátlan számú foglalást tehetnek és nem látják a mások által foglalt napokat%s.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
hu_HU: Jelölje be a négyzetet az új függő foglalások automatikus %selfogadásáért%s

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
hu_HU: Jelölje be az opciót a be- és kijelentkezési idő használatához.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
hu_HU: Ellenőrizze a nem foglalható napokat a naptárban. Ez az opció felülír minden más beállítást.

en: Check-Out time
hu_HU: Kijelentkezés

en: Check-in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Check-in time
hu_HU: Bejelentkezés

en: Check-out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Checkbox(es)
hu_HU: Jelölőmező(k)

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
hu_HU: Jelölje be, hogy megakadályozza a dupla foglalásokat a foglalás beküldésekor

en: Children
hu_HU: Gyerekek

en: Chose payment mode
hu_HU: Válasszon fizetési módot

en: City
hu_HU: Város

en: City (required)
hu_HU: Város (kötelező)

en: Class
hu_HU: Osztály

en: Clear booking resources selection
hu_HU: Foglalási erőforrás kiválasztásának törlése

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
hu_HU: Kattintson az API-kra és győződjön meg arról, hogy a "Calendar API" be van kapcsolva.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
hu_HU: Kattintson a Back to Profile Summary-re a profilhoz való visszatéréshez, miután aktiválta a figyelőt.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
hu_HU: Kattintson a Choose IPN Settings-re, hogy meghatározza az URL figyelőt és aktiválja a figyelőt.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
hu_HU: Kattintson az Instant Payment Notifications Preferences-re a Selling Preferences oszlopban.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
hu_HU: Ellenőrizze az MD5-Hash-t a Biztonsági Beállítások részen

en: Click Profile on the My Account tab.
hu_HU: Kattintson a Profile-ra a My Account fülön.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
hu_HU: Kattintson a Receive IPN messages (Enabled)-re a figyelő engedélyezéséhez.

en: Click Save.
hu_HU: Kattintáson a Mentésre.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
hu_HU: Kattintson a bal oldali főmenüben a Fiók alatti Beállítások-ra..

en: Click Submit
hu_HU: Kattintson a Küldés gombra

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
hu_HU: Kattintson a Seller Preferences oszlopon a Website Payment Preferences-re.

en: Click the "Share this Calendar" link.
hu_HU: Kattintson a "Share this Calendar (Naptár megosztása)" hivatkozásra.

en: Click the Profile subtab.
hu_HU: Kattintson a Profile alfülre.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
hu_HU: Kattintson a jelölőnégyzetre, hogy nyilvános legyen a naptár. Más opciót ne jelöljön be.

en: Click to toggle
hu_HU: Kattintson az átváltáshoz.

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Code Example
hu_HU: Példa kód

en: Collapse Advanced Filter
hu_HU: Haladó szűrők összecsukása

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Comma
hu_HU: Vessző

en: Completed
hu_HU: Kész

en: Conditional Dates Filter
hu_HU: Feltételes dátum szűrő

en: Conditions
hu_HU: Feltételek

en: Configuration
hu_HU: Konfiguráció

en: Configuration in several languages
hu_HU: Konfiguráció több nyelven

en: Configuration of PayPal Pro Hosted Solution payment form
hu_HU: PayPal Pro Hosted Solution fizetési űrlap testreszabása

en: Configuration of PayPal Standard payment form
hu_HU: PayPal Standard fizetési űrlap testreszabása

en: Configure
hu_HU: Konfigurálás

en: Configure Additional cost for the form
hu_HU: További költség konfigurálása az űrlapon

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
hu_HU: További költségek konfigurálása, amely(ek) jelölőnégyzet(ek)től és kiválasztódoboz(ok)tól függnek.

en: Configure booking %sSettings%s.
hu_HU: Konfigurálja a foglalás %sbeállításait%s

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
hu_HU: Konfigurálja az %sűrlap mezőinek%s előre meghatározott készletét

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
hu_HU: Konfigurálja az előre meghatározott %semail sablonokat%s

en: Configuring these %sfields is required for the some payment%s systems!
hu_HU: Ezen %smezők kötelezőek bizonyos fizetési %s rendszer számára.

en: Connection Error
hu_HU: Hiba a kapcsolatban

en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

en: Contact email
hu_HU: Kapcsolat email

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
hu_HU: Email sablonok (%s - gyorskód) és foglalási lista oldal foglalási mező adatainak tartalma

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
hu_HU: Másolja és illessze be ezt a gyorskódot a bal oldali űrlapra

en: Cost
hu_HU: Költség

en: Cost Correction Field
hu_HU: Költségkorrekciós mező

en: Cost Fields
hu_HU: Költség mezők

en: Cost Hints
hu_HU: Infók a költséghez

en: Cost Settings
hu_HU: Költség beállítása

en: Cost Title
hu_HU: Költség címe

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
hu_HU: A költség nem érvényes (0-nál nagyobbnak kell lennie)

en: Cost of the booking for the selected dates only.
hu_HU: A foglalás összege a kiválasztott napokra.

en: Cost saved successfully
hu_HU: Költség sikeresen mentve

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
hu_HU: A %sfenti költségek magasabb prioritásúak%s mint az azonos típusú költségek %sa lista alján%s.

en: Cost:
hu_HU: Költség:

en: Costs
hu_HU: Költségek

en: Costs and Rates
hu_HU: Költségek és díjszabások

en: Costs and Rates Settings
hu_HU: Költségek és díjszabások beállításai

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country (required)
hu_HU: Ország (kötelező)

en: Country List
hu_HU: Országok

en: Coupon
hu_HU: Kupon

en: Coupon Code
hu_HU: Kupon kód

en: Coupon Deleted
hu_HU: Kupon törölve

en: Coupon created
hu_HU: Kupon létrehozva

en: Coupon does not exist
hu_HU: Nem létező upon

en: Coupons
hu_HU: Kuponok

en: Coupons Settings
hu_HU: Kuponok beállítása

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: Create New Season Filter
hu_HU: Új évad szűrő készítése

en: Create conditional days filter
hu_HU: Feltételes nap-szűrő készítése

en: Create dates filter
hu_HU: Dátum szűrő készítése

en: Create new form
hu_HU: Új űrlap hozzáadása

en: Create new season filter
hu_HU: Új évad szűrő készítése

en: Create several booking resources for one time
hu_HU: Készítsen több foglalási erőforrást egy időre

en: Created
hu_HU: Elkészítve

en: Creation
hu_HU: Készítés

en: Currency format
hu_HU: Pénznem

en: Currency symbol
hu_HU: Pénznem szimbóluma

en: Current dates
hu_HU: jelenlegi dátumok

en: Current day
hu_HU: Ma

en: Current month
hu_HU: Jelenlegi hónap

en: Current version
hu_HU: Jelenlegi verzió

en: Current week
hu_HU: Aktuális hét

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Custom Form
hu_HU: Egyedi űrlap

en: Custom button title
hu_HU: A gomb címének testreszabása

en: Customer Email
hu_HU: Vásárló email címe

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
hu_HU: Részletes költségek testreszabása, ami az űrlap mezőitől függ

en: Customization of availability settings
hu_HU: Elérhetőségi beállítások testreszabása

en: Customization of billing fields, which automatically assign from booking form to billing form
hu_HU: A számla mezőinek testreszabása, amelyek automatikusan hozzárendelődnek a foglalási űrlapról a számla űrlaphoz

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
hu_HU: Email sablon testreszabása, amely a foglalás módosítása után kerül kiküldésre

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
hu_HU: Email sablon testreszabása, amelyet az Adminisztátor kap új foglalás után

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
hu_HU: Email sablon testreszabása, amelyet az Látogató kap a foglalás törlése után

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
hu_HU: Email sablon testreszabása, amelyet az Látogató kap a foglalás elfogadása után

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
hu_HU: Email sablon testreszabása, amelyet az Látogató kap új foglalás után

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
hu_HU: Email sablon testreszabása, amelyet az Látogató kap a a fizetési kérelem után

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
hu_HU: Díjszabások, napok árazása és előleg összeg testreszabása

en: Customization of season filters settings
hu_HU: Évad szűrő beállításainak testreszabása

en: Customization of synchronization with Google Calendar
hu_HU: Google Naptár szinkronizációjának beállítása

en: Czech Koruna
hu_HU: cseh korona

en: DEFERRED
hu_HU: KÉSLELTETETT

en: DESC
hu_HU: csökk.

en: Danish Krone
hu_HU: dán korona

en: Data
hu_HU: Adat

en: Data Parsing
hu_HU: Adatelemzés

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Dates
hu_HU: Dátum

en: Dates and Times Hints
hu_HU: Infók a dátumhoz és időhöz

en: Dates view
hu_HU: Dátum nézet

en: Dates:
hu_HU: Dátumok:

en: Day
hu_HU: Nap

en: Day Number(s)
hu_HU: Nap számja(i)

en: Days of month
hu_HU: Hónap napjai

en: Days of week
hu_HU: Hét napjai

en: Days selection number
hu_HU: Napok megadása

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
hu_HU: Tisztelt %s. Fizesse %s közvetlenül a bankszámlánkra. %s Kérem adja meg a Foglalás Azonosítóját (%s), mint fizetési referencia! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
hu_HU: Tisztelt %s készpénzes fizetés %s a foglalásnak %s ellenőrzés %sA foglalás azonosító referenciája: %s

en: Dec
hu_HU: dec

en: December
hu_HU: december

en: Declined
hu_HU: Elutasított

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Form
hu_HU: Alapértelmezett űrlap

en: Default Form Templates
hu_HU: Alapértelmezett űrlap sablon

en: Default Locale
hu_HU: Alapértelmezett hely

en: Default booking admin page
hu_HU: Alapértelmezett foglalási adminisztrációs oldal

en: Default booking resource
hu_HU: Alapértelmezett foglalási erőforrások

en: Default calendar view mode
hu_HU: Alapértelmezett naptár nézeti mód

en: Default form
hu_HU: Alapértelmezett űrlap

en: Default settings for retrieving events
hu_HU: Események fogadásának alapértelmezett beállításai

en: Default title of bookings
hu_HU: A foglalások alapértelmezett címe

en: Default toolbar tab
hu_HU: Alapértelmezett eszköztár-fül

en: Default value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Define preselected resource.
hu_HU: Határozza meg az előre kiválasztott erőforrásokat.

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete booking data, when plugin deactivated
hu_HU: A bővítmény kikapcsolásakor a foglalási adatok törlése

en: Delete data
hu_HU: Adat törlése

en: Delete form
hu_HU: Űrlap törlése

en: Delete selected booking form
hu_HU: Kiválasztott foglalási űrlap törlése

en: Delete selected booking(s)
hu_HU: Kiválasztott foglalás(ok) törlése)

en: Delete selected bookings
hu_HU: Kijelölt foglalások törlése

en: Delete settings
hu_HU: Beállítások törlése

en: Delete template
hu_HU: sablon törlése

en: Delete your previously saved default filer template!
hu_HU: Törölje az előzőleg mentett alapértelmezett szűrő sablont!

en: Deleted
hu_HU: Törölve

en: Denied
hu_HU: Elutasítva

en: Deposit
hu_HU: Előleg

en: Deposit amount
hu_HU: Előleg összege

en: Deposit payment
hu_HU: Előleg befizetése

en: Deposit payment is not active for booking resource
hu_HU: Befizetés nem aktív a foglalási erőforrásra

en: Deposit payment total
hu_HU: Befizetéssel összesen

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Developer Test
hu_HU: Fejlesztői teszt

en: Different form fields, for the different week days
hu_HU: Különböző űrlap mezők a különböző napokhoz.

en: Different time slots, for the different week days
hu_HU: Különböző napszakok  a hét különböző napjainak

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
hu_HU: A Bootstrap letiltása a Back-End betöltésénél

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
hu_HU: A Bootstrap letiltása a Front-End betöltésénél

en: Disable bookings in different booking resources
hu_HU: Letiltja a foglalást különböző erőforrások esetén

en: Discount Coupon field
hu_HU: Kedvezményes Kupon mező

en: Dismiss
hu_HU: Elutasít

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
hu_HU: Tooptip megjelenítése a naptáron, amely megmutatja az látogatók száma alapján az elérhetőséget,

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items. %sBe sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
hu_HU: Tooltip megjelenítése a naptárhoz, hogy megmutassa a napokhoz a lefoglalható erőforrások száma alapján az elérhetőségeket. %s Győződjön meg arról ,hogy egyezzen az %s erőforráshoz rendelhető látogatók maximális száma%s a foglalási űrlapon megadott látogatók számával.

