booking - en to nl_NL translation catalogue (1559 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
nl_NL: Vink deze checkbox aan om de %sdagelijkse kostprijs in de datumcellen%s in de kalender(s) te tonen.

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
nl_NL: Vink deze checkbox aan om de dagelijkse kostprijs met een tooltip te tonen wanneer de muis over elke dag op de kalender gaat.

en:  Check this box to use %s payment gateway.
nl_NL: Vink dit vakje aan om de %s betaaldienst te gebruiken.

en:  Check this box to use Sage Pay payment.
nl_NL: Vink aan om Sage Pay betaling te gebruiken

en:  Check this box to use Sermepa Pay payment.
nl_NL: Vink aan om Sermepa Pay betaling te gebruiken.

en:  Check this box to use iPay88 payment system.
nl_NL: Vink dit vakje aan om iPay88 betaalsysteem te gebruiken.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
nl_NL: Vink dit vakje aan als je de %samenvatting van reserveringsdetails%s wil tonen boven het betaalformulier

en:  Click, if you want to reindex booking data by booking dates sort field (Your installation/update of the plugin must be successful).
nl_NL: Klik als u reserveringsgegevens wilt indexeren op reserveringsgegevens sorteerveld. (Installatie/update van de plugin moet geslaagd zijn)

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
nl_NL: Volg deze instructies om je luisteraar in te stellen in je PayPal-account:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
nl_NL: Als een thema of een andere plugin  het Bootstrap JavaScript's laad, dan kan het laden van dat script worden uitgeschakeld voor deze plugin.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
nl_NL: Geeft aan of de transactie een betaling is voor een voltooide verkoop, of een autorisatie voor een voltooide verkoop, die later nog moet ontvangen worden.

en:  Parameters are incorrect,
nl_NL: Parameters zijn incorrect,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
nl_NL: Selecteer gebruik makend van test (Sandbox Testomgeving) of live Paypalbetaling.

en:  Select your cost configuration.
nl_NL: Selecteer je kostenconfiguratie.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
nl_NL: Activeer/Deactiveer aangedreven door "Booking Calendar" melding onder de kalender

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
nl_NL: Activeer/Deactiveer versie kennisgeving en hulpinfo links op admin panel.

en:  Use these shortcodes for customization:
nl_NL: Gebruik deze shortcodes om aan te passen:

en:  You can configure the deposit payment for your booking resources %shere%s.
nl_NL: Je kan de voorschotbetaling voor je reserveringseenheid %shier%s instellen.

en:  for all days!
nl_NL:  voor alle dagen!

en: !Paid OK
nl_NL: Betaling OK

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
nl_NL: %s - toevoegen van reden van weigering van de reservering, die je kan toevoegen voor het verzenden van de email,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
nl_NL: %s - toevoegen van reden van betaling van reservering, die je kan invoeren voor het verzenden van de email,

en: %s - availability of booking resource,
nl_NL: %s - beschikbaarheid van reserveringseenheid,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
nl_NL: %s - reserveringsinformatie, genomen uit het uittreksel gekoppeld aan het bericht,

en: %s - check-in date,
nl_NL: %s aankomstdatum

en: %s - check-out date,
nl_NL: %s vertrekdatum

en: %s - cost of booking the resource,
nl_NL: %s - kostprijs om de eenheid te reserveren,

en: %s - coupon field,
nl_NL: %s - kortingscode veld,

en: %s - default selection number of visitors,
nl_NL: %s - standaard selectie aantal bezoekers,

en: %s - enter direct cost at admin panel at page:
nl_NL: %s - voer directe kostprijs in op administratiepagina:

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
nl_NL: %s - uitgelichte afbeelding, genomen van de uitgelichte afbeelding gekoppeld aan het bericht,

en: %s - inserting BIC
nl_NL: %s - invoegen BIC

en: %s - inserting IBAN
nl_NL: %s - invoegen IBAN

en: %s - inserting ID of booking
nl_NL: %s - invoegen van ID van reservering

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
nl_NL: %s - invoegen IP-adres van gebruiker die deze actie uitvoerde

en: %s - inserting account name
nl_NL: %s - invoegen naam rekening

en: %s - inserting account number
nl_NL: %s - invoegen rekeningnummer

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
nl_NL: %s - invoegen adres van de pagina (indien aanwezig), waar bezoeker deze actie uitvoert

en: %s - inserting all bank accounts details
nl_NL: %s - invoegen van details bankrekening

en: %s - inserting bank name
nl_NL: %s - invoegen naam van bank

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van  aankomstdatum (eerste dag van de reservering),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van vertrekdatum (laatste dag van de reservering),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
nl_NL: %s - invoegen inhoude van User-Agent: header van het huidig verzoek, als er een is

en: %s - inserting data from fields of booking form
nl_NL: %s - gegevens uit velden van reserveringsformulier invoegen

en: %s - inserting data info about the booking
nl_NL: %s - invoegen van data info over de reservering

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
nl_NL: %s - invoegen van data info over de reservering, die geconfigureerd is in het inhoud-formulier op de Instellingen Velden pagina

en: %s - inserting date of this action
nl_NL: %s - invoegen van datum van deze actie

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van link naar de pagina waar bezoeker de reservering kan betalen, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van link naar de pagina waar bezoeker de reservering kan annuleren, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van link naar de pagina waar bezoeker de reservering kan aanpassen, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting moderate link of new booking
nl_NL: %s - invoegen van link voor beheren nieuwe reservering

en: %s - inserting new line
nl_NL: %s - nieuwe regel invoegen

en: %s - inserting sort code
nl_NL: %s - invoegen sorteringscode

en: %s - inserting the cost of  booking
nl_NL: %s - invoegen van de kostprijs van de reservering

en: %s - inserting the dates of booking
nl_NL: %s - invoegen van de datums van de reservering

en: %s - inserting the number of booking dates
nl_NL: %s - invoegen van het aantal reserveringsdatums

en: %s - inserting time of this action
nl_NL: %s - invoegen van tijd van deze actie

en: %s - inserting your site URL
nl_NL: %s - invoegen van de URL van je site

en: %s - link to the page with booking form,
nl_NL: %s - link naar pagina met reserveringsformulier,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
nl_NL: %s - maximum aantal bezoekers voor de reserveringseenheid,

en: %s - resource title,
nl_NL: %s - titel van eenheid

en: %s - search button,
nl_NL: %s - zoekknop,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
nl_NL: %s - zoek in berichten/pagina's die deel uitmaken van deze categorie,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
nl_NL: %s - zoek in berichten/pagina's die deze tag hebben,

en: %s - show cost hint for full booking in real time, depending on number of days selected and form elements.
nl_NL: %s - toon prijsaanwijzing voor volledige reservering, afhankelijk van aantal geselecteerde dagen en formulierelementen.

en: %s - show cost hint of additional booking cost, which depends from selection of form elements.
nl_NL: %s - toon prijsaanwijzing voor bijkomende reserveringskost, afhankelijk van geselecteerde formulierelementen.

en: %s - show hint of original booking cost without additional costs for full booking in real time, depends only from days selection.
nl_NL: %s - toon prijsaanwijzing voor originele reserveringskost, zonder bijkomende kosten voor volledige reservering, afhankelijk van aantal geselecteerde dagen.

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
nl_NL: %s - begin nieuwe vertaalsectie, waar %s - locale van vertaling

en: %s Finish getting sort dates. %s
nl_NL: %s Klaar met gesorteerde datums. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
nl_NL: %s Gevonden %sniet geïndexeerde reserveringen %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
nl_NL: %s Belangrijk!%s Dit overschrijft elke tijdsselectie in je reserveringsformulier.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
nl_NL: %s en %s voorwaarden hebben hogere prioriteit dan een %s dagbereik.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
nl_NL: %s of %s - invoegen van  de titel van de reserveringseenheid

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
nl_NL: %s of het minimum en vast aantal selectie dagen voor specifieke dag , week of seizoen.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
nl_NL: %s – kalender van reserveringseenheid met %s

en: %s, then total cost will be %s
nl_NL: %s, dan zal de totale kost %s zijn

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
nl_NL: %s, dan zal de totale kost (wanneer 3 dagen geselecteerd zijn) %s zijn

en: %sDescription of usage%s.
nl_NL: %sBeschrijving van gebruik%s.

en: %sEmail verification field%s.
nl_NL: %sEmail verificatieveld%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
nl_NL: %sFout!%s Verzoek is niet geldig, ververs de pagina en probeer het nog een keer.

en: %sExample%s.
nl_NL: %sVoorbeeld%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
nl_NL: %sBelangrijk!%s Als er een reserveringskalender (ingevoegd in een bericht of pagina) tegelijkertijd met een widget te zien is op dezelfde pagina, zal de laatste niet zichtbaar zijn.

en: %sNo this booking resources.%s
nl_NL: %sNiet deze reserveringseenheden.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
nl_NL: %s Verscheidene widgets worden ondersteund in de %sbetaalde versie%s

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
nl_NL: %sWaarschuwing ! Reserveringskalender voor deze reserveringsbronnen is al op de pagina, controleer a.u.b. meer over deze kwestie op %sdeze pagina%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
nl_NL: %sJe hebt geen toegang tot deze reserveringseenheden.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
nl_NL: %sJe hebt geen toegang tot deze pagina.%s Je account is niet actief, contacteer a.u.b. de beheerder.%s

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
nl_NL: %s[reserveringsnaam]%s - invoegen van naam van reserveringseenheid,

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
nl_NL: %s[datums]%s - invoegen van lijst met gereserveerde datums

en: %s[datescount]%s - inserting number of reserved dates
nl_NL: %s[datumaantal]%s - invoegen van aantal gereserveerde datums

en: %send booking time%s
nl_NL: %seinde reserveringstijd%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
nl_NL: %snaam%s - de unieke naam van de voorwaardegroep, die verschillende voorwaarden met verschillende waarden bevat. Bv. als je specifieke html-inhoud wil voor de verschillende weekdagen, kan je verschillende voorwaarden hebben, met dezelfde naam met met verschillende waardeparameters in de voorwaarden. Ontdek er meer over in de voorbeelden.

en: %sstart booking time%s
nl_NL: %sstart reserveringssijd%s

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
nl_NL: %stype%s - type voorwaarde. Er zijn 2 types voorwaarden: "weekdag" en "seizoen". "weekdag" is de voorwaarderegel gebaseerd op de geselecteerde dag van de week, zoals maandag, dinsdag enz. "seizoen" is de voorwaarderegel gebaseerd op de  "seizoensfilter" naam van de geselecteerde datum. M.a.w. de voorwaarde is WAAR als de geselecteerde dag deel uitmaakt van een seizoensfilter op de Seizoensfilter pagina.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
nl_NL: %swaarde%s - waarde van de speficieke voorwaarden. Als de waarde waar is, dan zal de inhoud van de voorwaarden getoond worden in het reserveringsformulier. Je kan de standaardwaarde nemen (leeg - "", of zo - "*") voor het tonen van de inhoud van deze voorwaarde, als all andere voorwaarden VALS zijn, of initieel, als de datum in de kalender nog niet geselecteerd is.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
nl_NL: %swaarde%s - waarde van de specifieke voorwaarden. Als de waarde waar is, zal de inhoud van de voorwaarden zichtbaar zijn in het reserveringsformulier. Je kan de standaardwaarde gebruiken (leeg - "", of zo - "*") om de inhoud van deze voorwaarde te tonen, als alle andere voorwaarden VALS zijn, of initieel, als de datum in de kalender nog niet geselecteerd is.

en: + Add Account
nl_NL: + Voeg rekening toe

en: / day
nl_NL: / dag

en: / hour
nl_NL: / uur

en: / night
nl_NL: / nacht

en: 00:00 today
nl_NL: 00:00 vandaag

en: 2 Columns Form Template
nl_NL: Formuliersjabloon met twee kolommen

en: 2 Months
nl_NL: 2 Maanden

en: 3 Months
nl_NL: 3 maanden

en: ALL
nl_NL: ALLE

en: ASC
nl_NL: Oplopend

en: AUTHENTICATE
nl_NL: VERIFIËREN

en: Abort
nl_NL: Afbreken

en: About Booking Calendar
nl_NL: Over Booking Calendar

en: Accepted Currency
nl_NL: Aanvaarde munt

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
nl_NL: Toegang tot deze feed werd geweigerd (403). Zorg dat je openbaar delen ingeschakeld hebt voor je kalender.

en: Account Name
nl_NL: Rekening naam

en: Account Number
nl_NL: Rekeningnummer

en: Account details
nl_NL: Details rekening

en: Action after booking is done
nl_NL: Actie na maken van reservering

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Actions tab
nl_NL: Acties tab

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate Relay Response
nl_NL: Activeer Relay Response

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van het goedgekeurde%s item in de legenda

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van beschikbaar%s item in legenda

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
nl_NL: Activeer en type uw %stitel van het gedeeltelijk gereseverde%s item in de legenda

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van in behandeling zijnde%s item in de legenda

en: Activate auto import
nl_NL: Activeer automatisch importeren

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
nl_NL: Activeer laden van CSS en JavaScript bestanden van plugin enkel op specifieke pagina's.

en: Activate or deactivate field and change the label title
nl_NL: Activeer of de-activeer het veld en verander de label titel

en: Activation of this feature is require setting cost per day or cost per night
nl_NL: Activatie van deze functie kan alleen als dag- of nachtprijs ingesteld is

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active %sRegular User%s
nl_NL: Actieve %sGewone gebruiker%s

en: Active %sSuper Admin%s
nl_NL: Actieve %sSuperbeheerder%s

en: Active Sage Pay
nl_NL: Actieve Sage Pay

en: Active Sermepa Pay
nl_NL: Actieve Sermepa Pay

en: Active iPay88
nl_NL: Actieve iPay88

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add New Booking Resource(s)
nl_NL: Voeg nieuwe reserveringseenheden toe

en: Add New Coupon
nl_NL: Nieuwe kortingscode toevoegen

en: Add New Custom Form
nl_NL: Nieuw aangepast formulier toevoegen

en: Add New Discount Coupon
nl_NL: Nieuwe kortingscode toevoegen

en: Add booking
nl_NL: Voeg reservering toe

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
nl_NL: Voeg nieuwe reserveringen toe vanuit een bericht/pagina of vanuit %sAdminpagina%s.

en: Add new booking resource
nl_NL: Voeg reserveringseenheid toe

en: Add new cost
nl_NL: Voeg nieuwe kostprijs toe

en: Add new custom form
nl_NL: Nieuw aangepast formulier toevoegen

en: Add new resource
nl_NL: Reserveringseenheid toevoegen

en: Add new resource(s)
nl_NL: Voeg nieuwe eenheden toe

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
nl_NL: Voeg tooltip toe aan kalender om beschikbaarheid te tonen, gebaseerd op aantal beschikbare reserveringseenheden die voor elke dag overblijven.

