booking - en to pl_PL translation catalogue (1602 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
pl_PL:  Zaznacz to pole wyboru, aby wyświetlić %s dzienny koszt komórek daty %s w kalendarzu

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
pl_PL: Zaznacz to pole, aby wyświetlić dzienny koszt z podpowiedzią, kiedy mysz najedzie na dzień w kalendarzu.

en:  Check this box to use %s payment gateway.
pl_PL: Zaznacz to pole %s  aby używać bramki płatności.

en:  Check this box to use Sage Pay payment.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby używać płatności Sage Pay.

en:  Check this box to use Sermepa Pay payment.
pl_PL:  Zaznacz to pole, aby używać płatności Sermepa.

en:  Check this box to use iPay88 payment system.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby używać systemu płatności iPay88.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz pokazać %sSzczegóły Podsumowanie rezerwacji%s powyżej formy płatności

en:  Click, if you want to reindex booking data by booking dates sort field (Your installation/update of the plugin must be successful).
pl_PL: Zaznacz, jeśli chcesz zrobić reindex danych rezerwacji (Twoja instalacja/aktualizacja pluginu musi zakończyć się sukcesem).

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
pl_PL: Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby skonfigurować słuchacza konta PayPal:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
pl_PL: Jeśli twój styl albo inny plugin wczytuje BootStrap JavaScripts możesz wyłączyć jego wczytywanie tutaj.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
pl_PL: Wskazuje, czy transakcja jest płatnością czy ostateczną sprzedażą, które mają być zrobione później.

en:  Parameters are incorrect,
pl_PL: Parametry są nieprawidłowe,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
pl_PL: Wybierz za pomocą testu (Sandbox Test Environment) lub live PayPal payment.

en:  Select your cost configuration.
pl_PL: Wybierz konfigurację kosztów.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
pl_PL: Włącz/wyłącz informację "w oparciu o" pod kalendarzem.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
pl_PL:  Włącz/wyłącz informację o wersji i pomocy w stopce panelu rezerwacji administratora.

en:  Use these shortcodes for customization:
pl_PL: Używaj tych skrótów do  dostosowania potrzeb:

en:  You can configure the deposit payment for your booking resources %shere%s.
pl_PL: Możesz skonfigurować wpłaty zaliczki na zasoby Twojej rezerwacji %stutaj%s.

en:  for all days!
pl_PL: Dla wszystkich dni!

en: !Paid OK
pl_PL: !Opłacony

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
pl_PL: %s - dodaj powód dla anulowanej rezerwacji, możesz go wprowadzić przed wysłaniem e-mail

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
pl_PL: %s - dodaj powód dla płatności rezerwacji, możesz go wprowadzić przed wysłaniem e-mail

en: %s - availability of booking resource,
pl_PL: %s - dostępność zasobu rezerwacji,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
pl_PL: %s - informacja rezerwacji, wykonana z odpisu związanego z tym postem,

en: %s - check-in date,
pl_PL: %s - Data zameldowania,

en: %s - check-out date,
pl_PL: %s - Data wymeldowania,

en: %s - cost of booking the resource,
pl_PL: %s - koszt rezerwacji zasobu,

en: %s - coupon field,
pl_PL: %s - pole kupon,

en: %s - default selection number of visitors,
pl_PL: %s - mozliwosc wyboru dowolnej liczby gosci

en: %s - enter direct cost at admin panel at page:
pl_PL: %s - wprowadzić bezpośrednie koszty na stronie w panelu administratora

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
pl_PL: %s - wybrane zdjęcie, wykonane z opisanego obrazu związanego z tym postem,

en: %s - inserting BIC
pl_PL: %s - wstawianie kodu BIC / Swift

en: %s - inserting IBAN
pl_PL: %s - wstawianie kodu IBAN

en: %s - inserting ID of booking
pl_PL: %s - wstawianie ID rezerwacji

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
pl_PL: %s - wstawiając adres IP użytkownika, który wykonane to działanie

en: %s - inserting account name
pl_PL: %s - wstawianie nazw kont bankowego

en: %s - inserting account number
pl_PL: %s - wstawianie numeru konta bankowego

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
pl_PL: %s - wstaw adres strony (ewentualne), gdzie użytkownik dokonania tej czynności

en: %s - inserting all bank accounts details
pl_PL: %s - wstawianie wszystkich danych kont bankowych

en: %s - inserting bank name
pl_PL: %s - wstawianie nazwy banku

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
pl_PL: %s - wstawianie daty zameldowania (pierwszy dzień rezerwacji)