en: Do you really want
hu_HU: Valóban akarja?

en: Do you really want to delete selected booking form ?
hu_HU: Valóban törli a kiválasztott foglalási űrlapot?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
hu_HU: Biztos ki akarja törölni a kiválasztott foglalás(ok)at?

en: Do you really want to delete this booking ?
hu_HU: Valóban törölni akarja a foglalást?

en: Do you really want to delete this item?
hu_HU: Valóban törli ezt az elemet?

en: Do you really want to delete?
hu_HU: Valóban törli?

en: Do you really want to set booking as pending ?
hu_HU: Valóban függőnek jelöli a foglalást?

en: Done
hu_HU: Kész

en: Dot
hu_HU: Pont

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download the CSV file of exported booking data
hu_HU: Az exportált foglalási adato letöltése CSV állományba

en: Drop Down
hu_HU: Lenyíló ablak

en: Duplicate Booking
hu_HU: Foglalás duplázása

en: Duration Time
hu_HU: Időtartam

en: Duration Time - Drop Down list
hu_HU: Időtartam - lenyíló lista

en: Each day
hu_HU: Minden nap

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Booking
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Edit Note
hu_HU: Megjegyzés szerkesztése

en: Edit season filter
hu_HU: Évad szűrő szerkesztése

en: Editing of booking
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Email
hu_HU: Email cím

en: Email (required)
hu_HU: Email (kötelező)

en: Email Field
hu_HU: Email mező

en: Email Label
hu_HU: Email címke

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
hu_HU: Email küldése az %sérvénytelen%s tranzakcióról kapott jelentésről.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
hu_HU: Email küldése az %sellenőrzési hibáról%s kapott jelentésről.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
hu_HU: Email küldése az %sellenőrzött%s tranzakcióról kapott jelentésről.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
hu_HU: %s gyorskódot tartalmazó email sablonok erre az oldalra fognak hivatkozni

en: Email to "Admin" after a new booking
hu_HU: Email az "Adminisztrátornak" a foglalás után

en: Email to "Person" after booking is approved
hu_HU: Email a "Látogatónak", miután a foglalás elfogadásra kerül.

en: Email to "Person" after booking is modified
hu_HU: Email a "Látogatónak" a foglalás módosításáról

en: Email to "Person" after their booking has been denied
hu_HU: Email a "Látogatónak", miután a foglalás megtagadásra kerül.

en: Email to "Person" after they make a new reservation
hu_HU: Email a "Látogatónak" új lefoglalást követően

en: Email to "Person" with payment request
hu_HU: Email a "Látogatónak" a kifizetési kérelemmel

en: Emails
hu_HU: Email-ek

en: Emails Settings
hu_HU: Email-ek beállítása

en: Emails sending
hu_HU: Email-ek küldése

en: End Time
hu_HU: Záró idő

en: End Time - Drop Down list
hu_HU: Záró idő - lenyíló lista

en: End Time - Text field
hu_HU: Záró idő - szövegmező

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
hu_HU: Záró idő érvénytelen. A dátum vagy idő már könyvelt vagy a múltra mutat. Lehet, hogy a záró idő korábbi, mint a kezdő idő, amennyiben csak egy nap van kiválasztva. Kérem válasszon másik dátumot vagy napot.

en: End of current month
hu_HU: Ezen hónap vége

en: English and French translation
hu_HU: Angol és francia fordítás

en: Enter %s in text field.
hu_HU: Adja meg a %s-t a szövegmezőben.

en: Enter Keyword here
hu_HU: Írja be a kulcsszót

en: Enter a return relative Failed URL. %s will redirect visitors to this page after Failed Payment
hu_HU: Adja meg a Sikertelen visszatérő URL-t. sikertelen fizetés után az %s erre az oldalra irányítja át a látogatót.

en: Enter a return relative Successful URL. %s will redirect visitors to this page after Successful Payment
hu_HU: Adja meg a Sikeres relatív visszatérési URL-t. Sikeres fizetés után a  %s erre az oldalra irányítja át a látogatót.

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
hu_HU: Adjon címet a Referencia szövegdoboznak (azaz az Ön e-mail címét). A látogatók ezt látni fogják.

en: Enter additional cost in formats:
hu_HU: Adja meg a további költséget a következő formátumban:

en: Enter coupon code.
hu_HU: Kupon kód megadása.

en: Enter date / time
hu_HU: Adja meg a dátumot / időt

en: Enter dropdown options. One option per line.
hu_HU: Adja meg a lenyíló opciókat. Soronként egy opció.

en: Enter fixed amount for each selected day
hu_HU: Adja meg a kiválasztott napokhoz a fix összeget

en: Enter fixed cost
hu_HU: Fix költség megadása

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
hu_HU: Adja meg, hogy hány alkalommal lehessen felhasználni a kupont.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
hu_HU: Adjon meg minimális foglalási összeget, amitől a kupon elérhető.

en: Enter name of booking resource
hu_HU: Adjon nevet a foglalási erőforráshoz

en: Enter number of fixed or percentage savings.
hu_HU: Írja be a megtakarítás összegét vagy százalékát.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
hu_HU: Adja meg a további összeget százalékban, ami nem a teljes összegen, hanem az eredeti költségen alapul.

en: Enter percentage of the entire booking
hu_HU: Adja meg a teljes foglalás százalékát

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
hu_HU: Adja meg a relatív URL-t, ahol a Booking Calendar elemei (foglalási űrlap vagy elérhetőségi naptár) találhatóak. Kérem, hogy egy sorban egy URL-t adjon meg. Például: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
hu_HU: Adja meg a évad díjszabását (költség különbség %s -ban az alap költségtől %s vagy meghatározott költség) a %s foglalási erőforráshoz, vagy %sadjon meg új évad  szűrőt%s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
hu_HU: Adja meg az %sidőt%s a szövegmező segítségével.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
hu_HU: Adja meg a fizetéshez a szolgáltatás nevét vagy a fizetés okát

en: Enter the title of the payment button
hu_HU: Adja meg a fizetési gomb címét

en: Enter this value
hu_HU: Adja meg ezt az értéket

en: Enter title here
hu_HU: Írja be a címet ide

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
hu_HU: Adja meg a iPay88 Kereskedői kódot.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
hu_HU: Adja meg a iPay88 Kereskedői kulcsot.

en: Enter your phone number
hu_HU: Adja meg a telefonszámát

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error IPN
hu_HU: Hibás IPN

en: Error!
hu_HU: Hiba!

en: Euros
hu_HU: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
hu_HU: Ha a látogató kiválasztja a foglalt napszakot, a rendszer nem engedélyezi a foglalást.

en: Event Description (optional field)
hu_HU: Esemény leírása (nem kötelező mező)

en: Event Title
hu_HU: Esemény neve

en: Events Import
hu_HU: Események importja

en: Every
hu_HU: Minden

en: Example
hu_HU: Például

en: Example #1: %s - start French translation section
hu_HU: Példa #1: %s - francia fordítás kezdete

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
hu_HU: Példa #2: "%s" - egy üzenet angol és francia fordítása

en: Example:
hu_HU: Például:

en: Example: %s
hu_HU: Például: %s

en: Example: %s
hu_HU: például: %s

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
hu_HU: Például: %s - %s"Egyesült Államok" %s az alapértelmezetten kiválasztott.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
hu_HU: például: %s - látogató számának kiválasztása"

en: Example: %s.
hu_HU: Például: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
hu_HU: Például: %sfoglaláshoz kattintson ide%s

en: Example: %sThe additional cost for payment: %s
hu_HU: például: %s A fizetés további költsége: %s

en: Example: %sThe full cost of payment: %s
hu_HU: például: %s A fizetés teljes költsége: %s

en: Example: %sThe original cost for payment: %s
hu_HU: például: %s A fizetés eredeti költsége: %s

en: Examples
hu_HU: Példák

en: Expand Advanced Filter
hu_HU: Haladó szűrők  kibontása

en: Expiration Date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Explore Premium Features
hu_HU: Prémium funkciók felfedezése

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export All
hu_HU: Az összes foglalás exportálása

en: Export All bookings to CSV format
hu_HU: Az összes foglalás exportálása CSV formátumba

en: Export bookings
hu_HU: Foglalás exportálása

en: Export only current page of bookings to CSV format
hu_HU: A foglalások jelenlegi oldalának exportálása CSV formátumba

en: Exporting booking data
hu_HU: Foglalási adatok exportálása

en: F
hu_HU: P

en: FAQ
hu_HU: GY.I.K.

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Features
hu_HU: Funkciók

en: Feb
hu_HU: feb

en: February
hu_HU: február

en: Field Label
hu_HU: Mező címke

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
hu_HU: Mezők %s (kiválasztódoboza(i) és jelölőnégyzete(i)%s automatikusan megjelennek itt, amennyiben léteznek a %sfoglalási űrlapon%s.

en: Fields Settings
hu_HU: Mezők beállításai

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Filter Name
hu_HU: Szűrő neve

en: Filter deleted successfully
hu_HU: Szűrő sikeres törlése

en: Filter saved
hu_HU: Szűrő mentve

en: Filter tab
hu_HU: Szűrő

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Final cost
hu_HU: Összes költség

en: Find Your Calendar ID
hu_HU: Keresse meg a Naptár Azonosítóját

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: First Name (required)
hu_HU: Keresztnév (kötelező)

en: First Name(s)
hu_HU: Keresztnév

en: First option in dropdown list.
hu_HU: Első opció a lenyíló listában.

en: First option title
hu_HU: Első opció címe

en: Fixed Amount
hu_HU: Fix összeg

en: Follow these steps to configure it:
hu_HU: Konfiguráláshoz kövesse a következő lépéseket:

en: Footer
hu_HU: Lábrész

en: For
hu_HU: Napok száma

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
hu_HU: Például az oldal URL-ja, amelyen az áll: %s"Köszönjük a kifizetést"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
hu_HU: Például, ha a foglalás eredeti költsége %s, akkor a további költségek alkalmazása után az összes költség a következő:

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
hu_HU: Például az oldal URL-ja, amelyen az áll: %s"Fizetést megszakítva"%s.

en: For example: "The reservation %s on these date(s): %s has been modified. %s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például:"A foglalás %s a következő napokra: %s módosításra kerültek. %s A foglalást a következő oldalon szerkesztheti: %s. Köszönjük. Foglalási szolgáltatás"

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például: " Új foglalás érkezett %s dátummal: %s Kapcsolattartó: %s. A foglalás elfogadását illetve törlését az alábbi címen teheti meg: %s Köszönjük a foglalást."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or edit this booking at: %s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például: " Önnek van egy új lefoglalása %s a következő dátum(ok)on: %s Kapcsolattartó: %s Elfogadhatja és szerkesztheti a foglalást az alábbi oldalon: %s Köszönjük."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például:"A foglalás %s a következő napokra: %s elfogadásra kerültek. %s A foglalást a következő oldalon szerkesztheti: %s. Köszönjük. Foglalási szolgáltatás"

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például: " A %s dátumú lefoglalása %sel lett fogadva.%s Köszönjük a foglalást."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been canceled. Please contact us for more information. %s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például:"A foglalás %s a következő napokra: %s elutasításra kerültek. További információkért vegye fel a kapcsolatot velünk: %s. Köszönjük. Foglalási szolgáltatás"

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s  You can edit the booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például: " Az Ön lefoglalása %s a következő dátum(ok)on: %s folyamatban van! Levélben küldjük a megerősítést. %s A foglalást az alábbi oldalon szerkesztheti : %s Köszönjük."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, Reservation service."
hu_HU: Például: " A %s dátumú lefoglalása %sfeldolgozás alatt van! A megerősítést levélben küldöjük. %s Köszönjük a foglalást."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
hu_HU: A Kereskedői Felület Relay Response beállításáról további információt a %sKereskedő Integrációs Leírásban%s talál.

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
hu_HU: A Visszatérési URL-nél adja meg a sikeres fizetés utáni Visszatérési URL-t a PayPal-ról

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Form / Calendar
hu_HU: Űrlap / Naptár

en: Form fields
hu_HU: Űrlap mezői

en: Form fields labels
hu_HU: űrlap mezőinek cimkéje

en: Format: Up to 255 characters (no symbols). Also, in order to be displayed, the View attribute must be configured for this field in the Merchant Interface payment form settings.
hu_HU: Formátum: legfeljebb 255 karakter (szimbólum nélkül). Hogy sorrendben legyenek megjelenítve, ennek a mezőnek a Nézet tulajdonságát be kell állítani a Kereskedői Felület fizetési űrlap beállításánál.