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day. %sBe sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Voeg tooltip toe aan kalender(s) om beschikbaarheid te tonen gebaseerd op beschikbare reserveringseenheden die voor elke dag overblijven. %sZorg dat het maximum aantal bezoekers voor %s één reserveringseenheid%s overeenkomen met het aantal bezoekers vermeld op het reserveringsformulier.

en: Add your %s on %swordpress.org%s, if you enjoyed by this plugin.
nl_NL: Voeg je %s toe op %swordpress.org%s, als deze plugin u bevalt.

en: Additional cost for
nl_NL: Bijkomende kosten voor

en: Additional cost in %s per 1 day
nl_NL: Bijkomende kosten in %s per 1 dag

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
nl_NL: Bijkomende kosten, afhankelijk van selectie van velden in het formulier.

en: Additional info
nl_NL: Bijkomende info

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address (required)
nl_NL: Adres (verplicht)

en: Adults
nl_NL: Volwassenen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Cost
nl_NL: Geavanceerde kosten

en: Advanced Cost Settings
nl_NL: Instellingen geavanceerde kosten

en: Advanced Fields
nl_NL: Geavanceerde velden

en: Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde opties:

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Advanced cost management
nl_NL: Geavanceerd kostprijsbeheer

en: All
nl_NL: Alles

en: All booking data will be deleted when the plugin is deactivated.
nl_NL: Alle reserveringsgegevens zullen verwijderd worden als de plugin wordt gedeactiveerd.

en: All bookings
nl_NL: Alle reserveringen

en: All dates
nl_NL: Alle dagen

en: All days for %s
nl_NL: Alle dagen voor %s

en: All incoming bookings
nl_NL: Alle binnenkomende reserveringen

en: All resources
nl_NL: Alle eenheden

en: All selected dates in "short" format.
nl_NL: Alle geselecteerde datums in "kort" formaat.

en: All selected dates with times in "short" format..
nl_NL: Alle geselecteerde datums met tijden in "kort" formaat.

en: All selected dates with times.
nl_NL: Alle geselecteerde datums met tijden.

en: All selected dates.
nl_NL: Alle geselecteerde dagen.

en: Allow %smultiple%s selections
nl_NL: Laat %smeervoudige%s selectie toe

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
nl_NL: Laat betalingen per %sdirecte bankoverschrijving%s toe

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
nl_NL: Ongelimiteerde reservaties op zelfde dag(en) toelaten

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
nl_NL: Sommige eerdere versie van IE ondersteunen geen uitschakelen van opties in de selectievakken.

en: Amount different
nl_NL: Bedrag verschillend

en: Any
nl_NL: Elke

en: Any Status
nl_NL: Elke status

en: Any day of week
nl_NL: Om het even welke dag van de week

en: Any days
nl_NL: Alle dagen

en: Apartment#1
nl_NL: Apartement nr. 1

en: Apartment#2
nl_NL: Apartement nr. 2

en: Apartment#3
nl_NL: Apartement nr. 3

en: Apply
nl_NL: Bevestig

en: Apply booking resources selection
nl_NL: Selectie reserveringseenheden toepassen

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approve selected bookings
nl_NL: Keur geselecteerde reservering(en)  goed

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approved item
nl_NL: Item goedgekeurd

en: Apr
nl_NL: apr

en: April
nl_NL: april

en: Assign events fields to specific booking form field
nl_NL: Wijs velden van afspraken toe aan specifiek reserveringsformulierveld

en: At least one option must be selected
nl_NL: Tenminste één optie moet geselecteerd zijn

en: Aug
nl_NL: aug

en: August
nl_NL: augustus

en: Australian Dollars
nl_NL: Australische Dollar

en: Authorization
nl_NL: Autorisatie

en: Authorization Only
nl_NL: Enkel autorisatie

en: Authorization and Capture
nl_NL: Autorisatie en afhandeling

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
nl_NL: Automatisch annuleren van alle opties voor specifieke datum(s), als een reservering goedgekeurd wordt voor deze datum(s).

en: Auto approve all new bookings
nl_NL: Alle nieuwe reserveringen automatisch goedkeuren

en: Auto cancellation / approval
nl_NL: Automatisch annuleren/goedkeuren

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
nl_NL: Automatische annulering/goedkeuring van reserveringen

en: Auto import events
nl_NL: Automatisch importeren van afspraken

en: Auto-cancel bookings
nl_NL: Reserveringen automatisch annuleren

en: Auto-fill fields
nl_NL: Auto-invullen velden

en: Auto-fill form
nl_NL: Formulier automatisch invullen

en: Automatically approve booking
nl_NL: Reservering automatisch goedkeuren

en: Automatically approve/cancel booking
nl_NL: Automatisch goedkeuren/annuleren reservering

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Availability Settings
nl_NL: Instellingen beschikbaarheid

en: Availability Title
nl_NL: Beschikbaarheid Titel

en: Availability booking type
nl_NL: Beschikbaarheid reserveringstype

en: Availability description
nl_NL: Beschikbaarheid beschrijving

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available item
nl_NL: Beschikbaar item

en: Available:
nl_NL: Beschikbaar:

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
nl_NL: Saldo reserveringskost - verschil tussen voorschot en volledige kost.

en: Bank Code
nl_NL: Bankcode

en: Bank Name
nl_NL: Bank naam

en: Bank Transfer
nl_NL: Overschrijving

en: Bank Transfer active
nl_NL: Overschrijving actief

en: Bank Transfer customization
nl_NL: Overschrijving aanpassing

en: Bank Transit Number
nl_NL: Bank Transitgetal

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
nl_NL: Zorg dat de systeemklok van de server voor verkopers op de juiste tijd en tijdszone ingesteld is.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Zorg dat het maximum aantal bezoekers voor %salle reserveringseenheden%s overeenkomt met het aantal bezoekers vermeld op het reserveringsformulier.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Zorg dat het maximum aantal bezoekers voor %séén reserveringseenheid%s overeenkomt met het aantal bezoekers vermeld op het reserveringsformulier.

en: Billing Address
nl_NL: Facturatieadres

en: Billing City
nl_NL: Facturatieplaats

en: Billing form fields
nl_NL: Velden van facturatieformulier

en: Billing form fields customization
nl_NL: Facturatieformulier velden aanpassen

en: Book now
nl_NL: Nu reserveren

en: Booked
nl_NL: Gereserveerd

en: Booked Times:
nl_NL: Gereserveerde tijden:

en: Booking
nl_NL: Reservering

en: Booking Calendar - Overview
nl_NL: Booking Calendar - Overzicht

en: Booking Calendar Settings
nl_NL: Booking Calendar Instellingen

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
nl_NL: Booking Calendar ondersteunt WPML en qTranslate plugins voor dynamisch veranderen van website locale.

en: Booking Data
nl_NL: Reserveringsgegevens

en: Booking Dates
nl_NL: Reserveringsdatums

en: Booking Details:
nl_NL: Reservering details:

en: Booking Form
nl_NL: Reserveringsformulier

en: Booking ID
nl_NL: Reserveringsnummer (ID)

en: Booking Listing
nl_NL: Reserveringslijst

en: Booking Resource
nl_NL: Reserveringseenheid

en: Booking calendar
nl_NL: Reserveringskalender

en: Booking form
nl_NL: Reserveringsformulier

en: Booking form type:
nl_NL: Type reserveringsformulier:

en: Booking form with calendar
nl_NL: Reserveringsformulier met de kalender

en: Booking resource
nl_NL: Reserverings- bronnen

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
nl_NL: Type reserveringseenheid is niet gedefinieerd, het zou kunnen dat de URL een verkeerde reserverings-hash heeft.

en: Booking resource:
nl_NL: Reserveringseenheid:

en: Booking resources
nl_NL: Reserveringseenheden

en: Booking resources management
nl_NL: Reserveringseenheden beheer

en: Booking system
nl_NL: Reserveringssysteem

en: Bookings
nl_NL: Reserveringen

en: Bookings Listing
nl_NL: Reserveringslijst

en: Bookings default order
nl_NL: Standaardvolgorde reserveringen

en: Bookings for today
nl_NL: Reserveringen voor vandaag

en: Bookings listing
nl_NL: Reserveringslijst

en: Bookings number per page
nl_NL: Aantal reserveringen per pagina

en: Both
nl_NL: Beide

en: Branch Code
nl_NL: Tak code

en: Branch Sort
nl_NL: Taksortering

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
nl_NL: Braziliaanse Real (enkel voor Braziliaanse gebruikers)

en: British Pound
nl_NL: Britse Pond

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Buy
nl_NL: Kopen

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
nl_NL: CSS aanpassing van zoekformulier en zoekresultaten in dit bestand

en: CSV data separator
nl_NL: CSV scheidingsteken

en: Cache expiration
nl_NL: Cache verloopdatum

en: Cache will expire:
nl_NL: Cache zal verlopen:

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar Navigation
nl_NL: Kalender navigatie

en: Calendar Overview
nl_NL: Kalender overzicht

en: Calendar Skin
nl_NL: Kalender uiterlijk

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
nl_NL: Kalender heeft 2 maanden in een rij, de cel hoogte is 30px en de  volle breedte is 568px ( het is mogelijk om een percentage te gebruiken voor breedte: 100%

en: Calendar is loading...
nl_NL: Kalender word geladen......

en: Calendar view mode
nl_NL: Kalenderzicht modus

en: Canadian Dollars
nl_NL: Canadese Dollar

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cancel Booking
nl_NL: Annuleer reservering

en: Cancel Return URL from PayPal
nl_NL: Annulatie terugkeer-URL vanuit PayPal

en: Cancel bookings older
nl_NL: Annuleer reserveringen ouder dan

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
nl_NL: Annuleer enkel opties en onbetaalde reserveringen, die ouder zijn dan deze selectie.

en: Canceled_Reversal
nl_NL: Geannuleerd_Terugstorting

en: Cancellation email sent
nl_NL: Annuleringsemail verzonden

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cannot find the record
nl_NL: Kan bestand niet vinden

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit

en: Capacity:
nl_NL: Capaciteit:

en: Change
nl_NL: Verander

en: Change Resource
nl_NL: Verander eenheid

en: Change hash after the booking is approved
nl_NL: Verander hash na goedkeuring van reservering

en: Change status
nl_NL: Status wijzigen

en: Change the label title of this field. Email is obligatory field in booking form.
nl_NL: Verander het label titel van dit veld, email is een verplicht veld in het reserveringsformulier.

en: Change your Booking
nl_NL: Verander je reservatie

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
nl_NL: Kijk op pagina %sReserveringslijst%s voor nieuwe reserveringen.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
nl_NL: Lees %shoe je een reserveringsformulier moet toevoegen%s en welke %sshortcodes%s beschikbaar zijn.

en: Check In - Tomorrow
nl_NL: Aankomst - Morgen

en: Check Out - Tomorrow
nl_NL: Vertrek - Morgen

en: Check Premium Features
nl_NL: Bekijk Premium functies

en: Check boxe(s) at left side if you want to activate specific cost.
nl_NL: Vink vakje(s) links aan om specifieke kost te activeren.

en: Check in
nl_NL: Aankomst

en: Check new functionality in this plugin update.
nl_NL: Bekijk nieuwe functies in deze update.

en: Check out
nl_NL: Vertrek

en: Check out our %sHelp%s
nl_NL: Kijk ook op de %sHelp%s pagina

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
nl_NL: Vink aan om CAPTCHA te activeren in het reserveringsformulier

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
nl_NL: Vink aan om reserveringsformulieren automatisch te vullen bij ingelogde gebruikers.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je wil dat specifieke bijkomende kosten, ingesteld als percentage, toegepast worden op andere bijkomende vaste kosten en niet enkel op oorspronkelijke reserveringskost.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je wil dat de %stijdsselectie%s op het reserveringsformulier %stoegepast wordt op de kostenberekening%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
nl_NL: Vink deze checkbox aan als je de reserveringshash wil veranderen na goedkeuring. Wanneer aangevinkt zal de bezoeker de reservering niet kunnen annuleren of bewerken.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
nl_NL: Vink aan als u hints wilt zien in het admin panel

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
nl_NL: Vink aan als je dagen waarop optie genomen is als beschikbaar wil tonen in kalenders

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je herhalende tijd wil gebruiken om verschillende dagen te reserveren. Dit betekent dat de middelste dagen gedeeltelijk gereserveerd worden, omdat anders de tijd in het reserveringsformulier gebruikt wordt als aankomst/vertrek tijd voor de eerste en laatste dag van de reservering.

en: Check this box if you want to use the %sdeposit%s total %spayment%s on the payment form, instead of the full total of the booking.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je het %svoorschot%s als totale %sbetaling%s op het betaalformulier wil gebruiken, ipv het volledige bedrag voor de reservering.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors %s.
nl_NL: Vink aan als u wilt dat totale beschikbaarheid (dagelijkse capaciteit)  afhangt van het aantal geselecteerde bezoekers %s.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
nl_NL: Vink aan als je totale beschikbaarheid (dagelijkse capaciteit) wil laten afhangen van het aantal geselecteerde bezoekers.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
nl_NL: Vink dit vakje aan om automatisch importeren van afspraken te %sactiveren%s en er reserveringen mee aan te maken

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
nl_NL: Vink aan om automatisch annuleren te %sactiveren%s voor opties en onbetaalde reserveringen.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
nl_NL: Vink aan om annuleringsemail te %sverzenden%s voor deze eenheid.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
nl_NL: Vink dit vakje aan om reserveringen automatisch goed te keuren, wanneer de bezoeker een succesvolle betaling uitvoert.

en: Check this box to automatically approve bookings when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking when visitor makes a payment cancellation.
nl_NL: Vink dit vakje aan om reserveringen automatisch goed te keuren wanneer bezoeker een succesvolle betaling uitvoert, of annuleer de reservering automatisch wanneer de bezoeker de betaling annuleert.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
nl_NL: Vink dit vak aan om automatisch reserveringen goed te keuren, wanneer de bezoeker een succesvolle betaling uitvoert, of automatisch de reservering te annuleren, wanneer de bezoeker een betaling annuleert.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
nl_NL: Vink deze checkbox aan als u alle reserveringsgegevens wilt verwijderen bij verwijdering van deze plugin.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
nl_NL: Vink deze checkbox aan om een legenda te laten zien onder de reserveringskalender.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
nl_NL: Vink dit vakje aan om het aantal beschikbare reserveringseenheden te tonen met een tooltip, wanneer muis over elke dag van de kalender gaat.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
nl_NL: Vink dit vakje aan om het datumgetal van vandaag te tonen in cellen van de legende.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
nl_NL: Vink aan om reserveringen uit te schakelen, die kunnen opgeslagen zijn in verschillende reserveringseenheden.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources. When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
nl_NL: Vink dit vakje aan als u reserveringen wilt uitschakelen, die in verschillende reserveringseenheden kunnen opgeslagen worden. Als dit aangevinkt is, moeten alle reserveringen in dezelfde eenheid zijn. Zo niet wordt een foutbericht getoond.

en: Check this box to send copy of this email to Admin
nl_NL: Vink dit vakje aan om kopie van deze email naar Admin te sturen

en: Check this box to show Reference Text Box
nl_NL: Vink aan om Referentie tekstvak te tonen

en: Check this box to show payment description in payment form
nl_NL: Vink dit vakje aan om betalingsomschrijving in betaalformulier te tonen

en: Check this box to show search results on other page
nl_NL: Vink aan om zoekresultaten op andere pagina te tonen

en: Check this box to use Bank Transfer
nl_NL: Vink aan om Overschrijving te gebruiken

en: Check this box to use Pay in Cash
nl_NL: Vink aan om Cash betaling te gebruiken

en: Check this box to use PayPal
nl_NL: Vink aan om PayPal te gebruiken

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
nl_NL: Vink aan als je %sopnieuw wil nagaan of de geselecteerde datums beschikbaar zijn tijdens het versturen van de reservering%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
nl_NL: Vink dit vakje aan, als je %salle dagen als beschikbaar%s wil aanduiden in je kalender. Je bezoekers zullen %sonbegrensd reserveringen kunnen maken op dezelfde datums en gereserveerde datums van andere bezoekers niet zien%s.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
nl_NL: Vink dit vakje aan om automatisch goedkeuren van alle nieuwe opties te %sactiveren%s.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
nl_NL: Vink deze optie aan om aankomst/vertrek tijd te gebruiken tijdens reservatieproces.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
nl_NL: Duid niet-beschikbare dagen aan in de kalenders. Deze optie overschrijft alle andere instellingen.

en: Check-Out time
nl_NL: Vertrektijd

en: Check-in
nl_NL: Aankomst

en: Check-in time
nl_NL: Aankomst tijd

en: Check-out
nl_NL: Vertrek

en: Checkbox(es)
nl_NL: Aanvinkvakje(s)

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
nl_NL: Nakijken om dubbele reserveringen te vermijden tijdens versturen van reservatie

en: Children
nl_NL: Kinderen

en: Chose payment mode
nl_NL: Kies betaalmodus

en: City
nl_NL: Stad

en: City (required)
nl_NL: Plaats (verplicht)

en: Clear booking resources selection
nl_NL: Wis selectie van reserveringseenheden

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
nl_NL: Klik op APIs en zorg dat "Kalender API" AAN staat.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
nl_NL: Klik Terug naar Profielsamenvatting om terug te kieren naar het Profiel na activering van je luisteraar.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
nl_NL: Klik Kies IPN Instellingen om je luisteraars-URL te specifiëren en de luisteraar te activeren.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
nl_NL: Klik  Instant Payment Notification voorkeuren in de Verkoopsvoorkeuren kolom.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
nl_NL: Klik MD5-Hash in de sectie van Veiligheidsinstellingen

en: Click Profile on the My Account tab.
nl_NL: Klik Profiel op de Mijn Account tab.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
nl_NL: Klik Ontvang IPN-berichten (Ingeschakeld) om je luisteraar in te schakelen.

en: Click Save.
nl_NL: Klik Opslaan.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
nl_NL: Klik Instellingen bij Account in het hoofdmenu links

en: Click Submit
nl_NL: Klik Verzenden

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
nl_NL: Klik Website Betalingsvoorkeuren in de Verkopersvoorkeuren-kolom.

en: Click the "Share this Calendar" link.
nl_NL: Klik op de "Deel deze kalender" link.

en: Click the Profile subtab.
nl_NL: Klik de Profiel-subtab

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
nl_NL: Vink het vakje aan om de kalender openbaar te maken. Vink de andere optie niet aan.