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
pl_PL: %s - wstawianie daty wymeldowania (ostatni dzień rezerwacji)

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
pl_PL: %s - wstawiając zawartość User Agent: nagłówek z obecnego żądania, jeśli istnieje

en: %s - inserting data from fields of booking form
pl_PL: %s - wstawianie danych z pól formularza rezerwacji

en: %s - inserting data info about the booking
pl_PL: %s - wstawianie informacji danych o rezerwacji

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
pl_PL: %s - wstawianie informacji danych o rezerwacji, które skonfigurowano w postaci zawartości na stronie Ustawienia pola

en: %s - inserting date of this action
pl_PL: %s - wstawiając datę tego działania

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
pl_PL: %s - wstawienie linku do strony płatności, w których użytkownik może zapłacić za rezerwację (możliwość korzystania z parametru %s parametr do ustawienia innych ustawień %s dla tej strony Przykład:% s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
pl_PL: %s - wstawienie linku do strony płatności, w których użytkownik może anulować rezerwację (możliwość korzystania z parametru %s parametr do ustawienia innych ustawień %s dla tej strony Przykład:% s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
pl_PL: %s - wstawienie linku do strony płatności, w których użytkownik może edytować rezerwację (możliwość korzystania z parametru %s parametr do ustawienia innych ustawień %s dla tej strony Przykład:% s)

en: %s - inserting moderate link of new booking
pl_PL: %s - wstawianie zmodyfikowany link nowej rezerwacji

en: %s - inserting new line
pl_PL: % s - wstawienie nowej linii

en: %s - inserting sort code
pl_PL: %s - wstawianie skrótu

en: %s - inserting the cost of  booking
pl_PL: %s - wstawienie kosztów rezerwacji

en: %s - inserting the dates of booking
pl_PL: %s - wstawienie dat rezerwacji

en: %s - inserting the number of booking dates
pl_PL: %s - wstawienie daty numeru rezerwacji

en: %s - inserting time of this action
pl_PL: %s - wstawiając czas tego działania

en: %s - inserting your site URL
pl_PL: %s - wstawianie adresu URL

en: %s - link to the page with booking form,
pl_PL: %s - link do strony z formularza rezerwacji,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
pl_PL: %s - Maksymalna liczba gości do zasobu rezerwacji,

en: %s - resource title,
pl_PL: %s - tytuł zasobu,

en: %s - search button,
pl_PL: %s - przycisk wyszukiwania,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
pl_PL: %s - szukaj wewnątrz postów/stron, które są częścią tej kategorii

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
pl_PL: %s - szukaj wewnątrz postów/stron, które mają ten znacznik,

en: %s - show cost hint for full booking in real time, depending on number of days selected and form elements.
pl_PL: %s - pokazuje wskazówki płatności dla pełnej rezerwacji w czacie rzeczywistym w zależności od numeru zaznaczonych dni lub elementu formularza.

en: %s - show cost hint of additional booking cost, which depends from selection of form elements.
pl_PL: %s - pokazuje podpowiedź dodatkowych kosztów rezerwacji, która zależy od doboru elementów formularza.

en: %s - show hint of original booking cost without additional costs for full booking in real time, depends only from days selection.
pl_PL: %s - pokaż podpowiedź pierwotnego kosztu rezerwacji bez dodatkowych kosztów dla pełnej rezerwacji w czasie rzeczywistym, zależy tylko od wyboru dni.

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
pl_PL: %s - rozpocząć nowy rozdział tłumaczenia, gdzie %s - lokalizacji tłumaczenia

en: %s Finish getting sort dates. %s
pl_PL: %s Zakończ otrzymywanie dat sortowania. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
pl_PL: %s Znaleziono %s nie indeksowane rezerwacje %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
pl_PL: %s Ważne!%s Spowoduje to zastąpienie wyboru czasu w formularzu rezerwacji.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
pl_PL: %s i %s terminy mają wyższy priorytet niż dzień %s zasięgu.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
pl_PL: %s lub %s - wstawianie  tytułu zasobu rezerwacji