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
hu_HU: Találat: %s keresési űrlapok üzenetekben vagy oldalakon

en: Fr
hu_HU: P

en: Fraud
hu_HU: Csalás

en: Fri
hu_HU: Pén

en: Friday
hu_HU: péntek

en: From
hu_HU: Legalább

en: Full cost of the booking
hu_HU: Foglalás teljes költsége

en: Full cost of the booking.
hu_HU: A foglalás összes költsége

en: General
hu_HU: Általános

en: General Information
hu_HU: Általános információk

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Generate Tag
hu_HU: Címke készítése

en: Generating columns
hu_HU: Oszlopok készítése

en: Generating content of file
hu_HU: Állomány tartalmának elkészítése

en: Get Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Getting Started
hu_HU: Első lépések

en: Give your project a name and click "Create".
hu_HU: Adja meg a projekt nevét és kattintson a "Create (Létrehoz)" gombra.

en: Go
hu_HU: Mehet

en: Go to Google Developer Console: %s.
hu_HU: Menjen a Google Developer Console-ra: %s

en: Google API Key
hu_HU: Google API kulcs

en: Google Calendar
hu_HU: Google Naptár

en: Google Calendar - General Settings
hu_HU: Google Naptár - Általános Beállítások

en: Google Calendar - Help Info
hu_HU: Google Naptár - Súgó

en: Google Calendar ID
hu_HU: Google Naptár Azonosító

en: Guests
hu_HU: Vendégek

en: HTML tags is accepted.
hu_HU: HTML tag-ek elfogadva.

en: Have a questions?
hu_HU: Kérdése van?

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Help Info
hu_HU: Súgó

en: Help and info notices
hu_HU: Súgó és információ

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Hide advanced settings
hu_HU: Haladó beállítások elrejtése

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
hu_HU: A JavaScript betöltés haladó beállításának elrejtése

en: Hide settings of powered by notice
hu_HU: A "Támogatja a" szöveg beállításainak elrejtése

en: High season
hu_HU: Kiemelt évad

en: Hints Form Template
hu_HU: Infó űrlap sablon

en: Hints for your form
hu_HU: Infók az űrlaphoz

en: Hong Kong Dollar
hu_HU: hongkongi dollár

en: Horizontal Search Form Template
hu_HU: Vízszintes Keresési Űrlap sablon

en: Hungarian Forint
hu_HU: magyar forint

en: I Accept term and conditions
hu_HU: Elfogadom az Általános Szerződési Feltételeket

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
hu_HU: Amennyiben elfogadja a %skészpénzes fizetést%s, itt tudja leírja annak  részleteit

en: If you add costs here, %srates%s for this booking resource will not take effect !!!
hu_HU: Ha itt adja meg a költséget, nem lesz hatása a foglalási erőforrás %sdíjszabásának%s!!!

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
hu_HU: Ha bejelöli ezt az opciót, az összes foglalási adat törlésre kerül a bővítmény eltávolításakor. Valóban ezt akarja?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
hu_HU: Ha nem látja a keresési eredményeket a honlapon, ellenőrizze a hibakeresési útmutatót %sitt%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
hu_HU: Ha nincs fiókja ezen a rendszeren, jelentkezzen fel %sfejlesztői teszt fiókkal%s, hogy megszerezzen egy API Belépési Azonosítót és Tranzakciós Kulcsot. Ezek a kulcsok hitelesítik a kérelmet a fizetési gateway-en.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
hu_HU: Amennyiben nincs felhasználója a rendszerben, létrehozáshoz látogasson el a %s-ra.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one. Simulator account emulates the Sermepa Pay account as well as a Test and Live account.
hu_HU: Ha nincs felhasználója a rendszeren, látogassa meg %s és hozzon létre egyet. A szimulátor felhasználó emulálja a Sermepa Fizetési felhasználót teszt és éles felhasználóként.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
hu_HU: Ha ezt a gyorskódot használja, %s másik időre vonatkozó gyorskódot nem használhat%s ezen az űrlapot.

en: If you want to save your booking data, please uncheck the %s"Delete booking data"%s at the
hu_HU: Amennyiben meg akarja tartani a foglalási adatokat, ne jelölje be a %s"Törölje a foglalási adatokat"%s

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
hu_HU: Probléma vagy kérdés esetén vegye fel velünk a kapcsolatot %s

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Google Calendar Events
hu_HU: Google Naptár Események importálása

en: Import events every
hu_HU: Események importálása, minden

en: Important!
hu_HU: Fontos!

en: Imported 0 events.
hu_HU: 0 esemény importálva

en: Importing Feed
hu_HU: Feed importálása

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
hu_HU: Az oldalsó sávon kattintson az "APIs & auth"-ra.

en: In-Progress
hu_HU: Folyamatban

en: Inactive User
hu_HU: Inaktív felhasználó

en: Incorrect date format
hu_HU: Érvénytelen dátum formátum

en: Incorrect email field
hu_HU: Érvénytelen email cím

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
hu_HU: Jelzi a fizetési gateway-nek, hogy a tranzakcióról visszajelzést kíván fogadni az oldalon.

en: Info
hu_HU: Információ

en: Information
hu_HU: Információ

en: Inlinee Search Form Template
hu_HU: Egysoros keresési űrlap sablon

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
hu_HU: %s gyorskód beillesztése a SPAM foglalások elkerülése végett

en: Insert booking calendar
hu_HU: Foglalási naptár beszúrása

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
hu_HU: Foglalási űrlap %sgyorskódjának%s beillesztése %süzenetbe%s vagy %soldalra%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
hu_HU: Szúrja be ezeket a gyorskódokat az űrlapon, hogy %smutassa az információt valós időben%s (a naptáron a dátum kiválasztása után, vagy a jelölőnégyzet / kiválasztódoboz opciójában)%s.

en: Insertion of booking form or availability calendar shortcodes
hu_HU: Foglalási űrlap vagy elérhetőségi naptár gyorskódjának beszúrása

en: Insertion search form shortcode
hu_HU: Keresési űrlap gyorskódjának beszúrása

en: Insertion selection of booking form for specific booking resource
hu_HU: Megadott foglalási erőforrás foglalási űrlapjának beszúrása

en: Insertion system shortcode for booking editing
hu_HU: Foglalás-szerkesztés gyorkód beszúrása

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
hu_HU: Az Instant Payment Notification (IPN) egy üzenetszolgáltatás, amely értesítést küld a PayPal tranzakciókkal kapcsolatos eseményekről

en: Integration of Bank Transfer payment system
hu_HU: Banki átutalás integrációja

en: Integration of Pay in Cash payment system
hu_HU: Készpénzes fizetési rendszer integrációja

en: Integration of Paypal payment system
hu_HU: PayPal fizetési rendszer integrációja

en: Integration of Sage payment system
hu_HU: Sage fizetési rendszer integrálása

en: Integration of Sermepa payment system
hu_HU: Sermepa fizetési rendszer integrálása

en: Integration of authorizenet payment system
hu_HU: Authorize.net fizetési rendszer integrációja

en: Integration of iPay88 payment system
hu_HU: iPay88 fizetési rendszer integrációja

en: Invalid
hu_HU: Érvénytelen

en: Invalid IPN
hu_HU: Érvénytelen IPN

en: Israeli New Shekel
hu_HU: izraeli új sékel

en: Israeli Shekel
hu_HU: izraeli sékel

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
hu_HU: Ez csak %segy nap kiválasztása%s módban működik.

en: Jan
hu_HU: jan

en: January
hu_HU: január

en: Japanese Yen
hu_HU: japán jen

en: Jul
hu_HU: júl

en: July
hu_HU: július

en: Jun
hu_HU: jún

en: June
hu_HU: június

en: Keyword
hu_HU: Kulcsszó

en: LIVE
hu_HU: ÉLES

en: Label
hu_HU: Címke

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Language Sections
hu_HU: Nyelvválasztás

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Name (required)
hu_HU: Vezetéknév (kötelező)

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Limit available days from today
hu_HU: Foglalható napok számának korlátozása a mai naptól.

en: Listing of bookings
hu_HU: Foglalások listája

en: Listing of season filters
hu_HU: Évad szűrések listája

en: Live
hu_HU: Éles

en: Live Demos
hu_HU: Élő bemutató

en: Live Test
hu_HU: Éles teszt

en: Load
hu_HU: Betöltés

en: Load JS and CSS files only on specific pages
hu_HU: JS és CSS állományok betöltése csak a megadott oldalakon

en: Load selected booking form
hu_HU: Kiválasztott foglalási űrlap betöltése

en: Location
hu_HU: Hely

en: Location:
hu_HU: Hely:

en: Log in to your PayPal account.
hu_HU: Jelentkezzen be a PayPal fiókba.

en: Log on to the Merchant Interface
hu_HU: Jelentkezzen be a Kereskedelmi Felületre

en: M
hu_HU: H

en: MD5 Hash value
hu_HU: MD5 Hash érték

en: Make it %sexclusive%s
hu_HU: Tegye %sexkluzívvá%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
hu_HU: Fizessen PayPal-lal - gyors, ingyenes és biztonságos!

en: Malaysian Ringgit
hu_HU: maláj Ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
hu_HU: maláj ringgits (csak maláj )

en: Malformed
hu_HU: Formai hibás

en: Management of
hu_HU: Menedzselés

en: Mar
hu_HU: már

en: March
hu_HU: március

en: Mark
hu_HU: Jelölés

en: Mark as Unread selected bookings
hu_HU: Kijelölt foglalások olvasatlannak jelölése

en: Mark as read all bookings
hu_HU: Minden foglalás olvasottnak jelölése

en: Mark as read selected bookings
hu_HU: Kijelölt foglalások olvasottnak jelölése

en: Max
hu_HU: legfeljebb

en: Max visitors
hu_HU: Maximális látogatók

en: Max. cost
hu_HU: Max. költség

en: Max. persons
hu_HU: Max. személyek

en: Maximum available booking resource items
hu_HU: Maximális foglalható erőforrás

en: Maximum number
hu_HU: Maximum érték

en: Maximum number of usage
hu_HU: Felhasználhatóság számának maximumja

en: Maximum number of visitors for resource
hu_HU: A maximális látogatószám az erőforrásokhoz

en: Maxlength
hu_HU: Maximális hossz

en: May
hu_HU: máj

en: Menu access
hu_HU: Menü hozzáférés

en: Merchant Code
hu_HU: Kereskedői kód

en: Merchant Key
hu_HU: Kereskedői kulcs

en: Message title
hu_HU: Üzenet címe

en: Mexican Peso
hu_HU: mexikói peso

en: Min
hu_HU: legalább

en: Min. cost
hu_HU: Min. költség

en: Minimum Booking Cost
hu_HU: Minimális foglalási összeg

en: Minimum Purchase
hu_HU: Minimális vásárlás

en: Mo
hu_HU: H

en: Modified
hu_HU: Módosított

en: Mon
hu_HU: Hét

en: Monday
hu_HU: hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Months
hu_HU: Hónapok

en: Multiple days
hu_HU: Több nap

en: My
hu_HU: Az én

en: Name
hu_HU: Név

en: Navigate to your Google calendars.
hu_HU: Menjen a Google naptárokhoz.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
hu_HU: További funkciókra van szüksége? Nézze meg a %stovábbi verziókat%s

en: New (unverified) booking(s)
hu_HU: Új (nem ellenőrzött) foglalás(ok)

en: New Resource
hu_HU: Új erőforrás

en: New Zealand Dollar
hu_HU: új-zélandi dollár

en: New booking
hu_HU: Új foglalás

en: New booking(s) made today
hu_HU: Mai foglalás(ok)

en: New bookings
hu_HU: Új foglalás

en: New for Admin
hu_HU: Új az adminisztrátornak

en: New for Visitor
hu_HU: Új a látogatónak

en: New reservations made today
hu_HU: Mai új lefoglalások

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next 3 months
hu_HU: Következő 3 hónap

en: Next 4 weeks
hu_HU: Következő 4 hét

en: Next 7 days
hu_HU: Következő 7 nap

en: Next Steps
hu_HU: Következő lépések

en: Next day
hu_HU: Következő nap

en: Next month
hu_HU: Következő hónap

en: Next week
hu_HU: Következő hét

en: No days
hu_HU: Nincs nap

en: No separator
hu_HU: Nincs elválasztás

en: None
hu_HU: Semmi

en: Norwegian Krone
hu_HU: norvég korona

en: Not Completed
hu_HU: Nincs befejezve

en: Not authed
hu_HU: Nem hiteleített

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Note!
hu_HU: Megjegyzés!