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code Example
nl_NL: Voorbeeld code

en: Collapse Advanced Filter
nl_NL: Verberg uitgebreide filter

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Comma
nl_NL: Komma

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Conditional Dates Filter
nl_NL: Filter voor voorwaardelijke datums

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Configuration in several languages
nl_NL: Configuratie in verschillende talen

en: Configuration of PayPal Pro Hosted Solution payment form
nl_NL: Configuratie van Paypal Pro Hosted Solution betaalformulier

en: Configuration of PayPal Standard payment form
nl_NL: Configuratie van Paypal Standard betaalformulier

en: Configure
nl_NL: Configureer

en: Configure Additional cost for the form
nl_NL: Configureer bijkomende kostprijs voor het formulier

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
nl_NL: Bijkomende kosten configureren, die afhangen van selectie (keuzerondjes en aanvinkvakjes).

en: Configure booking %sSettings%s.
nl_NL: Configureer %sInstellingen%s voor reserveringen.

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
nl_NL: Stel voorgedefinieerde set %sFormuliervelden%s in.

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
nl_NL: Configureer je voorgedefinieerde %sEmailsjablonen%s.

en: Configuring these %sfields is required for the some payment%s systems!
nl_NL: Het configureren van deze %svelden is verplicht voor sommige betalingssystemen%s!

en: Connection Error
nl_NL: Verbindingsfout

en: Contact
nl_NL: Contacteer

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
nl_NL: Inhoud van reserveringsvelden voor emailsjablonen (%s-shortcode) en reserveringslijstpagina

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
nl_NL: Kopieer en plak deze shortcode in het formulier aan de linkerkant

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Cost Correction Field
nl_NL: Kostcorrectie veld

en: Cost Fields
nl_NL: Kost velden

en: Cost Hints
nl_NL: Hints voor kostprijzen

en: Cost Settings
nl_NL: Instellingen voor kostprijs

en: Cost Title
nl_NL: Titel kostprijs

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
nl_NL: Kostprijs is niet correct. Het moet groter dan 0 zijn

en: Cost of the booking for the selected dates only.
nl_NL: Kost van de reservering enkel voor de geselecteerde datums.

en: Cost saved successfully
nl_NL: Kostprijs succesvol opgeslagen

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
nl_NL: Kostprijsinstellingen %sbovenaan hebben hogere prioriteit%s dan andere kosten van hetzelfde type %sonderaan%s de lijst.

en: Cost:
nl_NL: Kost:

en: Costs
nl_NL: Kosten

en: Costs and Rates
nl_NL: Kosten en tarieven

en: Costs and Rates Settings
nl_NL: Instellingen van kosten en tarieven

en: Country
nl_NL: Land

en: Country (required)
nl_NL: Land (verplicht)

en: Country List
nl_NL: Lijst van landen

en: Coupon
nl_NL: Kortingscode

en: Coupon Code
nl_NL: Kortingscode

en: Coupon Deleted
nl_NL: Kortingscode verwijderd

en: Coupon created
nl_NL: Kortingscode aangemaakt

en: Coupon does not exist
nl_NL: Coupon bestaat niet

en: Coupons
nl_NL: Kortingscodes

en: Coupons Settings
nl_NL: Instellingen kortingscodes

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create New Season Filter
nl_NL: Maak nieuwe seizoensfilter aan

en: Create conditional days filter
nl_NL: Maak filter voor voorwaardelijke dagen aan

en: Create dates filter
nl_NL: Maak filter voor datums aan

en: Create new form
nl_NL: Nieuw formulier aanmaken

en: Create new season filter
nl_NL: Maak nieuwe seizoensfilter aan

en: Create several booking resources for one time
nl_NL: Creëer verschillende reserveringseenheden tegelijk

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Creation
nl_NL: Aanmaak

en: Currency format
nl_NL: Formaat munteenheid

en: Currency symbol
nl_NL: Munteenheid symbool

en: Current dates
nl_NL: Komende datums

en: Current day
nl_NL: Huidige dag

en: Current month
nl_NL: Huidige maand

en: Current version
nl_NL: Huidige versie

en: Current week
nl_NL: Huidige week

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Form
nl_NL: Aangepast formulier

en: Custom button title
nl_NL: Aangepaste titel knop

en: Customer Email
nl_NL: Email van klant

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
nl_NL: Aanpassing van bijkomende kostprijs, afhankelijk van velden in formulier

en: Customization of availability settings
nl_NL: Aanpassen van instellingen voor beschikbaarheid

en: Customization of billing fields, which automatically assign from booking form to billing form
nl_NL: Aanpassing van facturatievelden, die automatisch toegewezen worden uit reserveringsformulier naar facturatieformulier

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
nl_NL: Aanpassen van email sjabloon dat verzonden wordt na wijziging van reservering

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
nl_NL: Aanpassen van emailsjablonen, die naar Admin gestuurd worden na nieuwe reservering

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
nl_NL: Aanpassen van email sjabloon dat naar Bezoeker verzonden wordt na Annulering van reservering

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
nl_NL: Aanpassing van emailsjabloon dat naar Bezoeker verzonden wordt na goedkeuring van reservering

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
nl_NL: Aanpassen van emailsjabloon dat naar Bezoeker verzonden worden na nieuwe reservatie

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
nl_NL: Aanpassen van email sjabloon dat verzonden wordt naar Bezoeker na betalingsverzoek

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
nl_NL: Aanpassing van tarieven, waardebepaling dagprijs en voorschotbedrag

en: Customization of season filters settings
nl_NL: Aanpassen instellingen seizoensfilters

en: Customization of synchronization with Google Calendar
nl_NL: Aanpassen synchronisatie met Google Agenda

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechissche Kroon

en: DEFERRED
nl_NL: UITGESTELD

en: DESC
nl_NL: Aflopend

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Data
nl_NL: Gegevens

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Dates
nl_NL: Datums

en: Dates and Times Hints
nl_NL: Hints voor datums en tijden

en: Dates view
nl_NL: Toon datums

en: Dates:
nl_NL: Datums:

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day Number(s)
nl_NL: Aantal dagen

en: Days of month
nl_NL: Dagen van de maand

en: Days of week
nl_NL: Dagen van de week

en: Days selection number
nl_NL: Aantal dagen selectie

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
nl_NL: Beste, %sVoer uw betaling uit%s rechtstreeks op onze bankrekening. %sGebruik a.u.b. uw Reserverings ID %s als de betalingsmededeling %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
nl_NL: Beste, %sBetaal cash%s voor uw reservering %s bij aankomst %sTer referentie uw reserveringsnr.: %s

en: Dec
nl_NL: dec

en: December
nl_NL: december

en: Declined
nl_NL: Afgewezen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Form
nl_NL: Standaardformulier

en: Default Form Templates
nl_NL: Standaard formuliersjablonen

en: Default Locale
nl_NL: Standaard landinstellingen

en: Default booking admin page
nl_NL: Standaard administratiepagina voor reserveringen

en: Default booking resource
nl_NL: Standaard reserveringseenheid

en: Default calendar view mode
nl_NL: Standaardwijze tonen kalender

en: Default form
nl_NL: Standaardformulier

en: Default settings for retrieving events
nl_NL: Standaardinstellingen om agenda-afspraken op te halen

en: Default title of bookings
nl_NL: Standaard titel van reserveringen

en: Default toolbar tab
nl_NL: Standaard gereedschapsbalk tab

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Define preselected resource.
nl_NL: Definieer voorgeselecteerde eenheid.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete booking data, when plugin deactivated
nl_NL: Alle reserveringsgegevens verwijderen als de plugin wordt gedeactiveerd.

en: Delete data
nl_NL: Verwijder gegevens

en: Delete form
nl_NL: Verwijder formulier

en: Delete selected booking form
nl_NL: Verwijder geselecteerd reserveringsformulier

en: Delete selected booking(s)
nl_NL: Geselecteerde reservering(en) verwijderen

en: Delete selected bookings
nl_NL: Verwijder geselecteerde reservering

en: Delete settings
nl_NL: Verwijder instellingen

en: Delete template
nl_NL: Verwijder sjabloon

en: Delete your previously saved default filer template!
nl_NL: Verwijder uw eerder opgeslagen standaardfiltersjabloon!

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Denied
nl_NL: Niet toegelaten

en: Deposit
nl_NL: Voorschot

en: Deposit amount
nl_NL: Bedrag van voorschot

en: Deposit payment
nl_NL: Voorschotbetaling

en: Deposit payment is not active for booking resource
nl_NL: Voorschotbetaling is niet actief voor reserveringseenheid

en: Deposit payment total
nl_NL: Voorschot totaal

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Developer Test
nl_NL: Ontwikkelaar test

en: Different form fields, for the different week days
nl_NL: Verschillende formuliervelden, voor de verschillende weekdagen

en: Different time slots, for the different week days
nl_NL: Verschillende tijdsvakken voor verschillende weekdagen

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
nl_NL: Schakel Bootstrap laden uit in Back-End

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
nl_NL: Schakel Bootstrap laden uit in Front-End

en: Disable bookings in different booking resources
nl_NL: Schakel reserveringen uit in verschillende reserveringseenheden

en: Discount Coupon field
nl_NL: Kortingscode veld

en: Dismiss
nl_NL: Verbergen

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
nl_NL: Toon tooltip op kalender om beschikbaarheid te tonen gebaseerd op totaal (vast) aantal bezoekers voor de eenheid. Ook mogelijk voor gratis reserveringseenheden.

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items. %sBe sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Toon toolip op kalender(s) om beschikbaarheid te tonen gebaseerd op totaal (vast) aantal bezoekers voor de eenheid. %sZorg dat het maximum aantal bezoekers voor %salle reserveringseenheden%s overeenkomt met het aantal bezoekers vermeld op het reserveringsformulier.

en: Do you really want
nl_NL: Wil je echt

en: Do you really want to delete selected booking form ?
nl_NL: Wilt u het geselecteerde reserveringsformulier echt verwijderen?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
nl_NL: Wilt u de geselecteerde reservering(en) echt verwijderen?

en: Do you really want to delete this booking ?
nl_NL: Wilt u deze reservering echt verwijderen?

en: Do you really want to delete this item?
nl_NL: Wil je dit echt verwijderen?

en: Do you really want to delete?
nl_NL: Wilt u dit echt verwijderen?

en: Do you really want to set booking as pending ?
nl_NL: Wilt u deze reservering echt in behandeling zetten?

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Download the CSV file of exported booking data
nl_NL: Download het CSV-bestand van geëxporteerde reserveringsgegevens

en: Drop Down
nl_NL: Dropdown

en: Duplicate Booking
nl_NL: Reservering dupliceren

en: Duration Time
nl_NL: Tijdsduur

en: Duration Time - Drop Down list
nl_NL: Tijdsduur - Dropdownlijst

en: Each day
nl_NL: Elke dag

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Booking
nl_NL: Reservering bewerken

en: Edit Note
nl_NL: Notitie bewerken

en: Edit season filter
nl_NL: Bewerk seizoensfilter

en: Editing of booking
nl_NL: Bewerken van reservering

en: Email (required)
nl_NL: Email (verplicht)

en: Email Field
nl_NL: Email veld

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
nl_NL: Email voor verkrijgen van rapport voor %songeldige%s transacties.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
nl_NL: Email om rapport te krijgen voor %senkele fouten in verificatieproces%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
nl_NL: Email voor verkrijgen van rapport voor %sgeverifieerde%s transacties.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
nl_NL: Email templates, die shortcodes gebruiken: %s, zullen gelinkt worden naar deze pagina

en: Email to "Admin" after a new booking
nl_NL: Email naar  "Admin" na nieuwe reservering

en: Email to "Person" after booking is approved
nl_NL: Email naar "Persoon" nadat reservering goedgekeurd is

en: Email to "Person" after booking is modified
nl_NL: Email naar "Persoon" na aanpassing van de reservering

en: Email to "Person" after their booking has been denied
nl_NL: Email naar "Persoon" nadat hun reservering afgekeurd is

en: Email to "Person" after they make a new reservation
nl_NL: Email naar "Persoon" nadat ze nieuwe reservering gemaakt hebben

en: Email to "Person" with payment request
nl_NL: Email naar "Persoon" met betaalverzoek

en: Emails Settings
nl_NL: Emailinstellingen

en: Emails sending
nl_NL: Versturen emails

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End Time - Drop Down list
nl_NL: Eindtijd - dropdownlijst

en: End Time - Text field
nl_NL: Eindtijd - tekstveld

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
nl_NL: Eindtijd is ongeldig. De datum of tijd is mogelijk gereserveerd, of al in het verleden! Mogelijk is de eindtijd ook vroeger dan de starttijd. Kies a.u.b. een andere datum of tijd.

en: End of current month
nl_NL: Einde van huidige maand

en: English and French translation
nl_NL: Engelse en Franse vertaling

en: Enter %s in text field.
nl_NL: Voer %s in in tekstveld

en: Enter Keyword here
nl_NL: Voer sleutelwoord hier in

en: Enter a return relative Failed URL. %s will redirect visitors to this page after Failed Payment
nl_NL: Voer een Misluikt-URL in. %s zal bezoekers naar deze pagina omleiden na een mislukte betaling

en: Enter a return relative Successful URL. %s will redirect visitors to this page after Successful Payment
nl_NL: Geef een URL voor succesvolle betaling om naar terug te keren. %s zal bezoekers doorsturen naar deze pagina na Succesvolle Betaling

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
nl_NL: Voer een titel in voor het Referentie tekstvak (met jouw emailadres). Bezoekers krijgen deze tekst te zien.

en: Enter additional cost in formats:
nl_NL: Voer bijkomende kost in formaat in:

en: Enter coupon code.
nl_NL: Voer kortingscode in.