en: Note:
hu_HU: Észrevétel:

en: Nothing Found Message:
hu_HU: Sikertelen keresés üzenete:

en: Nothing Found.
hu_HU: Nincs találat.

en: Nothing found
hu_HU: Nincs találat

en: Nothing found message
hu_HU: Nincs találat üzenet

en: Nothing found!
hu_HU: Nincs találat!

en: Nothing found.
hu_HU: Nincs találat.

en: Nov
hu_HU: nov

en: November
hu_HU: november

en: Now
hu_HU: Most

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
hu_HU: Kattintson a "Credentials"-ra az oldalsávon.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
hu_HU: Most másolja ki a Naptár Azonosítóját, és a WordPress administrátori felületen adja meg a bővítmény beállításánál. Győződjön meg arról, hogy %s csak a Naptár Azonosítóját használja, nem a teljes URL-t%s.

en: Number of Days
hu_HU: Napok száma

en: Number of decimal points
hu_HU: Tizedesek száma

en: Number of months
hu_HU: Hónapok száma

en: Number of resource items inside of parent resource
hu_HU: Az erőforrások száma a szülő erőforrásban

en: Number of selected days.
hu_HU: A kiválasztott napok száma.

en: Number of selected nights.
hu_HU: A kiválasztott éjjelek száma.

en: Number of usage
hu_HU: Felhasználhatóság száma

en: Oct
hu_HU: okt

en: October
hu_HU: október

en: Offset
hu_HU: Eltolás

en: Ok
hu_HU: Rendben

en: On each
hu_HU: Mindegyiken

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
hu_HU: A felbukkanó ablakon kattintson a "Server Key (szerver kulcs)"-re, majd a "Create (létrehoz)"-ra.

en: One Value from %sOptions%s list
hu_HU: Egy érték az %sopció%s listából

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
hu_HU: az %sopció%s lista vagy %s feltétel egyik értéke az összes jelölőnégyzet kiválasztásához

en: One option per line
hu_HU: Soronként egy opció

en: One title per line
hu_HU: Soronként egy cím

en: Only availability calendar
hu_HU: Csak elérhetőségi naptár

en: Only booking form
hu_HU: Csak foglalási űrlap

en: Open the settings for the calendar.
hu_HU: Nyissa meg naptár beállításait.

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Options:
hu_HU: Opciók:

en: Order by
hu_HU: Rendezés sorrend

en: Order number
hu_HU: Rendelési szám

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: PAYMENT
hu_HU: FIZETÉS

en: Paid OK
hu_HU: Fizetve

en: Parameters
hu_HU: Paraméterek

en: Parent
hu_HU: Szülő elem

en: Parent Resource
hu_HU: Szülő erőforrás

en: Partially booked
hu_HU: Részben lefoglalva

en: Partially booked item
hu_HU: Részben foglalt elem

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
hu_HU: Részben foglalt elem - nap, amely egy/több napszakja foglalt.

en: Partially paid
hu_HU: Részben fizetve

en: Partially_Refunded
hu_HU: Részben visszafizetve

en: Pay in Cash
hu_HU: Készpénz

en: Pay in Cash active
hu_HU: Készpénzes fizetés bekapcsolása

en: Pay in Cash customization
hu_HU: Készpénzes fizetés testreszabása

en: Pay using %s payment service
hu_HU: Fizetés %s fizetési rendszerre

en: Pay via
hu_HU: Fizetési mód

en: PayPal active
hu_HU: PayPal bekapcsolása

en: PayPal customization
hu_HU: PayPal testreszabása

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment Button type
hu_HU: Fizetési gomb típusa

en: Payment Form Template
hu_HU: Fizetési űrlap sablon

en: Payment button title
hu_HU: Fizetési gomb címe

en: Payment description
hu_HU: Fizetés leírása

en: Payment failed
hu_HU: Sikertelen fizetés

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
hu_HU: Foglalás fizetése %s a következő nap(ok)on: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
hu_HU: Fizetési mód leírása, amit a látogató a fizetési oldalon talál.

en: Payment rejected
hu_HU: Fizetés elutasítva

en: Payment request
hu_HU: Fizetési kérelem

en: Payment status
hu_HU: Fizetés állapota

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
hu_HU: A fizetés állapotát frissítette a Mobile88 Admin (hiba)

en: Payments
hu_HU: Fizetések

en: Payments Settings
hu_HU: Fizetési beállítások

en: Paypal Email address to receive payments
hu_HU: PayPal email cím a bejövő fizetésekhez

en: Paypal Standard
hu_HU: PayPal Standard

en: Pending
hu_HU: Függő

en: Pending booking(s)
hu_HU: Függő foglalás(ok)

en: Pending item
hu_HU: Függő elem

en: Percentage Off
hu_HU: Százalék ki

en: Philippine Pesos
hu_HU: fülöp-szigeteki peso

en: Philippines Peso
hu_HU: fülöp-szigeteki peso

en: Phone
hu_HU: Telefonszám

en: Placeholder
hu_HU: Helykitöltő

en: Please Select
hu_HU: Kérem válasszon

en: Please check more about this feature %shere%s.
hu_HU: További információkat a funkcióról %sitt%s találhat.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
hu_HU: További információk erről a funkcióról %sitt%s találhatóak

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
hu_HU: Kérem nézze meg a további információkat ennek a költség beállítás konfigurációjáról a %soldalon%s

en: Please configure %s fields inside the %sBilling form fields%s TAB at this page, this is necessary for the %s.
hu_HU: Kérem konfigurálja a %s mezőket a %sSzámlázási űrlap %s fülön, ez szükséges a %s-hez.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
hu_HU: Kérem állítsa be a Számlázási Űrlap minden mezőjét, ha európai fizetési feldolgozást használ.

en: Please configure settings for import Google Calendar events
hu_HU: Kérem konfigurálja a beállításokat a Google Naptár eseményeinek importálásához

en: Please configure the form fields!
hu_HU: Kérem konfigurálja az űrlap mezőit!

en: Please configure the form for content of booking fields data!
hu_HU: Kérem konfigurálja a foglalási mezők adatainak tartalmának űrlapját.

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
hu_HU: Kérem készítse el először az összes %s feltételt %s(a magasabb fontosságútól az alacsonyabbig)%s, majd a %s feltételt és a %s feltételt

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
hu_HU: Kérem adja meg a MD5 Hash értéket, amelyet a Kereskedelmi Felület beállításain konfigurált.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
hu_HU: Kérem adja meg a Google API kulcsot, mert szükséges az események importálásához.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
hu_HU: Hagyja üresen, ha ki akarja hagyni.

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
hu_HU: Kérem vegye figyelembe az %sidővel kapcsolatos gyorskódok használatát%s. Ha olyan dátumot választ ki, amely napszakára van foglalás, az időmező %sletiltja a foglalt napszakokat%s (szürkére színezi).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
hu_HU: Figyeljen, hogy a %sOpció listában%s az időt katonai formátumban %s(24 órás idő) %s használja.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
hu_HU: Figyeljen, hogy a %sOpció listában%s az időt katonai formátumban %s(24 órás idő) %s használja.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
hu_HU: Nem lehetséges új erőforrások hozzáadása, ha "Minden erőforrás" opció ki van jelölve. Kérem törölje a kiválasztást, majd adjon hozzá új erőforrásokat.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
hu_HU: Kérem vegye figyelembe: ez a mező csak a katonai időformátumot %s (24 órás idő)%s támogat.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
hu_HU: További információt a foglalási űrlap mezőinek beállításáról %sitt%s talál.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
hu_HU: Az %sopciók%s testreszabási lehetőségeiről többet %sitt%s olvashat.

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
hu_HU: A paraméter beállításáról további információkat %sitt%s talál.

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
hu_HU: Kérem frissítse az oldat, és ha a hiba továbbra is fent áll, forduljon hozzánk email-ben (a foglalási szám és a honlap adataival), a regisztráció befejezéséhez

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
hu_HU: Válassza ki a Mezőt  a foglalási űrlapról. A mező automatikusan hozzárendelődik a számla aktuális mezőjéhez.

en: Please select check-in and check-out days!
hu_HU: Kérem válasszon érkezési és távozási napokat!

en: Please select the resource:
hu_HU: Kérem válasszon erőforrást:

en: Please test this URL, it must be a valid address
hu_HU: Kérem tesztelje le az URL-t, érvényes címnek kell lennie.

en: Please type the %sTitle of search results%s.
hu_HU: Kérem adja meg a %skeresés eredményének címét%s

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
hu_HU: Kérem adja meg az %süzenetet, ha nincs találat.%s

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
hu_HU: Kérem adja meg az oldal URL-jét %s(a tartalomban %s gyorskóddal)%s, ahol a keresési találatok megjelennek.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
hu_HU: Kérem használja az %sEgy nap%s  kiválasztási módot az Általános Beállítások oldalon található naptár résznél.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
hu_HU: Használja ezt a mezőt, hogy a látogatók kedvezményes kuponokat használhassanak fel.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
hu_HU: Kérem adja meg a megvásárolt verzió rendelési számát, amelyet a számlalevélben kapott meg.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
hu_HU: Kérem olvasson többet a gyorskódokról %sitt%s vagy meghatározott gyorskódok JavaScript testreszabásáról %sitt%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
hu_HU: Kérem az apartmant friss virágokkal díszítsék.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
hu_HU: Kérem válasszon foglalási napo(ka)t a Naptáron

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
hu_HU: A bővítmény támogatja a különböző nyelvű foglalási űrlap konfigurálását.

en: Polish Zloty
hu_HU: lengyel zloty

en: Post Code
hu_HU: Irányítószám

en: Post code
hu_HU: Irányítószám

en: Post code (required)
hu_HU: Irányítószám (kötelező)

en: Pounds Sterling
hu_HU: font

en: Powered by notice
hu_HU: "Támogatja" sor

en: Preselected resource
hu_HU: Előre kiválasztott erőforrás

en: Presidential Suite
hu_HU: Elnöki lakosztály

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Previous 3 months
hu_HU: Előző 3 hónap

en: Previous 4 weeks
hu_HU: Előző 4 hét

en: Previous 7 days
hu_HU: Előző 7 nap

en: Previous dates
hu_HU: Korábbi dátumok

en: Previous day
hu_HU: Előző nap

en: Previous month
hu_HU: Előző hónap

en: Previous week
hu_HU: Előző hét

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Print bookings
hu_HU: Foglalások nyomtatása

en: Print bookings listing
hu_HU: Foglalási listák nyomtatása

en: Prior
hu_HU: Előzetes

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
hu_HU: Lehetséges, hogy a Booking Calendar fizetős verzióját egy ingyenes verzióval kívánta frissíteni, vagy a frissítés sikertelen volt. A fizetős verzió frissítését %1sezen az oldalin%2s kérheti.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
hu_HU: Lehet, hogy a dátumo(ka)t másik látogató lefoglalta. Kérem töltse be ismét az oldalt és foglaljon ismét.

en: Processed
hu_HU: Folyamatban

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás

en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

en: Put a label before field
hu_HU: Tegyen egy címkét a mező elé

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
hu_HU: Helyezze ezt a kódot a %sFoglalási mezők tartalmába%s és %sEmail sablonokba%s.

en: Radio Button(s)
hu_HU: Választógomb(ok)

en: Range days
hu_HU: Napok intervalluma

en: Rate
hu_HU: Díjszabás

en: Rate plugin (thanks:)
hu_HU: A bővítmény értékelése (köszönjük:)

en: Rates
hu_HU: Díjszabás

en: Read
hu_HU: Olvasás

en: Read All
hu_HU: Mind elolvasva

en: Reason for cancellation
hu_HU: Megszakítás oka

en: Reason for cancellation here
hu_HU: Megszakítás oka

en: Reason of cancellation
hu_HU: Megszakítás oka

en: Reason of cancellation here
hu_HU: Megszakítás oka

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
hu_HU: Látogató átirányítása az új "Köszönjük" oldalra

en: Reference Text Box Title
hu_HU: Referencia szövegdoboz címe

en: Refresh booking listing
hu_HU: Foglalási lista frissítése

en: Refunded
hu_HU: Visszafizetett

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Regular User
hu_HU: Általános felhasználó

en: Regular user
hu_HU: Általános felhasználó

en: Reindex
hu_HU: Újraindexelés

en: Reindex booking data
hu_HU: Foglalási adatok újraindexelése

en: Reject
hu_HU: Elutasítás

en: Rejected
hu_HU: Elutasítva

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
hu_HU: Az oldalak relatív URL-je, ahonnan a bővítmény CSS és JS állományai betöltődnek

en: Release date
hu_HU: Kiadási dátum

en: Reload page
hu_HU: Oldal újratöltése

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove selected account(s)
hu_HU: A kijelölt fiók(ok) eltávolítása

en: Request has been sent
hu_HU: Kérelem elküldve

en: Request has failed
hu_HU: Sikertelen kérelem

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Required Fields in Booking Form
hu_HU: Kötelező mezők a Foglalási Űrlapon

en: Reservations for today
hu_HU: Lefoglalás a mai napra.

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
hu_HU: Foglalási űrlap és Foglalási Mezők űrlap tartalmának reset-elése

en: Reset Search Cache
hu_HU: Keresési cache törlése

en: Reset current Form
hu_HU: Jelenlegi űrlap visszaállítása

en: Reset filter to default values
hu_HU: Szűrők visszaállítása az alapértelmezett értékekre

en: Resource
hu_HU: Erőforrás

en: Resource #1
hu_HU: Erőforrás #1

en: Resource #2
hu_HU: Erőforrás #2

en: Resource #3
hu_HU: Erőforrás #3

en: Resource ID or Title
hu_HU: Erőforrás azonosító vagy cím

en: Resource Name
hu_HU: Erőforrás neve

en: Resource list, which supports this coupon
hu_HU: Erőforrás-lista, amelyre a kupon érvényes.

en: Resource name
hu_HU: Erőforrás neve

en: Resource not exist
hu_HU: Érőforrás nem létezik

en: Resources
hu_HU: Erőforrás

en: Resources Settings
hu_HU: Erőforrások beállítása

en: Resources count
hu_HU: Erőforrások száma

en: Resources management
hu_HU: Erőforrások kezelése

en: Resources number per page
hu_HU: Erőforrások száma oldalanként

en: Retrieve Google Calendar Events
hu_HU: Google Naptár Események fogadása

en: Return URL after Failed order
hu_HU: Visszatérő URL sikertelen rendelést követően

en: Return URL after Successful order
hu_HU: Visszatérő URL sikeres rendelést követően

en: Return URL from PayPal
hu_HU: Visszatérési URL a PayPal-ról

en: Reversed
hu_HU: Fordított

en: Routing Number
hu_HU: Routing szám

en: Rows
hu_HU: Sorok

en: S
hu_HU: V

en: Sa
hu_HU: Szo

en: Sage payment customization
hu_HU: Sage fizetés testreszabása

en: Sale
hu_HU: Eladás

en: Sandbox
hu_HU: Homokozó

en: Sat
hu_HU: Szo

en: Saturday
hu_HU: szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Changes
hu_HU: Változások mentése

en: Save as Default
hu_HU: Alapértelmezettként ment

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Save cost
hu_HU: Megtakarítás

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
hu_HU: A szűrő beállításának mentése az alapértelmezett sablonba (Kérem nyomja meg az Alkalmaz gombot mentés előtt!)

en: Saved
hu_HU: Elmentve

en: Saving to file
hu_HU: Mentés állományba

en: Savings
hu_HU: Megtakarítás

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Availability Form
hu_HU: Foglalhatóság keresési űrlap

en: Search Cache
hu_HU: Keresési cache

en: Search Form
hu_HU: Keresési űrlap

en: Search Results
hu_HU: Keresési találatok

en: Search Settings
hu_HU: Keresési beállítások

en: Search availability
hu_HU: Keresési lehetőségek

en: Search form
hu_HU: Keresési űrlap

en: Search only for users:
hu_HU: Keresés csak a megadott felhasználóknak:

en: Search results
hu_HU: Keresési találat

en: Search results.
hu_HU: Keresési eredmény.

en: Search results:
hu_HU: Keresési eredmények

en: Season Filter
hu_HU: Évad Szűrő

en: Season Filter Name
hu_HU: Évad Szűrő neve

en: Season Filter of Check In date
hu_HU: Bejelentkezési dátum Évad szűrője

en: Season Filters
hu_HU: Évad szűrő

en: Season Filters Settings
hu_HU: Évad szűrő beállításai

en: Season filter on the Season Filters page
hu_HU: Évad szűrő az Évad Szűrő oldalon

en: Season filter on the Season Filters page,
hu_HU: Évad szűrő az Évad Szűrő oldalon,

en: Season filters conditions.
hu_HU: Évad szűrő feltételek.

en: Seasonal rates of booking resource
hu_HU: Foglalási erőforrás szezonális díjszabása

en: See %sFAQ%s.
hu_HU: Nézze meg a %sGY.I.K.-ot%s

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
hu_HU: Válassza a "Élő teszt" vagy "Élő" környezetet a kereskedői fiók használatához, vagy a "fejlesztői tesztet" a Fejlesztői fiók használatához.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
hu_HU: Válassza ki a %s napokat a lenti évad szűrő bekapcsolásával, vagy %súj évad szűrő létrehozása%s

en: Select Expiration Date of the coupon.
hu_HU: Válasszon lejárati dátumot a kuponhoz.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
hu_HU: Válassza a TESZT-et a Teszt szerverhez és az ÉLES-et az éles környezethez.

en: Select Times
hu_HU: Válasszon időt

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
hu_HU: %sDinamikus%s időszak választása %s2 egér kattintással%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
hu_HU: %sMeghatározott%s nap választása %s1 egér kattintással%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
hu_HU: Adja meg a várost az időzónában, ha probléma van a dátummal és idővel.

en: Select booking resource
hu_HU: Válasszon foglalási erőforrást

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
hu_HU: Jelölje ki a foglalási erőforrásokat, amelyek megjelennek a választólistában. CTRL lenyomásával több foglalási erőforrást is kijelölhet.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
hu_HU: Válassza ki a foglalást, amelyhez érvényes a kupon.

en: Select default custom booking form
hu_HU: Válasszon alapértelmezett egyedi foglalási űrlapot

en: Select field for assigning to %sevent property%s
hu_HU: Válassza ki a mezőt, amit hozzárendel az %sesemény tulajdonságához%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
hu_HU: Adja meg, hogy a mai naptól hány foglalható nap legyen a naptárban.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
hu_HU: Adja meg az Erőforrások menü oldalán egy oldalon megjelenő (egyed vagy szülő) foglalási erőforrások számát

en: Select number of bookings per page in booking listing
hu_HU: Válassza ki a foglalási listán egy oldalon szereplő foglalásokat

en: Select number of month to show for calendar.
hu_HU: Válassza ki, hogy hány hónap jelenjen meg a naptáron..

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
hu_HU: Válassza ki, hogy a mai naptól mennyi nem foglalható nap van a naptárban.

en: Select option to configure or show help info about tags
hu_HU: Válassza ki az opciót a cédulák konfigurálásához és a tag-ek súgójának megtekintéséhez.

en: Select option, when to start retrieving events.
hu_HU: Válassza ki az opciót, hogy mikortól fogadjon eseményeket

en: Select option, when to stop retrieving events.
hu_HU: Válassza ki az opciót az események értesítésének szüneteltetéséhez.

en: Select parent resource, if you want that parent resource to increase capacity.
hu_HU: Válasszon szülő-erőforrást, ha kívánja növelni a kapacitását.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
hu_HU: Válasszon adatelválasztót a CSV-be történő exportáláshoz.

en: Select shortcode to insert
hu_HU: Válasszon gyorskódot a beillesztéshez

en: Select start month of calendar
hu_HU: Válasszon kezdő hónapot a naptár segítségével

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
hu_HU: Válassza ki a %s -t a meghatározott  %s Idő lista%s alapján.

en: Select the country from the predefined country list.
hu_HU: Válassza ki az országot a megadott listából.

en: Select the default view for dates on the booking tables
hu_HU: Válassza ki a foglalási táblákon a dátumok alapértelmezett megjelenését

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
hu_HU: Válassza ki a megjelenített hónapok számát

en: Select the skin of the booking calendar
hu_HU: Válasszon témát a foglalási naptárhoz

en: Select time duration of import requests.
hu_HU: Válassza ki az importálási kérelem időtartamát.

en: Select time of cache expiration
hu_HU: Válasszon cache lejáratot

en: Select to show the entire booking form or the availability calendar only.
hu_HU: Válassza ki, hogy a teljes foglalási űrlap látszódjon, vagy csak az elérhetőségi naptár.

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
hu_HU: Válassza ki a tranzakció típusát, amelyet a fizetési rendszer támogat.

en: Select type of booking form
hu_HU: Válasszon foglalási űrlap típust

en: Select user access level for the menu pages of plugin
hu_HU: A felhasználók hozzáférési szintjének beállítása a bővítmény menü oldalaihoz

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
hu_HU: Válassza ki a %s foglalható napok minimális és maximális számát %s

en: Select your default booking resource.
hu_HU: Válassza ki az alapértelmezett foglalási erőforrásokat.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
hu_HU: Válassza ki az alapértelmezett naptár nézetet a foglalási naptár áttekintő oldalon

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
hu_HU: Válassza ki az alapértelmezés szerinti kezdő fület a foglalás listázási oldal eszköztárán

en: Select your default order of bookings in the booking listing
hu_HU: Válassza ki a foglalási lista alapértelmezett rendezését

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
hu_HU: Válassza ki az foglalások alapértelmezett nézetet a foglalás listázó oldalon

en: Select your start day of range selection at week
hu_HU: Válassza ki az foglalható időszak kezdőnapját

en: Select your start day of the week
hu_HU:  Válassza ki  a hét kezdő napját

en: Selectbox Label
hu_HU: Kiválasztó doboz címe

en: Selectbox Values
hu_HU: Kiválasztó doboz értékei

en: Selected Check In date.
hu_HU: Kiválasztott bejelentkezési dátum.

en: Selected Check Out date.
hu_HU: Kiválasztott kijelentkezési dátum.

en: Selected End Time.
hu_HU: Kiválasztott záró dátum.

en: Selected Start Time.
hu_HU: Kiválasztott kezdési dátum.

en: Selection
hu_HU: Választás

en: Selection of form
hu_HU: Űrlap választása

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send Request
hu_HU: Kérelem küldése

en: Send email notification to customer about this operation
hu_HU: Email értesítés küldése a vásárlónak a műveletről

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
hu_HU: Értesítés küldése email-ban a vásárlónak a foglalás elfogadásáról, megszakításáról és törléséről

en: Send payment request to customer
hu_HU: Fizetési kérelem küldése a vásárlónak

en: Send payment request to visitor
hu_HU: Fizetési kérelem küldése a látogatónak

en: Send to Admin
hu_HU: Küldés az admin-nak

en: Sending email for invalid transaction
hu_HU: Email küldése érvénytelen tranzakció esetén

en: Sending email for verified transaction
hu_HU: Email küldése az ellenőrzött tranzakcióról

en: Sending email if error occur during verification
hu_HU: Email küldése sikertelen ellenőrzés esetén.

en: Sending request...
hu_HU: Kérés küldése...

en: Sep
hu_HU: szept

en: Separator for the decimal point
hu_HU: Tizedes elválasztó

en: September
hu_HU: szeptember

en: Sermepa payment customization
hu_HU: Sermepa fizetés testreszabása

en: Set Your Calendar to Public
hu_HU: Állítsa a Naptárt nyilvánosra

en: Set amount of deposit payment
hu_HU: Befizetés összegének beállítása

en: Set as %srequired%s
hu_HU: Jelölje %skötelezőnek%s

en: Set as Approved
hu_HU: Elfogadottként megjelöl

en: Set as Pending
hu_HU: Függőként megjelöl

en: Set as Read
hu_HU: Olvasottként megjelöl

en: Set as Unread
hu_HU: Olvasatlanként megjelöl

en: Set as inactive
hu_HU: Inaktívvá teszi

en: Set capacity based on number of visitors
hu_HU: A kapacitás beállítása a látogatók száma alapján

en: Set cost of booking resource based on the number of days selected
hu_HU: A foglalás költségének beállítása a kiválasztott napok száma alapján

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
hu_HU: Ezen üzenet megjelenésének időtartamának (ezredmásodperc) beállítása

en: Set priority of resource - resource with higher priority will be reserved firstly.
hu_HU: Válasszon erőforrás-prioritást - a magasabb értékű kerül előbb foglalásra.

en: Set selected bookings as pending
hu_HU: Kijelölt foglalások függőnek jelölése

en: Set the cost
hu_HU: Költségek beállítása

en: Set the cost based on the number of days selected for the reservation
hu_HU: A költség beállítása a lefoglalt napok száma alapján.

en: Set this value to the Clave assigned to you by Sermepa Pay
hu_HU: Állítsa be Clave értéknek a Sermepa Pay-ben kapott értéket.

en: Set this value to the FUC assigned to you by Sermepa Pay or chosen when you applied.
hu_HU: Állítsa be értéknek a Sermepa Pay-ben a FUC-hoz rendelt értéket, vagy a az alkalmazáskor kiválasztottat.