en: Enter date / time
nl_NL: Voer datum/tijd in

en: Enter dropdown options. One option per line.
nl_NL: Voer dropdown opties in. Eén optie per regel.

en: Enter fixed amount for each selected day
nl_NL: Voer vast bedrag voor elke geselecteerde dag in

en: Enter fixed cost
nl_NL: Voer vaste kosten in

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
nl_NL: Voer maximaal aantal keren, als coupon van toepassing is.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
nl_NL: Geef minimum reserveringskost om kortingscode te kunnen gebruiken.

en: Enter name of booking resource
nl_NL: Voer naam van reserveringseenheid in

en: Enter number of fixed or percentage savings.
nl_NL: Voer vaste of procentuele korting in.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
nl_NL: Voer percentage in als bijkomende som, die gebaseerd is enkel op de oorspronkelijke kostprijs en niet de volledige som

en: Enter percentage of the entire booking
nl_NL: Voer percentage van de volledige reservering in

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
nl_NL: Voer relatieve URLs van pagina's in, waar zich Booking Calendar elementen bevinden (reserveringsformulieren of beschikbaarheidskalenders). Voer één URL per regel in. Bv.: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
nl_NL: Voer seizoenstarieven in (prijsverschil in %s van standaardkostprijs %s of een vaste kost) van de reserveringseenheid (%s) of %svoeg een nieuwe seizoensfilter toe%s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
nl_NL: Voer de %sTijd%s in via dit tekstveld.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
nl_NL: Voer de naam van de dienst of de reden van de betaling hier in.

en: Enter the title of the payment button
nl_NL: Voer de titel van de betaalknop in

en: Enter this value
nl_NL: Voer deze waarde in

en: Enter title here
nl_NL: Geef titel hier in

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
nl_NL: Voer je iPay88 verkoperscode in.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
nl_NL: Voer je iPay88 verkoperssleutel in.

en: Enter your phone number
nl_NL: Voer je telefoonnummer in

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error IPN
nl_NL: Fout IPN

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Euros
nl_NL: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
nl_NL: Zelfs als een bezoeker het gereserveerde tijdsvak selecteert, zal het systeem niet toelaten om de reservatie te maken.

en: Event Description (optional field)
nl_NL: Afspraak omschrijving (optioneel veld)

en: Event Title
nl_NL: Titel van activiteit

en: Events Import
nl_NL: Evenementen Import

en: Every
nl_NL: Elke

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Example #1: %s - start French translation section
nl_NL: Voorbeeld nr.1: %s - begin Franse vertaalsectie

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
nl_NL: Voorbeeld nr.2: "%s" - Engelse en Franse vertaling van een bericht

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Example: %s
nl_NL: Voorbeeld: %s

en: Example: %s
nl_NL: Voorbeeld: %s

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
nl_NL: Voorbeeld: %s - %s"Verenigde Staten"%s is standaard geselecteerd.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
nl_NL: Bv: %s - aangepast aantal selecties van bezoekers"

en: Example: %s.
nl_NL: Voorbeeld: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
nl_NL: Voorbeeld: %s Reserveer hier%s

en: Example: %sThe additional cost for payment: %s
nl_NL: Voorbeeld: %sDe bijkomende kostprijs voor betaling: %s

en: Example: %sThe full cost of payment: %s
nl_NL: Voorbeeld: %sDe volledige kostprijs van betaling: %s

en: Example: %sThe original cost for payment: %s
nl_NL: Voorbeeld: %sDe originele kostprijs voor betaling: %s

en: Examples
nl_NL: Voorbeelden

en: Expand Advanced Filter
nl_NL: Toon uitgebreide filter

en: Expiration Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Explore Premium Features
nl_NL: Ontdek Premium functies

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export All
nl_NL: Exporteer alles

en: Export All bookings to CSV format
nl_NL: Exporteer alle reserveringen naar CSV-formaat

en: Export bookings
nl_NL: Reserveringen exporteren

en: Export only current page of bookings to CSV format
nl_NL: Exporteer enkel huidige pagina van reserveringen naar CSV-formaat

en: Exporting booking data
nl_NL: Reserveringsgegevens exporteren

en: F
nl_NL: V

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Features
nl_NL: Mogelijkheden

en: Feb
nl_NL: feb

en: February
nl_NL: februari

en: Field Label
nl_NL: Veld label

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
nl_NL: Velden %s(selecteer- en aanvinkvakjes)%s worden hier automatisch getoond als ze bestaan in het %sreservatieformulier%s.

en: Fields Settings
nl_NL: Instellingen voor velden

en: Filter Name
nl_NL: Naam van filter

en: Filter deleted successfully
nl_NL: Filter succesvol verwijderd

en: Filter saved
nl_NL: Filter opgeslagen

en: Final cost
nl_NL: Uiteindelijke kostprijs

en: Find Your Calendar ID
nl_NL: Zoek je Agenda ID

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Name (required)
nl_NL: Voornaam (verplicht)

en: First Name(s)
nl_NL: Voorna(a)m(en)

en: First option in dropdown list.
nl_NL: Eerste optie in dropdownlijst.

en: First option title
nl_NL: Titel eerste optie

en: Fixed Amount
nl_NL: Vast bedrag

en: Follow these steps to configure it:
nl_NL: Volg deze stappen om het te configureren:

en: For
nl_NL: Voor

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
nl_NL: Bv. een URL naar je site die een %s"Bedankt voor je betaling"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
nl_NL: Bijvoorbeeld, als de originele kost van de reservatie %s is, dan zal de totale kost na toepassen van bijkomende kosten de volgende zijn

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
nl_NL: Bv. de URL naar je website die een %s"Betaling geannuleerd"%s pagina toont.

en: For example: "The reservation %s on these date(s): %s has been modified. %s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "De reservering %s op deze datum(s): %s is aangepast. %s U kunt de reservering op deze pagina bewerken: %s . Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Je hebt een nieuwe reservering %s op de volgende datum(s): %s Contactinformatie: %s Je kan deze reservering goedkeuren of annuleren op: %s Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or edit this booking at: %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Je hebt een nieuwe reservering %s op volgende datum(s): %s Contactinformatie: %s Je kan deze reservering goedkeuren of bewerken op: %s Bedankt, Reserveringsdienst."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Uw reservering %s op deze datum(s): %s is goedgekeurd.%s U kunt de reservering bewerken op deze pagina: %s . Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Je reservering %s op deze datum(s): %s is goedgekeurd. %s Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been canceled. Please contact us for more information. %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Uw reservering %s op deze datum(s): %s is geannuleerd. Contacteer ons voor meer informatie. %s Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s  You can edit the booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Uw reservering %s voor: %s wordt nu verwerkt. We zullen een email sturen ter bevestiging. %s U kunt de reservering bewerken op deze pagina: %s Dank U, de reserveringsdienst."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: Bv: "Je reservering %s op deze datum(s): %s wordt nu verwerkt! We zullen een bevestiging per email verzenden. %s Bedankt, de reserveringsdienst."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
nl_NL: Voor meer informatie over het instellen van Relay Response in het Verkoperspaneel, zie de %sIntegratiehandleiding voor Verkopers%s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
nl_NL: Voor de URL om naar terug te keren, geef de URL in op je site voor succesvolle betaling.

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form / Calendar
nl_NL: Formulier / Kalender

en: Form fields
nl_NL: Formulier velden

en: Form fields labels
nl_NL: Formulierveld labels

en: Format: Up to 255 characters (no symbols). Also, in order to be displayed, the View attribute must be configured for this field in the Merchant Interface payment form settings.
nl_NL: Formaat: tot 255 karakters (geen symbolen). Daarenboven moet het Toon-attribuut, om getoond te kunnen worden, voor dit veld geconfigureerd worden in het Verkoperspaneel van de instellingen van het betaalformulier

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
nl_NL: Gevonden: %s reserveringsformulieren in berichten of pagina's

en: Fr
nl_NL: vr

en: Fraud
nl_NL: Fraude

en: Fri
nl_NL: Vrij

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Full cost of the booking
nl_NL: Volledige kostprijs van de reservering

en: Full cost of the booking.
nl_NL: Volledige kost van de reservering.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Information
nl_NL: Algemene informatie

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate Tag
nl_NL: Tag genereren

en: Generating columns
nl_NL: Kolommen aanmaken

en: Generating content of file
nl_NL: Inhoud van bestand genereren

en: Get Started
nl_NL: Start

en: Getting Started
nl_NL: Start hier

en: Give your project a name and click "Create".
nl_NL: Geef je project een naam en klik "Aanmaken".

en: Go
nl_NL: Ga

en: Go to Google Developer Console: %s.
nl_NL: Ga naar Google Developer Console: %s.

en: Google API Key
nl_NL: Google API sleutel

en: Google Calendar
nl_NL: Google Agenda

en: Google Calendar - General Settings
nl_NL: Google Agenda - algemene instellingen

en: Google Calendar - Help Info
nl_NL: Google Agenda - Hulpinformatie

en: Google Calendar ID
nl_NL: Google Agenda ID

en: Guests
nl_NL: Gasten

en: HTML tags is accepted.
nl_NL: HTML-tags zijn toegelaten.

en: Have a questions?
nl_NL: Heb je een vraag?

en: Help Info
nl_NL: Hulpinfo

en: Help and info notices
nl_NL: Hulp en kennisgevingen

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide advanced settings
nl_NL: Verberg uitgebreide instellingen

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
nl_NL: Verberg geavanceerde instellingen van ladende JavaScripts

en: Hide settings of powered by notice
nl_NL: Verberg instellingen van het " aangedreven door" bericht

en: High season
nl_NL: Hoogseizoen

en: Hints Form Template
nl_NL: Hints formuliersjabloon

en: Hints for your form
nl_NL: Hints voor je formulier

en: Horizontal Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor horizontaal zoekformulier

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: I Accept term and conditions
nl_NL: Ik aanvaard de algemene voorwaarden

en: ID
nl_NL: Reserveringsnummer (ID)

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
nl_NL: Als je %scash betaling%s ontvangt, kan je details daarover hier schrijven

en: If you add costs here, %srates%s for this booking resource will not take effect !!!
nl_NL: Als je hier prijzen toevoegt, zullen %starieven%s voor deze reserveringseenheid niet toegepast worden!

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
nl_NL: Als u deze optie kiest , worden alle reserveringsgegevens verwijderd tijdens de de-installatie van de plugin. Wilt u dat werkelijk ?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
nl_NL: Als je geen zoekresultaten ziet op je website, kijk dan %shier%s even naar de instructies voor foutoplossing.

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
nl_NL: Als je geen account op dit systeem hebt, meld je dan aan voor een %sontwikkelaar testaccount%s om een API login ID en Transactiesleutel te verkrijgen. Deze sleutels zullen verzoeken tot de betaalinstantie authenticeren.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
nl_NL: Als je geen account hebt op dit systeem, bezoek dan %s om er een aan te maken.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one. Simulator account emulates the Sermepa Pay account as well as a Test and Live account.
nl_NL: Als je geen account hebt op dit systeem, bezoek dan %s om er één te maken. Simulatoraccount emuleert de Sermepa Pay account, en ook een Test en Live account.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
nl_NL: Als je deze shortcode gebruikt, %skan je geen andere tijdsshortcodes meer gebruiken%s in het formulier.

en: If you want to save your booking data, please uncheck the %s"Delete booking data"%s at the
nl_NL: Als u de reserveringsgegevens wilt bewaren, vink dan de %s"Verwijder reserveringsgegevens"%s uit op de

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
nl_NL: Bij moeilijkheden of vragen, contacteer ons via email %s.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Google Calendar Events
nl_NL: Importeer Google Agenda afspraken

en: Import events every
nl_NL: Afspraken importeren elke

en: Important!
nl_NL: Belangrijk!

en: Imported 0 events.
nl_NL: 0 agenda-afspraken geïmporteerd.

en: Importing Feed
nl_NL: Feed importeren

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
nl_NL: Klik in de zijbalk op "APIs & auth".

en: In-Progress
nl_NL: In behandeling

en: Inactive User
nl_NL: Inactieve gebruiker

en: Incorrect date format
nl_NL: Onjuist datumformaat

en: Incorrect email field
nl_NL: Incorrect email veld

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
nl_NL: Geef aan de betaaldienst aan dat je de transactierespons op je site wil ontvangen.

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Inlinee Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor zoekformulier tussen tekst.

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
nl_NL: Voeg %s shortcode toe om SPAM reserveringen te voorkomen.

en: Insert booking calendar
nl_NL: Voeg reserveringskalender in

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
nl_NL: Voeg reserveringsformulier %sshortcode%s  toe in een %sBericht%s of %sPagina%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
nl_NL: Voeg deze shortcodes in in het formuliers om %sinfo in real time te tonen%s (na selectie van de datums in de kalender of opties in aanvink- of selectievakken)%s.

en: Insertion of booking form or availability calendar shortcodes
nl_NL: Invoegen van reserveringsformulier- of beschikbaarheidskalender-shortcodes

en: Insertion search form shortcode
nl_NL: Invoegen van zoekformulier-shortcode

en: Insertion selection of booking form for specific booking resource
nl_NL: Invoegen van selecitie van reserveringsformulier voor specifieke boekingseenheid

en: Insertion system shortcode for booking editing
nl_NL: Invoegen systeem-shortcode voor bewerking reservering

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
nl_NL: Instant Payment Notification (IPN) is een berichtendienst die je inlicht over Paypaltransacties

en: Integration of Bank Transfer payment system
nl_NL: Integratie van Overschrijving betalingssysteem

en: Integration of Pay in Cash payment system
nl_NL: Integratie van Cash betalingssysteem

en: Integration of Paypal payment system
nl_NL: Integratie van PayPal betalingssysteem

en: Integration of Sage payment system
nl_NL: Integratie van Sage betaalsysteem

en: Integration of Sermepa payment system
nl_NL: Integratie van Sermepa betalingssysteem

en: Integration of authorizenet payment system
nl_NL: Integratie van authorizenet betalingssysteem

en: Integration of iPay88 payment system
nl_NL: Integratie van iPay88 betalingssysteem

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid IPN
nl_NL: Ongeldige IPN

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
nl_NL: Het werkt alleen in %senkele dag selectie%s modus.

en: Jan
nl_NL: jan

en: January
nl_NL: januari

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Jul
nl_NL: jul

en: July
nl_NL: juli

en: Jun
nl_NL: jun

en: June
nl_NL: juni

en: Keyword
nl_NL: Sleutelwoord

en: Language Sections
nl_NL: Taalsecties

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Name (required)
nl_NL: Achternaam (verplicht)

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Limit available days from today
nl_NL: Limit beschikbare dagen vanaf vandaag

en: Listing of bookings
nl_NL: Lijst van reserveringen

en: Listing of season filters
nl_NL: Lijst van seizoensfilters

en: Live Test
nl_NL: Live test

en: Load
nl_NL: Laad

en: Load JS and CSS files only on specific pages
nl_NL: Laat JS en CSS bestanden enkel op specifieke pagina's

en: Load selected booking form
nl_NL: Laad geselecteerd reserveringsformulier

en: Location
nl_NL: Plaats

en: Location:
nl_NL: Plaats:

en: Log in to your PayPal account.
nl_NL: Inloggen in je Paypalaccount.

en: Log on to the Merchant Interface
nl_NL: Log in op het Verkoperspaneel

en: MD5 Hash value
nl_NL: MD5 Hash waarde

en: Make it %sexclusive%s
nl_NL: Maak het %sexclusief%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
nl_NL: Betaal met PayPal - Snel, gratis en veilig!