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
hu_HU: Adja meg a Sage Pay-ban kapott vagy ott választott értéket az Eladó nevéhez.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
hu_HU: Állítsa be értéknek a Sage Pay-ben kapott XOR Titkosító jelszót.

en: Set user as
hu_HU: Felhasználó beállítása mint

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
hu_HU: A naptár további paramétereinek beállítása. %sSzélesség, magasság, struktúra, stb.%s

en: Setting cost for the resource
hu_HU: Erőforrás költségének beállítása

en: Setting coupons for discount
hu_HU: Kedvezményes kuponok beállítása

en: Setting rate or cost, which  is depend from number of selected days for the resource
hu_HU: Díjszabás vagy költség beállítása, amely függ az erőforrások foglalási napjainak számától

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
hu_HU: Nem támogatott pénznem beállítása esetén a fizetés feldolgozása hibás eredménnyel zárul.

en: Setting the default form for the specific resource
hu_HU: Alapértelmezett űrlap beállítása a megadott erőforráshoz

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings saved
hu_HU: Beállítások mentve

en: Short days view
hu_HU: Rövid napok nézet

en: Shortcodes
hu_HU: Gyorskódok

en: Show
hu_HU: Megmutat

en: Show "Thank You" message
hu_HU: Jelenítse meg a "Köszönjük" üzenetet

en: Show / hide hints
hu_HU: Infók megjelenítése / elrejtése

en: Show 2 months
hu_HU: Mutasson 2 hónapot

en: Show 3 months
hu_HU: Mutasson 3 hónapot

en: Show ALL dates of booking
hu_HU: MINDEN foglalási dátum megjelenítése

en: Show Payment description
hu_HU: Mutassa meg a fizetési leírást

en: Show Reference Text Box
hu_HU: Referencia szövegdoboz megjelenítése

en: Show advanced settings
hu_HU: Haladó beállítások megjelenítése

en: Show advanced settings of JavaScript loading
hu_HU: A JavaScript betöltésének haladó beállításának megjelenítése

en: Show availability
hu_HU: Foglalhatóság megjelenítése

en: Show availability in tooltip
hu_HU: Foglalhatóság megjelenítése a tooltip-ben

en: Show booking details in payment form
hu_HU: Foglalási részletek megjelenítése a fizetési űrlapon

en: Show date number in legend
hu_HU: A dátum megjelenítése a jelmagyarázatban

en: Show day
hu_HU: Mutassa a napot

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
hu_HU: Befizetés űrlap megjelenítése, ha a %sbejelentkezés%s az %sévad szűrőn%s belül van

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
hu_HU: Befizetés űrlap megjelenítése, ha a %smai nap%s és a %sbejelentkezés%s között több nap van, mint

en: Show in the page:
hu_HU: Megjelenik a következő oldalon:

en: Show legend below calendar
hu_HU: Jelmagyarázat megjelenítése a naptár alatt

en: Show month
hu_HU: Hónap megjelenítése

en: Show only check in/out dates
hu_HU: Csak a be- és kijelentkezési dátumok mutatása

en: Show resources of user:
hu_HU: A felhasználó erőforrásai:

en: Show settings of powered by notice
hu_HU: A "Támogatja a" szöveg beállításainak megjelenítése

en: Show week
hu_HU: Mutassa a hetet

en: Show year
hu_HU: Mutassa az évet

en: Showing cost in date cell
hu_HU: A dátum cella megjeleníti a költséget

en: Showing cost in tooltip
hu_HU: Költség megjelenítése a tooltip-en

en: Singapore Dollar
hu_HU: szingapúri dollár

en: Single day
hu_HU: Egy nap

en: Size
hu_HU: Méret

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
hu_HU: Néhány adat érkezett, de nem sikerült az elemzésük. Kérem győződjön meg a feed URL helyességéről.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
hu_HU: Sajnos foglalás nem történt, mert a napok már foglaltak! %s (Nem lehet ezeket a napokat egy foglalásban tárolni). %s Kérem %sfrissítse%s az oldalt és válasszon másik napokat.

en: Sort Code
hu_HU: Rendezés kódja

en: Space
hu_HU: Szóköz

en: Specific Dates Filter
hu_HU: Meghatározott dátumok szűrő

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
hu_HU: A megadott költség akkor kerül beszámításra, ha aktív (a bal oldali négyzet be van jelölve) és ha a "Bejelentkezés" (kezdő) dátum a megadott évadszűrő alá esik, vagy "Minden nap"-ra vonatkozik.

en: Specific date / time
hu_HU: Meghatározott dátum / idő

en: Specific day(s) of week
hu_HU: Megadott nap(ok) a héten

en: Specific days selections
hu_HU: Megadott napok kiválasztása

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
hu_HU: Határozza meg, hogy bizonyos évadokban ( vagy a hét napjaiban) legalább hány napot kell foglalni.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
hu_HU: Adja meg az URL-t a figyelőhöz a Notification URL mezőben így:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
hu_HU: Határozza meg a naptár szélességét, a napok celláinak magasságát és az egy sorban lévő hónapok számát

en: Standard Fields
hu_HU: Standard mezők

en: Standard Form Template
hu_HU: Általános űrlap sablon

en: Standard Search Form Template
hu_HU: Alapértelmezett keresési űrlap sablon

en: Standard booking resource cost
hu_HU: Alapvető foglalási erőforrás költség

en: Start Date
hu_HU: Kezdeti dátum

en: Start Day of the week
hu_HU:  A hét kezdő napja

en: Start Time
hu_HU: Kezdő idő

en: Start Time - Drop Down list
hu_HU: Kezdő idő - lenyíló lista

en: Start Time - Text field
hu_HU: Kezdő idő - szöveges mező

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
hu_HU: Kezdeti idő érvénytelen. A dátum vagy idő már könyvelt vagy a múltra mutat. Válasszon másik dátumot vagy időt.

en: Start day of range
hu_HU: Az időszak kezdő napja

en: Start month:
hu_HU: Kezdő hónap:

en: Start of current month
hu_HU: Ezen nap kezdete

en: Start of current week
hu_HU: Ezen hét kezdete

en: State
hu_HU: Állam

en: Statistic
hu_HU: Statisztika

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
hu_HU: Továbbra is vannak kérdései? Vegye fel a kapcsolatot a %sTámogatással%s.

en: Su
hu_HU: V

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Submit Button
hu_HU: Küldés gomb

en: Successful payment
hu_HU: Sikeres fizetés

en: Suite
hu_HU: Sorozat

en: Sun
hu_HU: Vas

en: Sunday
hu_HU: vasárnap

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Suspended
hu_HU: Felfüggesztve

en: Swedish Krona
hu_HU: svéd korona

en: Swiss Franc
hu_HU: svájci frank

en: Synchronization Bookings Settings
hu_HU: Foglalás Szinkronizálási  Beállítások

en: T
hu_HU: K

en: TEST
hu_HU: TESZT

en: Taiwan New Dollars
hu_HU: tajvani új dollár

en: Technical
hu_HU: Technikai rész

en: Technical Support
hu_HU: Technikai támogatás

en: Technical support section
hu_HU: Technikai támogatási rész

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Textarea
hu_HU: Szövegmező

en: Textarea Label
hu_HU: Szövegmező cimkéje

en: Th
hu_HU: Cs

en: Thai Baht
hu_HU: thai baht

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
hu_HU: Köszönjük az online foglalást. %s A foglalásról hamarosan megerősítő email-t küldünk.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
hu_HU: Az URL, ahová a látogatók visszatérnek a fizetés megszakítását követően.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
hu_HU: Az URL, ahová a látogatók visszatérnek a fizetést követően.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
hu_HU: A foglalási űrlap aktív nyelve az oldal aktív lokalizációjától.

en: The amount which will be saved. Enter only digits.
hu_HU: Az összeg mentésre kerül. Kérem csak számokat adjon meg.

en: The booking has been canceled successfully
hu_HU: A foglalást sikeresen megszakította

en: The booking has been duplicated successfully
hu_HU: A foglalás sikeresen duplikálva

en: The booking was canceled by the visitor.
hu_HU: A foglalást a látogató megszakítása

en: The changing of payment status is failed
hu_HU: A kifizetés állapotának megváltoztatása nem sikerült

en: The code you entered is incorrect
hu_HU: A megadott kód érvénytelen

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
hu_HU: Az %sÁltalános foglalás beállítások oldalon%s található %sfoglalás szerkesztési URL%s tartalmának erre az oldalra kell hivatkoznia.

en: The coupon code your customers will be using to receive the discount.
hu_HU: Kupon kódok a vásárló kedvezményének beváltásához

en: The currency code that gateway will process the payment in.
hu_HU: A pénznem kódja, amelyen az átjáró (gateway) a fizetést feldolgozza.

en: The date your coupon will expire
hu_HU: A kupon érvényessége lejárt

en: The deposit cost of the booking.
hu_HU: A foglalás előlege.

en: The end of time
hu_HU: Idő vége

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
hu_HU: A feed nem található (404-es hiba). Kérem győződjön meg a feed URL-jének helyességéről.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
hu_HU: Nem érkezett feed adat. A hiba kódja: %s. Kérem győződjön meg a feed URL helyességéről.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
hu_HU: A következő függőben lévő foglalás(ok): %s törlésre került(ek).

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
hu_HU: Az általános felépítés (struktúra) %sállapot szabályának%s konfigurációja a következő

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
hu_HU: A kereskedő API Belépési Azonosítóját a %s Kereskedői Felülete biztosítja.

en: The minimum total cost required to use the coupon
hu_HU: Minimális összeg szükséges a kupon használatához

en: The payment status is changed successfully
hu_HU: A kifizetés állapota sikeresen megváltozott

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
hu_HU: A %s %s lefoglalása módosult. %s Ezt a foglalást itt lehet módosítani: %s Köszönjük. %s

en: The reservation has been modified
hu_HU: Az előfoglalás módosult.

en: The start of time
hu_HU: Idő kezdete

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
hu_HU: Az idő már könyvelt vagy a múltra mutat!

en: The value of this field is just saved into DB.
hu_HU: A mező értéke adatbázisba került mentésre.

en: There are no extended booking forms
hu_HU: Nincs kiterjesztett foglalási űrlap

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
hu_HU: Új verzió %1$sérhető el. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">A verzió %4$s részletei</a>. <em>A bővítmény automatikusan nem frissíthető.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
hu_HU: A műveletnek nincs hatása, ha a fizetési űrlap(ok) aktív(ok)!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
hu_HU: A foglalás törlésre került, mert nem került rendezésre és az adminisztrátor nem fogadta el.

en: This booking resources does not exist
hu_HU: Ez a foglalási erőforrás nem létezik

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
hu_HU: Ez lehet KÉSLELTETETT vagy JÓVÁHAGYOTT, amennyiben a SagePay fiók támogatja azokat a fizetési típusokat

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sermepa Pay account supports those payment types
hu_HU: Ez lehet KÉSLELTETETT vagy JÓVÁHAGYOTT, amennyiben a Sermepa Pay fiók támogatja azokat a fizetési típusokat

en: This checkbox must be checked
hu_HU: Ezt a jelölőnégyzetet be kell jelölni

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
hu_HU: Ez a funkció hatással lehet a foglalás beküldésének sebességére. Biztos akarja?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
hu_HU: Ez a funkció nem működik olyan erőforrás foglalásánál, amely mennyisége nagyobb egynél.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
hu_HU: Ez a funkció lehetőséget ad különböző űrlap mezőinek, vagy egyéb HTML tartalmak megjelenítésére a foglalási űrlapon, attól függően, hogy mely napok lettek kiválasztva a naptáron, illetve a különböző napok mely évad szűrőhöz vannak rendelve

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
hu_HU: Ez a funkció lehetővé teszi a különböző napszak kiválasztások különböző hétköznapokon vagy különböző napokon (amelyek évad szűrőhöz vannak rendelve) használatát a foglalási űrlapon . Így minden nap (meghatározott évad napja) különböző napszak-listákkal bírhat.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
hu_HU: Ez a funkció hasznos az azonos nap(ok) vagy idő(k) kétszeres foglalásának elkerülésében, amennyiben több látogató azonos naptár azonos dátumát kívánja egy időben lefoglalni.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
hu_HU: Ez a mező nincs hatással a foglalásokra (foglalás megadott időre).

en: This field is required
hu_HU: Kötelező mező

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
hu_HU: Ez a mező csak az Adminisztrációs oldal %sFoglalás hozzáadása oldalon%s látható.

en: This field support only up to 70 characters by payment system.
hu_HU: Ez a mező legfeljebb 70 karaktert támogat a fizetési rendszer miatt.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
hu_HU: Ez a PayPal email cím, ahová a fizetés küldésre kerül.