en: Malaysian Ringgit
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
nl_NL: Maleisische Ringgits (enkel voor Maleisische gebruikers)

en: Malformed
nl_NL: Verkeerd formaat

en: Management of
nl_NL: Beheer van

en: Mar
nl_NL: maa

en: March
nl_NL: maart

en: Mark
nl_NL: Markeer

en: Mark as Unread selected bookings
nl_NL: Markeer geselecteerde reservering als ongelezen

en: Mark as read all bookings
nl_NL: Markeer alle reserveringen als gelezen

en: Mark as read selected bookings
nl_NL: Markeer geselecteerde reservering als gelezen

en: Max visitors
nl_NL: Max bezoekers

en: Max. cost
nl_NL: Max. kostprijs

en: Max. persons
nl_NL: Max. aantal personen

en: Maximum available booking resource items
nl_NL: Maximaal beschikbare reserveringseenheden

en: Maximum number
nl_NL: Maximum aantal

en: Maximum number of usage
nl_NL: Maximaal aantal te gebruiken

en: Maximum number of visitors for resource
nl_NL: Maximum aantal bezoekers voor eenheid

en: May
nl_NL: mei

en: Menu access
nl_NL: Menutoegang

en: Merchant Code
nl_NL: Verkoperscode

en: Merchant Key
nl_NL: Verkoperssleutel

en: Message title
nl_NL: Berichttitel

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Min. cost
nl_NL: Min. kostprijs

en: Minimum Booking Cost
nl_NL: Minimum reserveringskost

en: Minimum Purchase
nl_NL: Minimum aankoop

en: Mo
nl_NL: ma

en: Modified
nl_NL: Bewerkt

en: Mon
nl_NL: Maa

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Months
nl_NL: Maanden

en: Multiple days
nl_NL: Verschillende dagen

en: My
nl_NL: Mijn

en: Name
nl_NL: Naam

en: Navigate to your Google calendars.
nl_NL: Navigeer naar je Google kalenders.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
nl_NL: Meer functionaliteit nodig? Bekijk %shogere versies%s

en: New (unverified) booking(s)
nl_NL: Nieuwe (nog niet geverifieerde) reserveringen

en: New Resource
nl_NL: Nieuwe eenheid

en: New booking
nl_NL: Nieuwe reservering

en: New booking(s) made today
nl_NL: Nieuwe  reserveringen vandaag

en: New bookings
nl_NL: Nieuwe reserveringen

en: New for Admin
nl_NL: Nieuw voor Admin

en: New for Visitor
nl_NL: Nieuw voor Bezoeker

en: New reservations made today
nl_NL: Nieuw gemaakte  reserveringen vandaag

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next 3 months
nl_NL: Volgende 3 maanden

en: Next 4 weeks
nl_NL: Volgende 4 weken

en: Next 7 days
nl_NL: Volgende 7 dagen

en: Next Steps
nl_NL: Volgende stappen

en: Next day
nl_NL: Volgende dag

en: Next month
nl_NL: Volgende maand

en: Next week
nl_NL: Volgende week

en: No days
nl_NL: Geen dagen

en: No separator
nl_NL: Geen scheiding

en: None
nl_NL: Geen

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: Not Completed
nl_NL: Niet voltooid

en: Not authed
nl_NL: Niet ge-auth

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Note!
nl_NL: Let op!

en: Note:
nl_NL: Noot:

en: Nothing Found Message:
nl_NL: Niks gevonden bericht:

en: Nothing Found.
nl_NL: Niks gevonden.

en: Nothing found
nl_NL: Niks gevonden

en: Nothing found message
nl_NL: Niks gevonden bericht

en: Nothing found!
nl_NL: Niks gevonden!

en: Nothing found.
nl_NL: Niks gevonden.

en: Nov
nl_NL: nov

en: November
nl_NL: november

en: Now
nl_NL: Nu

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
nl_NL: Klik nu op "Referenties" in de zijbalk.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
nl_NL: Kopieer nu de Kalender ID om te gebruiken in de Feedinstellingen in je WordPress admin. Zorg dat je %senkel de Kalender ID gebruikt, niet de hele XML feed URL%s.

en: Number of Days
nl_NL: Aantal dagen

en: Number of decimal points
nl_NL: Aantal decimale punten

en: Number of months
nl_NL: Aantal maanden

en: Number of resource items inside of parent resource
nl_NL: Aantal reserveringseenheden binnen hoofdeenheid

en: Number of selected days.
nl_NL: Aantal geselecteerde dagen.

en: Number of selected nights.
nl_NL: Aantal geselecteerde nachten.

en: Number of usage
nl_NL: Aantal gebruik

en: Oct
nl_NL: oct

en: October
nl_NL: oktober

en: Offset
nl_NL: Tijdsinterval

en: Ok
nl_NL: OK

en: On each
nl_NL: Op elke

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
nl_NL: Klik in de popup op de knop "Server sleutel" en klik "Aanmaken".

en: One Value from %sOptions%s list
nl_NL: Eén waarde uit lijst van %sOpties%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
nl_NL: Eén waarde uit lijst van %sopties%s of term %s voor voor selectie van alle vakjes

en: One option per line
nl_NL: Eén optie per regel

en: One title per line
nl_NL: Eén titel per regel

en: Only availability calendar
nl_NL: Alleen de beschikbaarheids kalender

en: Only booking form
nl_NL: Alleen het reservering's formulier.

en: Open the settings for the calendar.
nl_NL: Open de instellingen voor de agenda.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options:
nl_NL: Opties:

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Order number
nl_NL: Bestelnummer

en: Other
nl_NL: Andere

en: PAYMENT
nl_NL: BETALING

en: Paid OK
nl_NL: Betaling OK

en: Parent
nl_NL: Hoofdeenheid

en: Parent Resource
nl_NL: Hoofdeenheid

en: Partially booked
nl_NL: Gedeeltelijk gereserveerd

en: Partially booked item
nl_NL: Gedeeltelijk gereserveerd item

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
nl_NL: Gedeeltelijk gereserveerd - specifiek dagdeel.

en: Partially paid
nl_NL: Gedeeltelijk betaald

en: Partially_Refunded
nl_NL: Gedeeltelijk_terugbetaald

en: Pay in Cash
nl_NL: Cash betalen

en: Pay in Cash active
nl_NL: Cash Betalen actief

en: Pay in Cash customization
nl_NL: Cash betalen aanpassing

en: Pay using %s payment service
nl_NL: Betaal met %s betaaldienst

en: Pay via
nl_NL: Betaal via

en: PayPal active
nl_NL: PayPal actief

en: PayPal customization
nl_NL: Paypal aanpassing

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Button type
nl_NL: Type betaalknop

en: Payment Form Template
nl_NL: Betalingsformulier sjabloon

en: Payment button title
nl_NL: Betaalknop titel

en: Payment description
nl_NL: Betalingsomschrijving

en: Payment failed
nl_NL: Betaling mislukt

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
nl_NL: Betaling voor reservering %s op deze dag(en): %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
nl_NL: Beschrijving van betalingsmethode die de klant zal zien op je betalingspagina.

en: Payment rejected
nl_NL: Betaling afgewezen

en: Payment request
nl_NL: Betalingsverzoek

en: Payment status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
nl_NL: Betalingsstatus bijgewerkt door Mobile88 Admin (Mislukt)

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Payments Settings
nl_NL: Instellingen voor betalingen

en: Paypal Email address to receive payments
nl_NL: Paypal Emailadres om betalingen te ontvangen

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Pending booking(s)
nl_NL: Opties (in behandeling)

en: Pending item
nl_NL: Item in behandeling

en: Percentage Off
nl_NL: Percentage korting

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filippijnse Pesos

en: Philippines Peso
nl_NL: Filipijnse Peso

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Please Select
nl_NL: Selecteer a.u.b.

en: Please check more about this feature %shere%s.
nl_NL: Ontdek meer over deze functie %shier%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
nl_NL: Ontdek meer over deze functie op %sdeze pagina%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
nl_NL: Bekijk a.u.b. meer info over configuratie van deze prijsinstellingen op deze %spagina%s.

en: Please configure %s fields inside the %sBilling form fields%s TAB at this page, this is necessary for the %s.
nl_NL: Configureer a.u.b. %s velden in de tab %sFacturatieformulier velden%s op deze pagina, dit is noodzakelijk voor de %s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
nl_NL: Configureer a.u.b. alle velden op de tab Facturatieformulier velden op deze pagina, als je een Europese betaaldienst gebruikt

en: Please configure settings for import Google Calendar events
nl_NL: Configureer instellingen voor het importeren van Google Agenda afspraken

en: Please configure the form fields!
nl_NL: Configureer de formulier velden

en: Please configure the form for content of booking fields data!
nl_NL: Configureer het formulier voor inhoud van reserveringsvelden

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
nl_NL: Maak a.u.b. alle %s voorwaarden eerst aan %s(van hogere prioriteit naar lagere)%s, dan  %s voorwaarden en tenslotte %s voorwaarden.

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
nl_NL: Voer de MD5 Hash waarde in, die je geconfigureerd hebt in de instellingen van het Verkoperspaneel.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
nl_NL: Voer hier je Google API-sleutel in. Dit veld is verplicht om afspraken te kunnen importeren.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
nl_NL: Laat leeg als je dit wil overslaan.

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
nl_NL: Let wel op %shet gebruik van shortcodes voor tijd%s. Als je een datum selecteert met daarin gereserveerde tijdsvakken, zal dit tijdsveld %sgereserveerde tijdsvakken uitschakelen%s (ze grijs weergeven).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
nl_NL: Let wel, in de %sOpties lijst%s kan je enkel tijden gebruiken in %s24u-tijdsformaat%s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
nl_NL: Let wel, in de %sOptieslijst%s kan je enkel tijden in %s24u-formaat%s gebruiken.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
nl_NL: Let wel: het is niet mogelijk om nieuwe eenheden toe te voegen als de optie "Alle eenheden" geselecteerd is. Wis a.u.b. de selectie, en voeg dan nieuwe eenheden toe.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
nl_NL: Let wel: dit veld ondersteunt enkel %s24u-tijdsformaat%s.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
nl_NL: Lees meer over de configuratie van reserveringsformuliervelden %shier%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
nl_NL: Lees meer over de mogelijkheden van deze %sopties%s %shier%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
nl_NL: Lees %shier%s meer over de configuratie van deze parameter

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
nl_NL: Herlaad a.u.b. deze pagina en als dezelfde fout terug verschijnt, stuur dan een email naar support (met info over bestelnummer en website) om de registraties af te handelen

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
nl_NL: Selecteer a.u.b. een veld uit je reserveringsformulier. Dit veld zal automatisch toegewezen worden aan huidige veld in het facturatieformulier.

en: Please select check-in and check-out days!
nl_NL: Selecteer aankomst- en vertrekdagen

en: Please select the resource:
nl_NL: Selecteer de eenheid:

en: Please test this URL, it must be a valid address
nl_NL: Test deze URL a.u.b., het moet een geldig adres zijn

en: Please type the %sTitle of search results%s.
nl_NL: Typ de %sTitel van zoekresultaten%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
nl_NL: Typ a.u.b. het %sbericht dat getoond wordt wanneer niets gevonden is%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
nl_NL: Typ URL van de pagina %s(met %s shortcode in inhoud)%s, waar zoekresultaten zullen getoond worden.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
nl_NL: Gebruik a.u.b. %sEnkele dag%s selectiemodus op de Algemene reserveringsinstellingen pagina in de kalendersectie.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
nl_NL: Gebruik dit veld voor de mogelijkheid om kortingscodes te gebruiken door je bezoekers.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
nl_NL: Vul a.u.b. bestelnummer van je aangekochte versie in, dat je in de facturatie-email ontving.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
nl_NL: Lees %shier%s meer over de  shortcodes, of %shier%s over JavaScript aanpassing van specifieke shortcodes

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
nl_NL: Reserveer een appartement met verse bloemen, aub.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
nl_NL: Selecteer alstublieft een reserveringsdatum op de kalender

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
nl_NL: Pluginondersteuningsconfiguraties van het reserveringsformulier zijn beschikbaar in verschillende talen.

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

en: Post Code
nl_NL: Postcode

en: Post code
nl_NL: Postcode

en: Post code (required)
nl_NL: Postcode (Verplicht)

en: Pounds Sterling
nl_NL: Britse Pond

en: Powered by notice
nl_NL: Aangedreven door bericht

en: Preselected resource
nl_NL: Voorgeselecteerde eenheid

en: Presidential Suite
nl_NL: Presidentiële Suite

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Previous 3 months
nl_NL: Afgelopen 3 maanden

en: Previous 4 weeks
nl_NL: Afgelopen 4 weken

en: Previous 7 days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Previous dates
nl_NL: Voorgaande datums

en: Previous day
nl_NL: Vorige dag

en: Previous month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Previous week
nl_NL: Afgelopen week

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Print bookings
nl_NL: Reserveringen afdrukken

en: Print bookings listing
nl_NL: Druk reserveringslijst af

en: Prior
nl_NL: Voor

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
nl_NL: Je hebt waarschijnlijk je betaalde versie van Booking Calendar geüpdate met gratis versie, of het updateproces liep mis. Je kan de nieuwe update van je betaalde versie aanvragen op %1sdeze pagina%2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
nl_NL: Waarschijnlijk werd(en) deze datum(s) gereserveerd door een andere bezoeker. Herlaad deze pagina a.u.b. en probeer opnieuw te reserveren.

en: Processed
nl_NL: Verwerkt

en: Processing
nl_NL: Bezig met verwerken

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Put a label before field
nl_NL: Zet een label voor veld

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
nl_NL: Zet deze code in %sInhoud van reserveringsvelden%s en in %sEmailsjablonen%s

en: Radio Button(s)
nl_NL: Selectierondje(s)

en: Range days
nl_NL: Reeks dagen

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Rate plugin (thanks:)
nl_NL: Beoordeel deze plugin ( dank u:)

en: Rates
nl_NL: Tarieven

en: Read
nl_NL: Gelezen

en: Read All
nl_NL: Alles lezen

en: Reason for cancellation
nl_NL: Reden van annulering

en: Reason for cancellation here
nl_NL: Reden van afzegging hier

en: Reason of cancellation
nl_NL: Reden van annulering

en: Reason of cancellation here
nl_NL: Reden van afzeggen hier

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
nl_NL: Stuur bezoekers naar een nieuwe "Dank u"pagina

en: Reference Text Box Title
nl_NL: Referentie tekstvak titel

en: Refresh booking listing
nl_NL: Reserveringslijst hernieuwen

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Regular User
nl_NL: Gewone gebruiker

en: Regular user
nl_NL: Gewone gebruiker

en: Reindex
nl_NL: Herindexeer

en: Reindex booking data
nl_NL: Herindexeer reserveringsgegevens

en: Reject
nl_NL: Afwijzen

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
nl_NL: Relatieve URLs van pagina's, waar plugin CSS en JS bestanden moeten geladen worden

en: Release date
nl_NL: Verschijningsdatum

en: Reload page
nl_NL: Pagine herladen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove selected account(s)
nl_NL: Geselecteerde rekening(en) verwijderen

en: Request has been sent
nl_NL: Verzoek is verzonden

en: Request has failed
nl_NL: Verzoek is niet gelukt

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required Fields in Booking Form
nl_NL: Verplichte velden in reserveringsformulier

en: Reservations for today
nl_NL: Reserveringen voor vandaag

en: Reset
nl_NL: Opnieuw instellen

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
nl_NL: Reserveringsformulier en Inhoud van reserveringsvelden-formulier opnieuw instellen

en: Reset Search Cache
nl_NL: Zoekcache legen

en: Reset current Form
nl_NL: Huidig formulier opnieuw instellen

en: Reset filter to default values
nl_NL: Stel filter opnieuw in naar standaardwaarden

en: Resource
nl_NL: Eenheid

en: Resource #1
nl_NL: Eenheid nr.1

en: Resource #2
nl_NL: Eenheid nr.2

en: Resource #3
nl_NL: Eenheid nr.3

en: Resource ID or Title
nl_NL: Eenheid ID of Titel

en: Resource Name
nl_NL: Naam van eenheid

en: Resource list, which supports this coupon
nl_NL: Lijst van eenheden waarop deze kortingscode geldig is

en: Resource name
nl_NL: Naam eenheid

en: Resource not exist
nl_NL: Eenheid bestaat niet

en: Resources
nl_NL: Eenheden

en: Resources Settings
nl_NL: Instellingen eenheden

en: Resources count
nl_NL: Aantal eenheden

en: Resources management
nl_NL: Beheer van eenheden

en: Resources number per page
nl_NL: Aantal eenheden per pagina

en: Retrieve Google Calendar Events
nl_NL: Google Agenda afspraken ophalen

en: Return URL after Failed order
nl_NL: Terugkeer-URL na mislukte bestelling

en: Return URL after Successful order
nl_NL: Terugkeer-URL na succesvolle bestelling

en: Return URL from PayPal
nl_NL: Terugkeer-URL van PayPal

en: Reversed
nl_NL: Terugbetaald

en: Routing Number
nl_NL: Routinggetal

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Royal Villa
nl_NL: Koninklijke Villa

en: S
nl_NL: Z

en: Sa
nl_NL: Za

en: Sage payment customization
nl_NL: Sage betaling aanpassingen

en: Sale
nl_NL: Verkoop

en: Sat
nl_NL: Zat

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Sla wijzigingen op

en: Save as Default
nl_NL: Bewaar als Standaard

en: Save changes
nl_NL: Sla wijzigingen op

en: Save cost
nl_NL: Kostprijs opslaan

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
nl_NL: Sla filterinstellingen op als standaardsjabloon (Klik op Filter Toepassen knop, voor opslaan!)

en: Saved
nl_NL: Bewaard

en: Saving to file
nl_NL: Opslaan naar bestand

en: Savings
nl_NL: Gespaard

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Availability Form
nl_NL: Zoekformulier beschikbaarheid

en: Search Cache
nl_NL: Zoekcache

en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search Settings
nl_NL: Instellingen voor zoekfunctie

en: Search availability
nl_NL: Zoek beschikbaarheid

en: Search form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search only for users:
nl_NL: Zoeken alleen voor gebruikers:

en: Search results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search results.
nl_NL: Zoekresultaten.

en: Search results:
nl_NL: Zoekresultaten:

en: Season Filter
nl_NL: Seizoensfilter

en: Season Filter Name
nl_NL: Naam seizoensfilter

en: Season Filter of Check In date
nl_NL: Seizoensfilter van aankomstdatum

en: Season Filters
nl_NL: Seizoensfilters

en: Season Filters Settings
nl_NL: Instellingen seizoensfilters

en: Season filter on the Season Filters page
nl_NL: Seizoensfilter op de Seizoensfilterpagina

en: Season filter on the Season Filters page,
nl_NL: Seizoensfilter op de Seizoensfilterpagina,

en: Season filters conditions.
nl_NL: Voorwaarden voor seizoensfilters.

en: Seasonal rates of booking resource
nl_NL: Seizoenstarieven voor reserveringseenheid

en: Secure Merchant ID
nl_NL: Veilige Verkopers-ID

en: See %sFAQ%s.
nl_NL: Zie %sFAQ%s

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
nl_NL: Selecteer "Live test" of "Live" omgeving voor het gebruiken van verkopersaccount of "Ontwikkelaar test" voor het gebruiken van een ontwikkelaarsaccount.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
nl_NL: Selecteer %s dagen door een specifieke seizoensfilter hieronder te activeren of %svoeg nieuwe seizoensfilter toe%s

en: Select Expiration Date of the coupon.
nl_NL: Selecteer vervaldatum van de kortingscode.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
nl_NL: Selecteer TEST voor de Test Server en LIVE in de live-omgeving

en: Select Times
nl_NL: Selecteer tijden

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
nl_NL: Selecteer een %sDYNAMISCHE%s reeks van dagen met %s2 muiskliks%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
nl_NL: Selecteer een %sVAST%s aantal dagen met %s1 muisklik%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
nl_NL: Selecteer een stad in de tijdszone van jouw keuze, als je problemen hebt met datums en tijden.

en: Select booking resource
nl_NL: Selecteer reserveringseenheid

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
nl_NL: Selecteer reserveringseenheden om in selectievak te tonen. Gebruik CTRL om verschillende reserveringseenheden te selecteren.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
nl_NL: Selecteer reserveringseenheden waar de kortingscode op toegepast kan worden.

en: Select default custom booking form
nl_NL: Selecteer standaard eigen reserveringsformulier

en: Select field for assigning to %sevent property%s
nl_NL: Selecteer veld om %safspraak eigenschap%s toe te wijzen

en: Select number of available days in calendar start from today.
nl_NL: Selecteer aantal beschikbare dagen in de kalender start vanaf vandaag.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
nl_NL: Selecteer het aantal reserveringseenheden per pagina op Reserveringseenheid-menupagina

en: Select number of bookings per page in booking listing
nl_NL: Selecteer het aantal reserveringen per pagina in de reserveringslijst

en: Select number of month to show for calendar.
nl_NL: Selecteer het aantal maanden dat getoond word.

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
nl_NL: Selecteer het aantal niet beschikbare dagen in de kalender vanaf vandaag.

en: Select option to configure or show help info about tags
nl_NL: Selecteer optie om te configureren of toon hulpinfo over tags

en: Select option, when to start retrieving events.
nl_NL: Selecteer wanneer ophalen van afspraken moet starten.

en: Select option, when to stop retrieving events.
nl_NL: Selecteer wanneer ophalen van afspraken moet stoppen.

en: Select parent resource, if you want that parent resource to increase capacity.
nl_NL: Selecteer hoofdeenheid, als je wil dat de capaciteit van die eenheid verhoogd wordt.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
nl_NL: Selecteer scheidingsteken voor het exporteren van reserveringsgegevens naar CSV.

en: Select shortcode to insert
nl_NL: Selecteer shortcode om in te voegen

en: Select start month of calendar
nl_NL: Selecteer startmaand van de kalender

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
nl_NL: Selecteer de %s door de voorgedefinieerde %sTijdslijst%s te gebruiken.

en: Select the country from the predefined country list.
nl_NL: Selecteer het land uit de voorgedefinieerde landenlijst.

en: Select the default view for dates on the booking tables
nl_NL: Selecteer de standaardweergave voor datums in de reserveringstabellen

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
nl_NL: Selecteer het maximum aantal maanden dat zichtbaar moet zijn (scroll)

en: Select the skin of the booking calendar
nl_NL: Selecteer het uiterlijk van de reserveringskalender

en: Select time duration of import requests.
nl_NL: Selecteer tijdsduur van importverzoeken.

en: Select time of cache expiration
nl_NL: Selecteer tijd van verloop van de cache

en: Select to show the entire booking form or the availability calendar only.
nl_NL: Selecteer wat je wil zien: het hele reserveringsformulier, of alleen de beschikbaarheidskalender.

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
nl_NL: Selecteer transactietype, ondersteund door de betaaldienst.

en: Select type of booking form
nl_NL: Selecteer het type reserveringsformulier

en: Select user access level for the menu pages of plugin
nl_NL: Selecteer gebruikers toegangsniveau voor de menupagina's van de plugin

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
nl_NL: Selecteer je %sminimum en maximum aantal dagen voor selectie van reeks%s

en: Select your default booking resource.
nl_NL: Selecteer je standaard reserveringseenheid

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
nl_NL: Selecteer de standaardwijze tonen kalender op de reserveringskalender overzichtspagina

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
nl_NL: Selecteer het standaard geopende tabblad op de reserveringslijst pagina.

en: Select your default order of bookings in the booking listing
nl_NL: Selecteer uw standaardvolgorde van reserveringen in de reserveringslijst.

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
nl_NL: Selecteer standaardwijze voor het tonen van reserveringen op de reserveringslijst pagina

en: Select your start day of range selection at week
nl_NL: Selecteer startdag  van geselecteerde reeks in week

en: Select your start day of the week
nl_NL: Selecteer eerste dag van de week

en: Selectbox Label
nl_NL: Selectievak Label

en: Selectbox Values
nl_NL: Selectievak Waarden

en: Selected Check In date.
nl_NL: Geselecteerde aankomstdatum.

en: Selected Check Out date.
nl_NL: Geselecteerde vertrekdatum.

en: Selected End Time.
nl_NL: Geselecteerde eindtijd.

en: Selected Start Time.
nl_NL: Geselecteerde starttijd.

en: Selection
nl_NL: Selectie

en: Selection of form
nl_NL: Selectie van formulier

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send Request
nl_NL: Verstuur verzoek

en: Send email notification to customer about this operation
nl_NL: Stuur een email notificatie naar de klant over deze handeling

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
nl_NL: Stuur een emailnotificatie naar de klant na goedkeuring, annulering of verwijdering van reserveringen

en: Send payment request to customer
nl_NL: Stuur betalingsverzoek naar klant

en: Send payment request to visitor
nl_NL: Stuur betalingsverzoek naar bezoeker

en: Send to Admin
nl_NL: Verstuur naar Admin

en: Sending email for invalid transaction
nl_NL: Versturen email voor ongeldige transactie

en: Sending email for verified transaction
nl_NL: Versturen email voor geverifieerde transactie

en: Sending email if error occur during verification
nl_NL: Versturen email als zich fout voordoet tijdens verificatie

en: Sending request...
nl_NL: Verzoek versturen...

en: Sep
nl_NL: sep

en: Separator for the decimal point
nl_NL: Scheidingsteken voor decimalen

en: September
nl_NL: september

en: Sermepa payment customization
nl_NL: Aanpassing Sermepa betaling

en: Set Your Calendar to Public
nl_NL: Stel kalender in als openbaar

en: Set amount of deposit payment
nl_NL: Stel bedrag in van voorschotbetaling

en: Set as %srequired%s
nl_NL: Stel in als %sverplicht%s

en: Set as Approved
nl_NL: Markeer als 'Goedgekeurd'

en: Set as Pending
nl_NL: Markeer als 'In uitvoering'

en: Set as Read
nl_NL: Markeer als 'Gelezen'

en: Set as Unread
nl_NL: Markeer als 'Ongelezen'

en: Set as inactive
nl_NL: Stel in als inactief

en: Set capacity based on number of visitors
nl_NL: Stel capaciteit in gebaseerd op aantal bezoekers

en: Set cost of booking resource based on the number of days selected
nl_NL: Stel kostprijs van reserveringseenheid in gebaseerd op aantal geselecteerde dagen

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
nl_NL: Stel tijdsduur (in milliseconden) in om dit bericht te tonen

en: Set priority of resource - resource with higher priority will be reserved firstly.
nl_NL: Stel prioriteit van eenheid in - eenheid met hogere prioriteit zal eerst gereserveerd worden.

en: Set selected bookings as pending
nl_NL: Zet geselecteerde reservering in behandeling

en: Set the cost
nl_NL: Stel de kostprijs in

en: Set the cost based on the number of days selected for the reservation
nl_NL: Stel de kostprijs in gebaseerd op het aantal dagen geselecteerd voor de reservering

en: Set this value to the Clave assigned to you by Sermepa Pay
nl_NL: Stel deze waarde in met de Clave toegewezen door Sermepa Pay

en: Set this value to the FUC assigned to you by Sermepa Pay or chosen when you applied.
nl_NL: Stel voor deze waarde de FUC in toegewezen door Sermepa Pay of gekozen bij het aanmaken van de account.

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
nl_NL: Neem voor deze waarde de Verkopersnaam die jou toegewezen is door Sage Pay of die je koos wanneer je je aanmeldde.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
nl_NL: Stel deze waarde in met het XOR Encryptie wachtwoord dat je door Sage Pay toegewezen werd

en: Set user as
nl_NL: Stel gebruiker in als

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
nl_NL: Stel uitgebreide parameters in voor de kalender. %s Zoals breedte, hoogte en structuur %s

en: Setting cost for the resource
nl_NL: Kostprijs voor de eenheid instellen

en: Setting coupons for discount
nl_NL: Instellen kortingscodes

en: Setting rate or cost, which  is depend from number of selected days for the resource
nl_NL: Instelling van tarief of kostprijs, die afhankelijk is van aantal geselecteerde dagen van de eenheid

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
nl_NL: Instellen van een munteenheid die niet door de betalingsverwerker ondersteund wordt zal tot een foutmelding leiden.

en: Setting the default form for the specific resource
nl_NL: Standaardformulier instellen voor de specifieke eenheid

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Short days view
nl_NL: Smalle dagen zicht

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show "Thank You" message
nl_NL: Laat "Dank u" bericht zien

en: Show / hide hints
nl_NL: Hint tonen/verbergen

en: Show 2 months
nl_NL: Toon 2 maand

en: Show 3 months
nl_NL: Toon 3 maand

en: Show ALL dates of booking
nl_NL: Laat ALLE reserveringsdatums zien

en: Show Payment description
nl_NL: Toon betalingsomschrijving

en: Show Reference Text Box
nl_NL: Toon referentie tekstvak

en: Show advanced settings
nl_NL: Toon uitgebreide instelling

en: Show advanced settings of JavaScript loading
nl_NL: Laat geavanceerde instellingen zien van ladende JavaScripts

en: Show availability
nl_NL: Toon beschikbaarheid

en: Show availability in tooltip
nl_NL: Toon beschikbaarheid in tooltip

en: Show booking details in payment form
nl_NL: Toon reserveringsdetails op betaalformulier

en: Show date number in legend
nl_NL: Toon datumgetal in legende

en: Show day
nl_NL: Toon dag

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
nl_NL: Toon voorschot betaalformulier enkel wanneer datum van %sAankomst%s binnen deze %sSeizoensfilter%s valt

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
nl_NL: Toon voorschot betaalformulier enkel wanneer verschil in dagen tussen %sVandaag%s en %sAankomst%s meer is dan

en: Show in the page:
nl_NL: Toon op pagina:

en: Show legend below calendar
nl_NL: Toon legenda onder de kalender

en: Show month
nl_NL: Toon maand

en: Show only check in/out dates
nl_NL: Toon alleen de aankomst/vertrek datums

en: Show resources of user:
nl_NL: Toon eenheden van gebruiker:

en: Show settings of powered by notice
nl_NL: Laat instellingen zien van het "aangedreven door" bericht

en: Show week
nl_NL: Toon week

en: Show year
nl_NL: Toon jaar

en: Showing cost in date cell
nl_NL: Toont kostprijs in datumcel

en: Showing cost in tooltip
nl_NL: Toont kostprijs in tooltip

en: Single day
nl_NL: Enkele dag

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: Sommige gegevens werden opgepikt, maar konden niet succesvol ontleed worden. Zorg dat je feed URL correct is.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
nl_NL: Reservering kon niet gemaakt worden omdat deze datums al gereserveerd zijn. %s (Deze datums kunnen niet opgeslagen worden). %s %sHerlaad de pagina%s en probeer nog een keer met andere datums.

en: Sort Code
nl_NL: Sorteringscode

en: Space
nl_NL: Spatie

en: Specific Dates Filter
nl_NL: Filter voor specifieke datums

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
nl_NL: Specifieke kostprijs treedt enkel in werking indien geactiveerd (het vakje links is aangevinkt) en als "Aankomst" (start) datum in de geselecteerde seizoensfilter valt, of als "Alle dagen" ingesteld is.

en: Specific date / time
nl_NL: Specifieke datum/tijd

en: Specific day(s) of week
nl_NL: Specifieke dag(en) van de week

en: Specific days selections
nl_NL: Selecties van specifieke dagen

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
nl_NL: Stel in dat gedurende bepaalde seizoenen (of dagen / weken), de specifiek ingestelde minimum aantal dagen geboekt moeten worden

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
nl_NL: Specifieer de URL voor je luisteraar in het veld Notificatie-URL als:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
nl_NL: Kies de volle breedte van de kalender, datumcelhoogte en aantal maanden in één rij.