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
hu_HU: Ez a Secure Merchant ID, ami a profil oldalon található

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
hu_HU: Ez az elsődleges email mező, amit a látogatóval való kapcsolattartáshoz használunk.

en: This option will overwrite any times selection in your booking form.
hu_HU: Ez az opció felülírja az összes időkiválasztást a foglalási űrlapon.

en: This parameter have to assigned to you by %s
hu_HU: Ez a paraméter hozzárendelte a %s-hoz

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
hu_HU: Ez %s gyorskód használható az oldalon, ahol a látogató %smódosíthatja%s a saját foglalás(oka)t, illetve %störölheti%s vagy %sfizetheti%s, miután megkapta a fizetési kérelmet email-ben.

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
hu_HU: A %s gyorskód használható a a kiválasztódobozban a foglalási űrlapot meghatározott foglalási erőforrásáért

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
hu_HU: A %s gyorskód használata megmutatja a keresési eredményt a megadott oldalon, ha a keresési űrlap a találatokat egy másik oldalon jelenítené meg.

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
hu_HU: Ez nem működik, ha a látogató elhagyja a fizetési oldalt.

en: Thousands separator
hu_HU: Ezres elválasztó

en: Thu
hu_HU: Csü

en: Thursday
hu_HU: csütörtök

en: Time Field
hu_HU: Idő Mező

en: Time Format
hu_HU: Idő formátuma

en: Time Slot
hu_HU: Napszak

en: Time Slot List
hu_HU: Napszak lista

en: Time Slots Form Template
hu_HU: Időszak űrlap sablon

en: Time impact to cost
hu_HU: Idő hatása az árra

en: Time of message showing
hu_HU: Az üzenet megjelenésének időtartama

en: Time slots for different weekends Form Template
hu_HU: Űrlap sablon különböző hétvégek napszakjaihoz

en: Times
hu_HU: Alkalom

en: Times Fields
hu_HU: Idő mezők

en: Timezone
hu_HU: Időzóna

en: Tips and Tricks
hu_HU: Ötletek

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title near your select box.
hu_HU: Cím a kiválasztódoboz mellett.

en: Title of Search results:
hu_HU: Keresési eredmények címe:

en: Title of booked timeslot(s)
hu_HU: Lefoglalt napszak(ok) címe

en: Title of search results
hu_HU: Keresési eredmény címe

en: Title of search widget
hu_HU: Keresési widget címe

en: Titles of options
hu_HU: Opciók címe

en: To
hu_HU: legfeljebb

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
hu_HU: A tranzakció Relay Response-jának MD5 Hash értékének konfigurálása.

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
hu_HU: Az ellenőrző email készítéséhez szükség van egy speciális CSS osztályra a másik email mezőben. Ennek a CSS osztálynak a következő fenntartott szóval kell kezdődnie:%s és az elsődleges email mező nevével kell folytatódnia: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
hu_HU: Google Naptár API kulcs beszerzéséhez kérem kövesse az utasításokat

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
hu_HU: A funkció használatához %sbe kell kapcsolnia a visszatérő hivatkozást%s a PayPal fiókban.

en: Today
hu_HU: Ma

en: Today check in/out
hu_HU: Mai be-/kijelentkezés

en: Together
hu_HU: Összesen

en: Total booking resource cost
hu_HU: Teljes foglalási erőforrás költség

en: Total cost
hu_HU: Teljes összeg

en: Transaction Key
hu_HU: Tranzakciós kulcs

en: Transaction type
hu_HU: Tranzakció típusa

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
hu_HU: Élő kereskedelmi számlára küldött tranzakciók a fenti teszt-módszerek használatával nem lettek pénzügyi intézménynek elküldve hitelesítésre és nem lettek tárolva a Kereskedelmi Felületen.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
hu_HU: Próbálja meg kevesebb vendéggel. A vendégek száma több, mint a kiválasztott napokon az foglalható egységek!

en: Tu
hu_HU: K

en: Tue
hu_HU: Ked

en: Tuesday
hu_HU: kedd

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
hu_HU: török líra (csak török felhasználóknak)

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
hu_HU: Adja meg Foglalás lista oldal naptár-nézet módjának a %sfoglalás alapértelmezett címét%s (használhatja a Beállítások > Mezők oldal alján található űrlap gyorskódjait).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
hu_HU: Adja meg a felhasználók azonosítóját (vesszővel elválasztva ","), akik kereshetnek, vagy hagyja üresen , hogy minden felhasználó kereshessen.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
hu_HU: Adja meg a %slátogatók%s foglalás szerkesztő URL-jét. Illessze be a %s gyorskódot az oldalra.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
hu_HU: Adja meg az %s"Köszönjük" oldal%s URL-jét

en: Type default %sadmin email%s for booking confirmation
hu_HU: Adja meg az alapértelmezett %sadminisztrátor email címet%s a foglalás megerősítéséhez

en: Type email subject for %spayment request%s.
hu_HU: Gépelje be az %s email üzenet tárgyát a fizetési kérelemhez%s

en: Type email subject for %svisitor after creating a new reservation%s.
hu_HU: Adja meg az email tárgyát, amit a %slátogató kap új lefoglalást követően.%s

en: Type filter name
hu_HU: Adja meg a szűrő nevét

en: Type of days selection
hu_HU: A nap(ok) kiválasztásának módja

en: Type of days selection in calendar
hu_HU: A nap kiválasztásának módja a naptárból

en: Type the URL of search results page.
hu_HU: Adja meg a keresési találatok oldalának URL-jét.

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation
hu_HU: Adja meg az alapértelmezett %s adminisztrációs email-t %s a foglalás megerősítéséhez

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation. You can use this %s shortcode.
hu_HU: Adja meg az alapértelmezett %sadminisztrátor email címet%s a foglalás megerősítéséhez. Ezeket a %s gyorskódot használhatja.

en: Type the message, when nothing found.
hu_HU: Adja meg az üzenetet, ha nincs találat.

en: Type the name of booking form
hu_HU: A foglalási űrlap neve

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
hu_HU: Adja meg a %smegszakítás%s okát a levélsablonhoz

en: Type the title of Search results.
hu_HU: Adja meg a Keresési eredmények címét.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
hu_HU: Adja meg a %s felhasználó által befejezett foglalás%s utáni üzenet címét

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
hu_HU: Adja meg az foglalás %skijelentkezési idejét%s

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
hu_HU: Adja meg az foglalás %sbejelentkezési idejét%s

en: Type your %savailability%s description
hu_HU: Adja meg az %sfoglalhatóságának%s leírását

en: Type your %scost%s description
hu_HU: Adja meg a %sköltség%s leírását

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
hu_HU: Adja meg a %spénznem jelét%s, hogy megjelenjen a napi költség a dátum cellájánál. %sPénznem jelének dokumentációja%s

en: Type your %semail message content for checking booking%s in.
hu_HU: Adja meg a %semail üzenet tartalmát a foglalás beérkeztetéséhez %s.

en: Type your %semail message for payment request%s
hu_HU: Gépelje be az %s email üzenetét a fizetési kérelemhez%s

en: Type your %semail message for the approved booking%s from the website
hu_HU: Adja meg a %semail üzenetet elfogadott foglalás esetén%s

en: Type your %semail message for the denied booking%s from the website
hu_HU: Adja meg az %semail üzenetet elutasított foglalás esetén%s

en: Type your %semail message for the modified booking%s from the website
hu_HU: Adja meg a %smódosított foglalás%s email üzenetét

en: Type your %semail message for visitor after creating a new reservation%s
hu_HU: Adja meg az email üzenetét, amit a %slátogató kap új lefoglalást követően.%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
hu_HU: Adja meg a %snapok számát intervallum kiválasztásánál%s

en: Type your %sreason for payment%s request
hu_HU: Adja meg a %sfizetés oka%s kérelmet

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
hu_HU: %sHatározza meg%s a napokat, amelyeket le lehet foglalni, vagy hagyja üresen a mezőt. A napokat vesszővel (például: %s), vagy per jellel (például: %s vagy %s), illetve ezek kombinációjával (például: %s vagy %s),  lehet elválasztani

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
hu_HU: Adja meg %scímet%s, ami a foglalt napszak(ok) mellett jelenik meg az egérmutató súgójában

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
hu_HU: Adja meg a levelezésben és foglalási táblán használt dátum formátumot. %sDátum formázás leírása%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
hu_HU: Adja meg a dátum %s formátumban. Például: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
hu_HU: Adja meg a %semail tárgyát%s a foglalás megerősítéséhez

en: Type your email subject for the %sapproved booking%s.
hu_HU: Adja meg az %selfogadott foglalás%s email tárgyát.

en: Type your email subject for the %sdenied booking%s.
hu_HU: Adja meg az %selutasított foglalások%s email tárgyát.

en: Type your email subject for the %smodified booking%s.
hu_HU: Adja meg a %smódosított foglalásról szóló%s email tárgyát.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
hu_HU: Adja meg a levelezésben és foglalásnál használt idő-formátumot. %s Az idő formázásának leírása%s

en: U.S. Dollars
hu_HU: amerikai dollár

en: URL of "thank you" page
hu_HU: "Köszönjük" oldal URL-je

en: URL of Search Results
hu_HU: Keresési eredmény URL-je

en: URL of search results:
hu_HU: Keresési eredmények URL-je:

en: URL to edit bookings
hu_HU: Foglalás szerkesztésének URL-je

en: Unavailable days from today
hu_HU: Nem foglalható napok a mai naptól

en: Unavailable week days
hu_HU: Nem foglalható napok

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
hu_HU: Az Auto Return for Website Payments alatt kattintson az ON gombra.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
hu_HU: A "Public API access (nyilvános API hozzáférés)" rész alatt kattintson a "Create new Key (új kulcs létrehozása)"-re.

en: Uninstall
hu_HU: Eltávolítás

en: Uninstall / deactivation
hu_HU: Eltávolítás / deaktiválás

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unknown Status
hu_HU: Ismeretlen állapot

en: Unknown status
hu_HU: Ismeretlen állapot

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unread
hu_HU: Olvasatlan

en: Until
hu_HU: Vége

en: Update Deposit
hu_HU: Előleg frissítése

en: Update Rates
hu_HU: Díjszabások frissítése

en: Updated booking: %s
hu_HU: Frissített foglalás:%s

en: Updated successfully
hu_HU: Sikeres frissítés

en: Updating...
hu_HU: Frissítés...

en: Upgrade Notice
hu_HU: Frissítési értesítés

en: Upgrade Now
hu_HU: Upgrade most

en: Upgrade to higher versions
hu_HU: Frissítés magasabb verzióra

en: Usage
hu_HU: Használat

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
hu_HU: Használja a "Bejelentkezési" dátumot a keresési találatokban, mint rendelkezésre állót, az 1-nél nagyobb kapacitású foglalási erőforrásnál

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
hu_HU: Használja a  "Kijelentkezési" dátumot a keresési találatokban, mint rendelkezésre állót, az 1-nél nagyobb kapacitású foglalási erőforrásnál

en: Use CSS BootStrap
hu_HU: CSS BootStrap használata

en: Use SSL connection
hu_HU: SSL kapcsolat használata

en: Use any other HTML tags (carefully).
hu_HU: Bármilyen HTML tag használata (óvatosan).

en: Use cURL posting
hu_HU: cURL küldés használata

en: Use check in/out time
hu_HU: Be-/kijelentkezés használata

en: Use pending days as available
hu_HU: A függőben lévő napok foglalhatónak tekinthető

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
hu_HU: Adatok küldése SSL kapcsolattal a szokásos HTTP kapcsolat helyett

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
hu_HU: cURL használata adatok küldéséhez a fsockopen() funkció helyett

en: Use these %s shortcodes.
hu_HU: Használja ezeket a %sgyorskódokat.

en: Use these shortcodes for customization:
hu_HU: Használja ezeket a gyorskódokat a testreszabáshoz:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
hu_HU: Használja mezőt a mezőt a %sköltségek javításához%s új foglalás hozzáadása során.