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard Fields
nl_NL: Standaardvelden

en: Standard Form Template
nl_NL: Standaard formuliersjabloon

en: Standard Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor standaard zoekformulier

en: Standard booking resource cost
nl_NL: Standaard kost van reserveringseenheid

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Day of the week
nl_NL: Eerste dag van de week

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Start Time - Drop Down list
nl_NL: Starttijd - dropdownlijst

en: Start Time - Text field
nl_NL: Starttijd - tekstveld

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
nl_NL: Starttijd is ongeldig. De datum of tijd is mogelijk gereserveerd, of al in het verleden! Kies a.u.b. een andere datum of tijd.

en: Start day of range
nl_NL: Startdag van reeks

en: Start month:
nl_NL: Start maand:

en: Start of current month
nl_NL: Start van huidige maand

en: Start of current week
nl_NL: Start van huidige week

en: State
nl_NL: Staat

en: Statistic
nl_NL: Statistieken

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
nl_NL: Nog steeds vragen? Contact %sSupport%s.

en: Su
nl_NL: Zo

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit Button
nl_NL: Verzendknop

en: Successful payment
nl_NL: Betaling succesvol

en: Sun
nl_NL: Zon

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Super Admin
nl_NL: Superbeheerder

en: Superior
nl_NL: Hoger

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Suspended
nl_NL: Hangend

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwiterse Frank

en: Synchronization Bookings Settings
nl_NL: Synchronisatie reserveringsinstellingen

en: T
nl_NL: D

en: Technical
nl_NL: Technisch

en: Technical Support
nl_NL: Technische ondersteuning

en: Technical support section
nl_NL: Technische ondersteuning sectie

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Textarea
nl_NL: Tekstgebied

en: Textarea Label
nl_NL: Tekstveld label

en: Th
nl_NL: Do

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
nl_NL: Dank u. %sWe zullen u zo spoedig mogelijk een bevestiging sturen.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
nl_NL: De URL waar de bezoeker naar zal teruggestuurd worden na het voltooien van de betaling.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
nl_NL: De URL waar bezoeker zal naartoe geleid worden na voltooien betaling.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
nl_NL: De actieve taal van het reserveringsformulier hangt af van de actieve locale van de website.

en: The amount which will be saved. Enter only digits.
nl_NL: Het bedrag dat gespaard wordt. Enkel cijfers ingeven.

en: The booking has been canceled successfully
nl_NL: De annulatie van de reservering is geslaagd

en: The booking has been duplicated successfully
nl_NL: De reservering is succesvol gedupliceerd

en: The booking was canceled by the visitor.
nl_NL: De reservering werd geannuleerd door de bezoeker.

en: The changing of payment status is failed
nl_NL: Verandering van betaalstatus is mislukt

en: The code you entered is incorrect
nl_NL: De code die u hebt ingevoerd is niet correct

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
nl_NL: De inhoud van veld %sURL om reserveringen te bewerken%s op de %salgemene reserveringsinstellingen pagina%s moet naar deze pagina linken

en: The coupon code your customers will be using to receive the discount.
nl_NL: De kortingscode die je klanten zullen gebruiken om de korting te krijgen.

en: The currency code that gateway will process the payment in.
nl_NL: De code van de munteenheid waarin de dienst de betaling zal verwerken.

en: The date your coupon will expire
nl_NL: De datum waarop je kortingscode vervalt

en: The deposit cost of the booking.
nl_NL: De voorschotkost van de reservering.

en: The end of time
nl_NL: Eindtijd

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: De feed kon niet gevonden worden (404). Zorg dat je feed URL correct is.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: De feedgegevens konden niet opgehaald worden. Foutcode: %s. Zorg a.u.b. dat je feed-URL correct is.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
nl_NL: De volgende optie(s): %s verwijderd.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
nl_NL: De algemene structuur van de configuratie %svoorwaarderegel%s is als volgt

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
nl_NL: De API Login ID voor verkopers  is te vinden in het Verkoperspaneel van %s

en: The minimum total cost required to use the coupon
nl_NL: De minimale totale kostprijs nodig om de korting te kunnen gebruiken

en: The payment status is changed successfully
nl_NL: Betaalstatus is succesvol aangepast

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: De reservering %s voor: %s is aangepast.%sU kunt de reservering bewerken op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: The reservation has been modified
nl_NL: De reservering is aangepast

en: The start of time
nl_NL: De begintijd

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
nl_NL: Deze tijd is mogelijk al gereserveerd, of al in het verleden!

en: The value of this field is just saved into DB.
nl_NL: De waarde van dit veld is net opgeslagen in de database.

en: There are no extended booking forms
nl_NL: Er zijn geen uitgebreide reserveringsformulieren

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Bekijk versie %4$s details</a>. <em>Automatische update is niet beschikbaar voor deze plugin.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
nl_NL: Deze actie zal geen effect hebben, als het betaalformulier actief is!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
nl_NL: Deze reservering werd geannuleerd omdat we geen betaling ontvingen en de beheerder ze niet goedkeurde.

en: This booking resources does not exist
nl_NL: Deze reserveringseenheden bestaan niet

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
nl_NL: Dit kan UITGESTELD of GEVERIFIEERD zijn als je Sage Pay account die betaaltypes ondersteunt

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sermepa Pay account supports those payment types
nl_NL: Dit kan UITGESTELD of GEVERIFIEERD worden als je Sermepa Pay account deze betalingstypes ondersteunt

en: This checkbox must be checked
nl_NL: Dit vakje moet worden aangevinkt

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
nl_NL: Deze functie kan de snelheid van versturen van reservatie beïnvloeden. Wil je dit echt doen?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
nl_NL: Deze functie werkt niet voor reserveringseenheden met capaciteit hoger dan één.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
nl_NL: Deze functie voorziet de mogelijkheid om de verschillende formuliervelden of enige andere html-inhoud te tonen in het reserveringsformulier, afhankelijk van de selectie van specifieke weekdag in kalender of verschillende dagen die zijn toegekend aan de specifieke seizoensfilters

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
nl_NL: Deze functie voorziet in de mogelijkheid om de verschillende tijdsvakselecties te gebruiken in het reserveringsformulier voor verschillende (week)dagen, die toegewezen zijn aan specifieke seizoensfilters. Dus elke weekdag (dag of specifieke seizoensfilter) kan een verschillende tijdsvaklijst hebben.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
nl_NL: Deze functie is nuttig om dubbele reserveringen op dezelfde datum/tijd te voorkomen, wanneer verschillende bezoekers tegelijk dezelfde datum(s) proberen te reserveren in dezelfde kalender.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
nl_NL: Dit veld heeft geen invloed op beschikbaarheid (reservering voor de specifieke tijd).

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
nl_NL: Dit veld is enkel zichtbaar in Admin-scherm op de %sVoeg reservering toe%s-pagina.

en: This field support only up to 70 characters by payment system.
nl_NL: Dit veld ondersteunt maar tot 70 tekens per betaalsysteem.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
nl_NL: Dit is het Paypal Emailadres waar betalingen naar gestuurd worden

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
nl_NL: Dit is de Veilige Verkopers-ID, die kan gevonden worden op de profielpagina

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
nl_NL: Dit is het hoofd-emailveld, dat gebruikt wordt om emails naar bezoekers te sturen.

en: This option will overwrite any times selection in your booking form.
nl_NL: Deze optie overschrijft elke tijdsselectie in je reserveringsformulier

en: This parameter have to assigned to you by %s
nl_NL: Deze parameter is aan jou toegewezen door %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
nl_NL: Deze shortcode %s wordt op een pagina gebruikt waar bezoekers hun eigen reservering kunnen %saanpassen%s, %sannuleren%s of %sbetalen%s nadat ze een betaalverzoek-email van de beheerder gekregen hebben

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
nl_NL: Deze shortcode %s wordt gebruikt voor de selectie van het reserveringsformulier voor specifieke reserveringseenheden in selectievak

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
nl_NL: Deze shortcode %s wordt gebruikt om de zoekresultaten op een specifieke pagina te tonen, na verzenden van de zoekopdracht om de resultaten op een andere pagina te tonen

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
nl_NL: Dit zal niet werken, als de bezoeker de betalingspagina verlaat.

en: Thousands separator
nl_NL: Scheiding voor duizendtallen

en: Thu
nl_NL: Don

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time Field
nl_NL: Tijdsveld

en: Time Format
nl_NL: Tijdsnotatie

en: Time Slot
nl_NL: Tijdsvak

en: Time Slot List
nl_NL: Lijst van tijdsvakken

en: Time Slots Form Template
nl_NL: Tijdsvakken formuliersjabloon

en: Time impact to cost
nl_NL: Tijdsimpact op kostprijs

en: Time of message showing
nl_NL: Tijdsduur van tonen van bericht

en: Time slots for different weekends Form Template
nl_NL: Tijdsvakken voor verschillende weekends Formuliersjabloon

en: Times
nl_NL: Tijden

en: Times Fields
nl_NL: Velden voor tijden

en: Timezone
nl_NL: Tijdszone

en: Tips and Tricks
nl_NL: Tips en trucs

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title near your select box.
nl_NL: Titel bij je selectievak.

en: Title of Search results:
nl_NL: Titel van zoekresultaten:

en: Title of booked timeslot(s)
nl_NL: Titel van gereserveerde dagdelen

en: Title of search results
nl_NL: Titel van zoekresultaten

en: Title of search widget
nl_NL: Titel van zoekwidget

en: Titles of options
nl_NL: Titels van opties

en: To
nl_NL: Aan

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
nl_NL: Om MD5 hash waarde te configureren in Doorgaverespons voor je transacties

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
nl_NL: Om een verificatie-email aan te maken, moet je een speciale CSS class gebruiken in het ander emailveld. Deze CSS class moet beginnen met deze woorden: %s en dan de naam van je primaire emailveld: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
nl_NL: Om de Google Agenda API sleutel te verkrijgen, volg deze instructies

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
nl_NL: Om deze functie te gebruiken moet je %sde automatisch-terugkeren-link activeren%s in je Paypalaccount.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Today check in/out
nl_NL: Aankomst/vertrek vandaag

en: Together
nl_NL: Samen

en: Total booking resource cost
nl_NL: Totale kost van reserveringseenheid

en: Total cost
nl_NL: Totale kosten

en: Transaction Key
nl_NL: Transactiesleutel

en: Transaction type
nl_NL: Type transactie

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
nl_NL: Transacties geplaatst in live verkopersaccounts die enige van bovenstaande testmethodes gebruiken worden niet doorgestuurd naar financiële instellingen voor authorisatie en wordt niet opgeslagen in het Verkoperspaneel.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
nl_NL: Probeer minder bezoekers te selecteren. Het aantal bezoekers kan meer zijn dat het aantal beschikbare eenheden op geselecteerde dag(en)!

en: Tu
nl_NL: Di

en: Tue
nl_NL: Din

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
nl_NL: Turkse Lire (enkel voor Turkse leden)

en: Type
nl_NL: Typ

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
nl_NL: Typ %sstandaard titel van reserveringen%s in kalendermodus op Reserveringslijst pagina (je kan de shortcodes uit het onderste formulier van de Veldinstellingen pagina gebruiken).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
nl_NL: Typ IDs van de gebruikers (gescheiden door komma) om beschikbaarheid alleen voor deze gebruikers te doorzoeken, of laat leeg om voor alle gebruikers te zoeken.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
nl_NL: Typ URL voor %sbezoekers%s om reserveringen te bewerken. Je moet %s shortcode in deze pagina invoegen.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
nl_NL: Typ URL van %s"Dank u" pagina%s

en: Type default %sadmin email%s for booking confirmation
nl_NL: Vul standaard %sadmin email%s adres in voor reserverings-berichten

en: Type email subject for %spayment request%s.
nl_NL: Vul emailonderwerp in voor %sbetalingsverzoeken%s.

en: Type email subject for %svisitor after creating a new reservation%s.
nl_NL: Typ emailonderwerp voor %sbezoeker na aanmaken nieuwe reservering%s.

en: Type filter name
nl_NL: Typ naam van filter

en: Type of days selection
nl_NL: Type dagselectie

en: Type of days selection in calendar
nl_NL: Type dagselectie in kalender.

en: Type the URL of search results page.
nl_NL: Typ URL van zoekresultatenpagina.

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation
nl_NL: Vul standaard %sadmin email%s adres in voor reserveringsbevestigingen te versturen

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation. You can use this %s shortcode.
nl_NL: Vul standaard %sadmin email%s adres in voor reserveringsbevestiging. Je kan deze %s shortcode gebruiken.

en: Type the message, when nothing found.
nl_NL: Typ bericht voor wanneer niks gevonden is.

en: Type the name of booking form
nl_NL: Typ de naam van het reserveringsformulier

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
nl_NL: Geef reden voor %sannulering%s voor in emailsjabloon.

en: Type the title of Search results.
nl_NL: Typ de titel van Zoekresultaten.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
nl_NL: Typ titel van bericht %snadat de reservering is gemaakt door de gebruiker%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
nl_NL: Typ je %sVertrek%s tijd van de reservering

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
nl_NL: Typ je %sAankomst%s tijd van de reservering

en: Type your %savailability%s description
nl_NL: Typ je %sbeschikbaarheid%s beschrijving

en: Type your %scost%s description
nl_NL: Typ je %skostprijs%s beschrijving

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
nl_NL: Typ je %smunteenheid symbool%s om bij dagelijkste kosten te tonen in datumcellen. %sDocumentatie over munteenheid symbolen%s

en: Type your %semail message content for checking booking%s in.
nl_NL: Typ je %semail berichtinhoud voor inchecken van de reservering%s.

en: Type your %semail message for payment request%s
nl_NL: Typ je %semailbericht voor betaalverzoeken%s

en: Type your %semail message for the approved booking%s from the website
nl_NL: Typ je %semailbericht voor de goegekeurde reservering%s van de website

en: Type your %semail message for the denied booking%s from the website
nl_NL: Typ je %semailbericht voor de afgekeurde reservering%s van de website

en: Type your %semail message for the modified booking%s from the website
nl_NL: Typ je %semailbericht voor aangepaste reservering%s van de website

en: Type your %semail message for visitor after creating a new reservation%s
nl_NL: Typ %semailbericht voor bezoeker na aanmaken nieuwe reservering%s.

en: Type your %snumber of days for range selection%s
nl_NL: Typ je %saantal dagen voor selectie van reeks%s

en: Type your %sreason for payment%s request
nl_NL: Typ je %sreden voor betalingsverzoek%s

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
nl_NL: Typ je %sspecifieke%s dagen, die door bezoekers kunnen geselecteerd worden, of laat deze waarde leeg. Het kunnen ook verschillende dagen zijn, gescheiden door een komma (bv: %s) of streepje (bv: %s, is hetzelfde als %s) of combinatie (bv: %s, is hetzelfde als dit: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
nl_NL: Typ je %stitel%s, die zal getoond worden in tooltip als de muis over nabije gereserveerde dagdelen beweegt.