en: Use time selections as recurrent time slots
hu_HU: Kiválasztott idő felhasználása ismétlődő napszakokként

en: Used for
hu_HU: Felhasználási cél:

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User  is Activated
hu_HU: Felhasználó aktiválva

en: User  is Deactivated
hu_HU: Felhasználó deaktiválva

en: User permissions for plugin menu pages
hu_HU: Felhasználói jogosultság a bővítmény menü oldalaihoz

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Users Settings
hu_HU: Felhasználói beállítások

en: Using BootStrap CSS for the form fields
hu_HU: BootStrap CSS használata az űrlap mezőinél

en: Valuation days
hu_HU: Napok árazása

en: Vendor Name
hu_HU: Eladó  neve

en: Verified IPN
hu_HU: Ellenőrzött IPN

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Version %s By %s
hu_HU: Verzió %s %s-tól

en: View details
hu_HU: Részletek

en: Visible months
hu_HU: Látható hónapok

en: Visible months:
hu_HU: Látható hónapok:

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
hu_HU: A látogató csak 4 napot tud kiválasztani hétfői kezdettel, 3 vagy 7 napot - pénteken, 2 napot - szombaton, stb... ???

en: Visitors
hu_HU: Látogató

en: Voided
hu_HU: Ürített

en: W
hu_HU: Sz

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Warning !!!
hu_HU: Figyelem !!!

en: Warning!
hu_HU: Figyelmeztetés!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
hu_HU: Figyelem! A művelet nem sikerült. A jelenlegi adatok már le vannak ott foglalva.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
hu_HU: Figyelem! Hiba történt a regisztrációs kérelem küldése közben.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
hu_HU: Figyelem! Az erőforrás nem módosult. A meglévő dátum már foglalásban van.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
hu_HU: Figyelmeztetés! Miután elfogadja a meghatározott foglalás(ok)at, minden függő foglalás elutasításra kerül, amely azonos foglalási erőforrású és a dátuma fedésben van az elfogadott foglalás dátumával!

en: We
hu_HU: Sz

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
hu_HU: Összegyűjtöttünk néhány linket a kezdéshez:

en: Wed
hu_HU: Sze

en: Wednesday
hu_HU: szerda

en: Week
hu_HU: Hét

en: Week days conditions.
hu_HU: A hét napjainak állapotai.

en: Weekend
hu_HU: Hétvége

en: What's New
hu_HU: Újdonságok

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
hu_HU: Ha be van jelölve, minden fenntartott napnak azonos foglalási erőforrásban kell lennie, különben hibaüzenet jelenik meg.

en: Wide days view
hu_HU: Széles napok nézet

en: Wizard Form Template(several steps)
hu_HU: Sablon-varázsló (több lépés)

en: Work days
hu_HU: Munkanap

en: Wrap each item with %s tag
hu_HU: minden elemhez %s tag hozzáadása

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
hu_HU: Hibás foglalási hash az URL-ben (lehet, hogy már lejárt)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
hu_HU: Rossz foglalási hash az URL-ben. Lehet, hogy a hash lejárt.

en: XOR Encryption password
hu_HU: XOR Titkosító jelszó

en: Year
hu_HU: Év

en: Years
hu_HU: évek

en: Yen
hu_HU: Jen

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
hu_HU: Napi korlátlan számú foglalást engedélyez , így kétszer lehet foglalni azonos dátumra. Valóban ezt akarja?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
hu_HU: Néhány JavaScript betöltését kívánja kikapcsolni. Biztos benne?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
hu_HU: %sEzt a gyorskódot csak egyszer használhatja%s az űrlapon.

en: You can also use the %s in the form.
hu_HU: Használhatja a %s-t az űrlapon.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
hu_HU: Megnézheti a %sinstrukciók a Google API kulcs készítéshez és használathoz%s leírást.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
hu_HU: A kedvezményes kuponokat %sezen az oldalon%s konfigurálhatja.

en: You can customize the country list at this file: %s
hu_HU: Az országok listáját testreszabhatja a következő állományban : %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
hu_HU: Az alábbi kiválasztódobozok meghatározott mezőinek kiválasztásával elkészítheti az űrlapjának (bal oldalt) mezőit.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
hu_HU: Az űrlapra több naptár különböző erőforrásait lehet beszúrni, lehetővé téve több erőforrás foglalását egy foglalási folyamat alatt.

en: You can insert this field with default selected value.
hu_HU: Beszúrhatja a mezőt alapértelmezett értékkel.

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
hu_HU: A bővítmény új frissítésének igénylése  %1$sezen az oldalon%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
hu_HU: Az aktív űrlap sablonja visszaállításához válassza ki a felső eszköztárból az alapértelmezett %sűrlap sablont%s.  Az űrlap sablon kiválasztása után kattintson a %sVisszaállít%s gombra az aktív űrlap (Foglalási űrlap vagy Foglalási Mezők Tartalma űrlap) visszaállításához. Kattintson a %sMindkét%s gombra, amennyiben a Foglalási űrlapot és a Foglalási Mezők Tartalma űrlapot is vissza kívánja állítani.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
hu_HU: További eltolást határozhat meg a záró napnál. Az eltolás lehet negatív is.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
hu_HU: További eltolást határozhat meg a kezdeti napnál. Az eltolás lehet negatív is.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
hu_HU: Meghatározhatja a legmagasabb értéket, amennyi esemény alkalmanként importálásra kerül.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
hu_HU: Az email sablon tárgyában és tartalmában bármely gyorskód használható, amelyek a foglalási űrlapon szerepelnek (azonos módon, mint a Beállítások > Mezők oldal tartalom űrlapján).

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
hu_HU: Bármely %sHTML tag-et%s használhatja a foglalási űrlapon, de óvatosan tegye. Győződjön meg arról, hogy az összes "nyitó" tag-hez (mint a %s) tartozik záró tag (mint a %s).

en: You can use following shortcodes in content of this template
hu_HU: A sablon tartalmában a következő gyorskódokat használhatja

en: You can use several values, separated by a comma.
hu_HU: Több érték is megadható vesszővel elválasztva.

en: You can use several values, separated by comma.
hu_HU: Több érték is megadható vesszővel elválasztva.

en: You can use shortcode %s for showing title of booking resource
hu_HU: Foglalási erőforrás címének megjelenítéséhez a %s gyorskódot használhatja.

en: You can use the several values, separated by comma.
hu_HU: Több érték megadható vesszővel elválasztva.

en: You do not set any parameters for booking editing
hu_HU: Nem állított be paramétert a foglalás szerkesztéséhez

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
hu_HU: Ez a gyorskód: %s kötelező a foglalási űrlapon.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
hu_HU: Nem kötelező kikapcsolni a BootStrap állományok betöltését ennek a beállításnak a Haladó részénél

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
hu_HU: Szükséges a %s gyorskód az űrlapon

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
hu_HU: Új foglalás vár elfogadásra. Foglalás %s %s részére. Lefoglaló személy részletes adatai: %s. Kérem látogassa meg a moderátor oldalt. %s Köszönjük, %s

en: You need to make payment %s for booking %s at %s. %s You can make payment at this %s  Thank you, booking service.
hu_HU: Fizetnie kell %s-t  a %sfoglalásért  %s -ig. %s Fizetni a %s -n tud. Köszönjük a foglalást.

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
hu_HU: %s-t fizetnie kell a %s lefoglalásért (%s). %sKérem rendezze a fizetése a következő oldalon: %s Köszönöm, %s

en: You need to make payment for this reservation
hu_HU: Fizetnie kell a lefoglalást

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
hu_HU: A foglalás szerkesztéséhez szüksége van egy speciális gyorskódra [bookingedit]

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
hu_HU: Üresen hagyható a Kereskedői Felületen a Relay Response URL és a Címzett Link URL / Szöveg, ha a Relay Response itt be van kapcsolva.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
hu_HU: Látni fog egy táblázatot, amelynek a tetején található az API kulcs. Másolja ki és illessze be a %sGoogle API Key%s mezőbe.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
hu_HU: A %s foglalás %s részére elutasítva. %sKöszönjük, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
hu_HU: A %s foglalása %s-ra elfogadásra került. %sKöszönjük%s.

en: Your booking has been approved
hu_HU: A foglalása elfogadásra került

en: Your booking has been declined
hu_HU: A foglalása deklinálva

en: Your emails do not the same
hu_HU: Az email-ek nem egyeznek meg

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
hu_HU: A %s lefoglalása %s-ra elfogadásra került. %s A foglalást a következő oldalon módosítható: %sKöszönjük%s.

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
hu_HU: A %s lefoglalása %sfeldolgozás alatt van. Hamarosan megerősítést küldünk email-ben. %sKöszönjük%s.

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
hu_HU: A %s foglalás %s részére feldolgozás alatt van. A megerősítést levélben küldjük meg. %sA foglalást a következő oldalon módosíthatja: %s Köszönöm, %s

en: available
hu_HU: foglalható

en: balance
hu_HU: egyensúly

en: comma
hu_HU: vessző

en: confirmation email field of the primary email field
hu_HU: az elsődleges email mező megerősítő email mezője

en: coupon
hu_HU: kupon

en: date
hu_HU: dátum

en: day
hu_HU: nap

en: day(s)
hu_HU: nap(ok)

en: days
hu_HU: nap

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
hu_HU: alapértelmezett érték, ha nincs dátum kiválasztva vagy nem teljesülnek a feltételek.

en: delete all booking data
hu_HU: minden foglalási adat törlése

en: delete configuration
hu_HU: konfiguráció törlése

en: deposit
hu_HU: előleg

en: deposit payment for booking resource
hu_HU: Befizetés a foglalási erőforrásra

en: discount
hu_HU: kedvezmény

en: field
hu_HU: mező

en: fields
hu_HU: mezők

en: fixed
hu_HU: fix

en: fixed deposit
hu_HU: fix előleg

en: fixed sum
hu_HU: fix összeg

en: fixed total in
hu_HU: összesen

en: for
hu_HU: címzett

en: for 1 day
hu_HU: egy napra

en: for 1 hour
hu_HU: egy órára

en: for 1 night
hu_HU: egy éjszakára

en: for all days!
hu_HU:  az összes napra!

en: from the cost of 1 day
hu_HU: 1 nap költsége

en: here
hu_HU: itt

en: hour
hu_HU: óra

en: hour(s)
hu_HU: óra / órák

en: hours
hu_HU: órák

en: iPay88 customization
hu_HU: iPay88 testreszabása

en: link
hu_HU: hivatkozás

en: make user active
hu_HU: felhasználót aktívvá tenni?

en: make user inactive
hu_HU: felhasználót inaktívvá tenni

en: max
hu_HU: max.

en: min
hu_HU: min.

en: minutes
hu_HU: másodperc

en: month
hu_HU: hónap

en: month(s)
hu_HU: hónap

en: months
hu_HU: hónapok

en: night(s)
hu_HU: éjjel(ek)

en: no
hu_HU: nem

en: of
hu_HU: *of*

en: of configuration booking form in English and French languages
hu_HU: a foglalási űrlap angol és francia nyelven

en: of every month
hu_HU: minden hónap

en: of payment
hu_HU: fizetés

en: on each
hu_HU: mindegyiken

en: on each day
hu_HU: minden nap

en: optional
hu_HU: választható

en: or
hu_HU: vagy

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
hu_HU: vagy naptár %swidget%s hozzáadása az oldalsávhoz.

en: or cost of booking resource %s
hu_HU: vagy a %s foglalási erőforrás költségét

en: page
hu_HU: oldal

en: per 1 day
hu_HU: naponta

en: required
hu_HU: kötelező

en: seconds
hu_HU: perc

en: semicolon
hu_HU: pontosvessző

en: set user as
hu_HU: felhasználó beállítása, mint

en: settings page
hu_HU: beállítások oldal

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
hu_HU: új fordítás indítása a megadott nyelven, ahol %s a a fordítás lokalizációja.

en: time
hu_HU: idő

en: to
hu_HU: legfeljebb

en: unavailable
hu_HU: nem foglalható

en: version
hu_HU: verzió

en: visitors
hu_HU: látogatók

en: website
hu_HU: honlap

en: websites
hu_HU: honlapok

en: week
hu_HU: hét

en: weeks
hu_HU: hetek

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
hu_HU: ahol %s - alapértelmezett naptár %s (kiválaszthatja a naptár kívánt erőforrását a gyorskód oldalra történő beillesztésével) %s

en: year(s)
hu_HU: év

en: yes
hu_HU: igen