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
nl_NL: Voer de datumnotatie voor emails en de reserveringstabel in. %sDocumentatie over datumnotaties%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
nl_NL: Typ je datum in formaat %s. Bijvoorbeeld: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
nl_NL: Typ je email %sonderwerp%s voor de reserveringsbevestiging.

en: Type your email subject for the %sapproved booking%s.
nl_NL: Typ emailonderwerp voor %sgoedgekeurde reservering%s.

en: Type your email subject for the %sdenied booking%s.
nl_NL: Typ je emailonderwerp voor de %safgekeurde reserveringen%s.

en: Type your email subject for the %smodified booking%s.
nl_NL: Typ je email onderwerp voor %saangepaste reservering%s.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
nl_NL: Voer de tijdsnotatie voor emails en de reserveringstabel in. %sDocumentatie over tijdsnotatie.%s

en: U.S. Dollars
nl_NL: U.S. Dollar

en: URL of "thank you" page
nl_NL: URL van de "Dank u " pagina

en: URL of Search Results
nl_NL: URL van Zoekresultaten

en: URL of search results:
nl_NL: URL van zoekresultaten:

en: URL to edit bookings
nl_NL: URL om reserveringen te bewerken

en: Unavailable days from today
nl_NL: Niet beschikbare dagen vanaf vandaag

en: Unavailable week days
nl_NL: Niet beschikbare weekdagen

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
nl_NL: Bij Automatisch Terugkeren voor Websitebetalingen, duid de radio button aan.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
nl_NL: Klik in de sectie "Openbare API toegang" op de knop "Maak nieuwe sleutel aan".

en: Uninstall
nl_NL: De-installatie

en: Uninstall / deactivation
nl_NL: De-installatie/deactivatie

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Status
nl_NL: Onbekende status

en: Unknown status
nl_NL: Onbekende status

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Unread
nl_NL: Niet gelezen

en: Until
nl_NL: Tot

en: Update Deposit
nl_NL: Voorschot bijwerken

en: Update Rates
nl_NL: Tarieven bijwerken

en: Updated booking: %s
nl_NL: Bijgewerkte reservering: %s

en: Updated successfully
nl_NL: Update succesvol

en: Updating...
nl_NL: Bijwerken...

en: Upgrade Notice
nl_NL: Upgrade bericht

en: Upgrade Now
nl_NL: Upgrade nu

en: Upgrade to higher versions
nl_NL: Upgrade naar een hogere versie

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
nl_NL: Zet "Aankomst" datum als beschikbaar voor eenheden met een capaciteit hoger dan 1 in zoekresultaten

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
nl_NL: Zet "Vertrek" datum als beschikbaar voor eenheden met een capaciteit hoger dan 1 zoekresultaat.

en: Use CSS BootStrap
nl_NL: Gebruik BootStrap CSS

en: Use SSL connection
nl_NL: Gebruik SSL-connectie

en: Use any other HTML tags (carefully).
nl_NL: Gebruik enige andere HTML tags (met zorg).

en: Use cURL posting
nl_NL: Gebruik cURL verzending

en: Use check in/out time
nl_NL: Gebruik aankomst/vertrek tijd

en: Use pending days as available
nl_NL: Toon dagen waarop optie genomen is als beschikbaar

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
nl_NL: Gebruik de SSL-connectie om data te versturen, in plaats van de standaard HTTP-connectie

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
nl_NL: Gebruik cURL voor het verzenden van data, in plaats van fsockopen() functie

en: Use these %s shortcodes.
nl_NL: Gebruik deze %s shortcodes.

en: Use these shortcodes for customization:
nl_NL: Gebruik deze shortcodes om op maat aan te passen:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
nl_NL: Gebruik dit veld voor het %scorrigeren van de kostprijs%s tijdens het toevoegen van een nieuwe reservering.

en: Use time selections as recurrent time slots
nl_NL: Gebruik tijdselecties als terugkerende tijdspannes

en: Used for
nl_NL: Gebruik voor

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User  is Activated
nl_NL: Gebruiker is geactiveerd

en: User  is Deactivated
nl_NL: Gebruiker is gedeactiveerd

en: User permissions for plugin menu pages
nl_NL: Gebruikers toestemming voor plugin menu pagina's

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users Settings
nl_NL: Instellingen voor gebruikers

en: Using BootStrap CSS for the form fields
nl_NL: Gebruik BootStrap CSS voor het formulierveld

en: Valuation days
nl_NL: Waardebepaling dagen

en: Vendor Name
nl_NL: Naam Verkoper

en: Verified IPN
nl_NL: Geverifieerde IPN

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version %s By %s
nl_NL: Versie %s door %s

en: View details
nl_NL: Bekijk details

en: Visible months
nl_NL: Zichtbare maanden

en: Visible months:
nl_NL: Zichtbare maanden

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
nl_NL: Bezoekers kunnen alleen maar 4 dagen selecteren, startend vanaf Maandag, 3 of 7 dagen - Vrijdag, 2 dagen -Zaterdag , etc

en: Visitors
nl_NL: Bezoekers

en: Voided
nl_NL: Ongeldig

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning !!!
nl_NL: Waarschuwing!

en: Warning!
nl_NL: Waarschuwing!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
nl_NL: Opgelet! Bewerking mislukt. Deze datums waren al gereserveerd.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
nl_NL: Waarschuwing! Een fout is opgetreden tijdens het versturen van het registratieverzoek.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
nl_NL: Opgepast! De eenheid is niet veranderd. Er staan al reserveringen op die datums.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
nl_NL: Opgelet! Na goedkeuren van specifieke reservering(en), zullen alle opties in dezelfde eenheid die overlappen met datums van de goedgekeurde reservering automatisch geannuleerd worden!

en: We
nl_NL: wo

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
nl_NL: We hebben wat links verzameld om mee te starten:

en: Wed
nl_NL: Woe

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Week days conditions.
nl_NL: Voorwaarden voor weekdagen

en: What's New
nl_NL: Wat is nieuw

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
nl_NL: Indien aangevinkt, moeten alle gereserveerde dagen bij dezelfde reserveringseenheid zijn, anders zal een foutmelding verschijnen.

en: Wide days view
nl_NL: Brede dagen zicht

en: Wizard Form Template(several steps)
nl_NL: Wizard formuliersjabloon (verschillende stappen)

en: Work days
nl_NL: Werkdagen

en: Wrap each item with %s tag
nl_NL: %s tag aan elk onderdeel hangen

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
nl_NL: Verkeerde reserverings hash in URL (waarschijnlijk verlopen)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
nl_NL: Verkeerde reserveringshash in URL. Waarschijnlijk is de URL verlopen.

en: XOR Encryption password
nl_NL: XOR Encryption wachtwoord

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Years
nl_NL: Jaren

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
nl_NL: Je laat een ongelimiteerd aantal reserveringen toe op dezelfde datums. Dit kan een reden zijn van dubbele reserveringen op dezelfde datum. Wil je dit echt doen?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
nl_NL: Weet u zeker wat u wilt doen?  Het laden van enkele JavaScripts word uitgeschakeld. Wilt u dit echt?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
nl_NL: Je kan %sdeze shortcode maar één keer gebruiken%s in het formulier.

en: You can also use the %s in the form.
nl_NL: Je kan ook de %s in het formulier gebruiken

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
nl_NL: Je kan deze %sinstructie over het genereren en gebruiken van een Google API sleutel%s raadplegen.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
nl_NL: Je kan de kortingscodes configureren op deze %spagina%s.

en: You can customize the country list at this file: %s
nl_NL: Je kan de landenlijst aanpassen in dit bestand: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
nl_NL: Je kan de velden voor je formulier genereren (aan de linkerkant) door specifieke velden in bovenstaand selectievak te selecteren.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
nl_NL: Je kan verschillende kalenders van verschillende eenheden invoegen in het formulier, zodat verschillende eenheden kunnen gereserveerd worden in één reserveringsproces.

en: You can insert this field with default selected value.
nl_NL: Je kan dit veld invoegen met standaard geselecteerde waarde.

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
nl_NL: Je kan de nieuwe update van de plugin aanvragen op %1$sdeze pagina%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
nl_NL: Je kan je actieve formuliersjabloon opnieuw instellen door het standaard %sformuliersjabloon%s in de bovenste menubalk te selecteren. Selecteer a.u.b. het formuliersjabloon en klik op de %sOpnieuw instellen%s-knop om het actieve formulier terug te zetten naar standaard (Reserveringsformulier of Inhoud van Reserveringsvelden). Klik op %sBeide%s-knop als je beide formulieren opnieuw wil instellen: Reserveringsformulier en Inhoud van Reserveringsvelden.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
nl_NL: Je kan een bijkomende tijdsinterval specifiëren vanaf je gekozen eindpunt. Het interval kan negatief zijn.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
nl_NL: Je kan een bijkomende tijdsinterval specifiëren vanaf je gekozen startpunt. Het interval kan negatief zijn.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
nl_NL: Je kan specifiëren hoeveel afspraken maximaal moeten geïmporteerd worden in één sessie.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
nl_NL: Je kan enig welke shortcode gebruiken (in onderwerp en inhoud van emailsjabloon), die je in het reserveringsformulier gebruikt hebt. Gebruik de shortcodes op dezelfde manier als in het inhoud-formulier op de Instellingen Velden pagina.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
nl_NL: Je kan alle %sHTML tags%s gebruiken in het reserveringsformulier. Let wel op, zorg dat alle "open" tags (zoals %s) gesloten worden (zoals dit %s).

en: You can use following shortcodes in content of this template
nl_NL: Je kan de volgende shortcodes gebruiken in de inhoud van dit sjabloon

en: You can use several values, separated by a comma.
nl_NL: Je kan verschillende waarden gebruiken, gescheiden door een komma.

en: You can use several values, separated by comma.
nl_NL: Je kan verschillende waarden gebruiken, gescheiden door een komma.

en: You can use shortcode %s for showing title of booking resource
nl_NL: U kunt shortcode %s gebruiken voor het tonen van de titel van de boeking resource

en: You can use the several values, separated by comma.
nl_NL: Je kan verschillende waarden gebruiken, gescheiden door komma.

en: You do not set any parameters for booking editing
nl_NL: U hebt geen parameters ingesteld voor het bewerken van reserveringen

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
nl_NL: Je moet deze shortcode in het reserveringsformulier hebben: %s.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
nl_NL: Het laden van BootStrap-bestanden niet deactiveren in de geavanceerde sectie van deze instellingen!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
nl_NL: Je moet deze shortcode hebben in het formulier: %s.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
nl_NL: U moet een nieuwe reservering %s voor goedkeuren: %s Persoonlijke detail informatie:%s Op dit moment wacht een nieuwe reservering op goedkeuring. Bezoek het beheersscherm%sBedankt,%s

en: You need to make payment %s for booking %s at %s. %s You can make payment at this %s  Thank you, booking service.
nl_NL: Betaling %s is nog nodig voor het reserveren van %s te %s. %s Je kan de betaling uitvoeren op deze %s Bedankt, de reserveringsdienst.

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: Betaling %s voor reservering %s te %s moet nog gebeuren. %s Voer betaling a.u.b. in op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: You need to make payment for this reservation
nl_NL: Deze reservering moet nog betaald worden

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
nl_NL: U moet een speciale shortcode gebruiken [bookingedit] voor het bewerken van reserveringen

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
nl_NL: Als een Relay Response hier geactiveerd is, laat dan de Relay Response-URL en Betalingsbewijslink-URL/tekst leeg in het Verkoperspaneel.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
nl_NL: Er zal nu een tabel laden met bovenaan de API-sleutel. Kopieer deze en plak in het %sGoogle API-sleutel%s veld op deze pagina.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
nl_NL: Uw reservering %s voor: %s is geannuleerd. %sBedankt, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
nl_NL: Uw reservering %s voor: %s is goedgekeurd.%sDank u, %s

en: Your booking has been approved
nl_NL: Uw reservering is goedgekeurd

en: Your booking has been declined
nl_NL: Uw reservering is helaas geweigerd

en: Your emails do not the same
nl_NL: Je emails zijn niet hetzelfde

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
nl_NL: Uw reservering %svoor: %s is goedgekeurd.%sU kunt de reservering bewerken op deze pagina: %s Dank U, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
nl_NL: Uw reservering %s voor: %s wordt verwerkt. We zullen een bevestiging sturen per email. %s Bedankt, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: Uw reservering %s voor: %s wordt verwerkt. We zullen een bevesting sturen per email. %sU kunt de reservering bewerken op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: available
nl_NL: beschikbaar

en: balance
nl_NL: saldo

en: comma
nl_NL: komma

en: confirmation email field of the primary email field
nl_NL: bevestiging emailveld van het primaire emailveld

en: coupon
nl_NL: kortingscode

en: date
nl_NL: datum

en: day
nl_NL: dag

en: day(s)
nl_NL: dagen

en: days
nl_NL: dagen

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
nl_NL: standaardwaarde, wanneer geen datums geselecteerd zijn, of geen bestaande voorwaarden waar zijn.

en: delete all booking data
nl_NL: verwijder alle reserveringsgegevens

en: delete configuration
nl_NL: verwijder configuratie

en: deposit
nl_NL: voorschot

en: deposit payment for booking resource
nl_NL: voorschotbetaling voor reserveringseenheid

en: discount
nl_NL: korting

en: field
nl_NL: veld

en: fields
nl_NL: velden

en: fixed
nl_NL: vast

en: fixed deposit
nl_NL: vast voorschot

en: fixed sum
nl_NL: vaste som

en: fixed total in
nl_NL: vast totaal in

en: for
nl_NL: voor

en: for 1 day
nl_NL: voor 1 dag

en: for 1 hour
nl_NL: voor 1 uur

en: for 1 night
nl_NL: voor 1 nacht

en: for all days!
nl_NL: voor alle dagen!

en: from the cost of 1 day
nl_NL: van de kostprijs van 1 dag

en: here
nl_NL: hier

en: hour
nl_NL: uur

en: hour(s)
nl_NL: uur/uren

en: hours
nl_NL: uren

en: iPay88 customization
nl_NL: iPay88 aanpassing

en: make user active
nl_NL: gebruiker activeren

en: make user inactive
nl_NL: gebruiker deactiveren

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: month(s)
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: night(s)
nl_NL: nacht(en)

en: no
nl_NL: nee

en: of
nl_NL: van

en: of configuration booking form in English and French languages
nl_NL: van configuratie reserveringsformulier in het Engels en het Frans

en: of every month
nl_NL: van elke maand

en: of payment
nl_NL: van betaling

en: on each
nl_NL: op elke

en: on each day
nl_NL: op elke dag

en: optional
nl_NL: optioneel

en: or
nl_NL: of

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
nl_NL: of voeg de reserveringskalender %sWidget%s toe aan de sidebar.

en: or cost of booking resource %s
nl_NL: of de kosten van de boeking resource - %s

en: page
nl_NL: pagina

en: per 1 day
nl_NL: per 1 dag

en: required
nl_NL: verplicht

en: seconds
nl_NL: seconden

en: semicolon
nl_NL: puntkomma

en: set user as
nl_NL: stel gebruiker in als

en: settings page
nl_NL: instellingen-pagina

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
nl_NL: begin nieuwe vertalingssectie in specifieke taal, waar %s - locale van de vertaling.

en: time
nl_NL: tijd

en: to
nl_NL: tot

en: unavailable
nl_NL: niet beschikbaar

en: version
nl_NL: versie

en: visitors
nl_NL: bezoekers

en: weeks
nl_NL: weken

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
nl_NL: waar %s - standaardkalender %s (je kan gewenste eenheid selecteren door shortcode in pagina in te voeren) %s

en: year(s)
nl_NL: jaar

en: yes
nl_NL: ja