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
pl_PL: %s lub minimalną i stałą liczbę dni na wybór konkretnego dnia tygodnia i pory roku.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
pl_PL: %s – kalendarz zasobu rezerwacji z %s

en: %s, then total cost will be %s
pl_PL: %s, całkowity koszt będzie %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
pl_PL: %s, całkowity koszt będzie (jeśli wybrane  3 dni) %s

en: %sDescription of usage%s.
pl_PL: %sOpis wykorzystania%s.

en: %sEmail verification field%s.
pl_PL: %sPole weryfikacji email%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
pl_PL: %sBłąd!%s Wniosek nie przeszedł kontroli bezpieczeństwa! Proszę odświeżyć stronę i spróbować jeszcze raz.

en: %sExample%s.
pl_PL: %sPrzykład%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
pl_PL: %sWażne%s,Jeśli na tej samej stronie umieścisz wtyczkę i widget ostatni z nich nie będzie widoczny.

en: %sNo this booking resources.%s
pl_PL: %sNie Ta rezerwacja zasobów.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
pl_PL: %sKilka widgetów jest obsługiwane w %spłatnych wersjach%s

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
pl_PL: %sUwaga! Kalendarz rezerwacji dla tego zasobu rezerwacji jest już na stronie, sprawdź więcej na ten temat %stutaj%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
pl_PL: %sNie masz uprawnień do zasobów tej rezerwacji.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
pl_PL: %sNie masz uprawnień do tej strony. %s Twoje konto nie jest aktywne, prosimy o kontakt z administratorem.%s

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
pl_PL: %s[bookingname]%s - wstawiając nazwę zasobu rezerwacji,

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
pl_PL: %s[dates]%s - wstawiając listę zarezerwowanych dat

en: %s[datescount]%s - inserting number of reserved dates
pl_PL: %s[datescount]%s - wstawiając liczbę terminów zarezerwowanych

en: %send booking time%s
pl_PL: %sCzas wysłania rezerwacji%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
pl_PL: %sname%s – unikalna nazwa stanu grupy, zawierającej kilka warunków, o różnych wartościach. Na przykład, jeśli chcesz mieć określoną treść HTML dla różnych dni tygodnia, można mieć kilka warunków, o tej samej nazwie, ale z różnymi parametrami wartości w warunkach. Proszę sprawdzić, więcej na ten temat, w przykładach.

en: %sstart booking time%s
pl_PL: %s Czas rozpoczęcia rezerwacji%s

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
pl_PL: %styp%s – typ warunku. Istnieją 2 rodzaje warunków: "weekendowy" i  "sezonowy". "weekendowy" – Warunkiem jest reguła oparta na wybranym dniu tygodnia, jak wartości poniedziałek, wtorek, itd... "sezonowy" – Warunkiem jest reguła oparta na "sezonowym filtrze" nazwa wybranego dnia. Innymi słowy warunek jest spełniony, jeśli wybrany dzień należy do filtra sezonu na stronie filtr sezonów.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
pl_PL: %swartość%s – wartość specyficznych warunków. Jeśli wartość jest prawdziwa, to treść warunków pokaże się w formularzu rezerwacji. Możesz mieć wartość domyślną (pustą – "", albo taką – "*") za pokazanie zawartości tego warunku, jeżeli wszystkie inne warunki są fałszywe, lub w początkowej fazie, gdy data w kalendarzu nie jest jeszcze wybrana.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
pl_PL: %swartość%s – wartość specyficznych warunków. Jeżeli wartość jest prawdziwa, treść warunków pokaże się w formularzu rezerwacji. Możesz mieć wartość domyślną (pustą – "", albo taką – "*") za pokazanie zawartości tego warunku, jeżeli wszystkie inne warunki są fałszywe, lub w początkowej fazie, gdy data w kalendarzu nie jest jeszcze wybrana.

en: + Add Account
pl_PL: + Dodaj konto bankowe

en: / day
pl_PL: / dzień

en: / hour
pl_PL: / godzinę

en: / night
pl_PL: / noc

en: 00:00 today
pl_PL: 00:00 dzisiaj

en: 2 Columns Form Template
pl_PL: 2 Kolumny szablonu formularza

en: 2 Months
pl_PL: 2 Miesiące

en: 3 Months
pl_PL: 3 Miesiące

en: ALL
pl_PL: WSZYSTKIE

en: API Login ID
pl_PL: Login identyficaji API

en: ASC
pl_PL: Rosnąco

en: AUTHENTICATE
pl_PL: Uwierzytelnianie

en: Abort
pl_PL: Przerwij

en: About Booking Calendar
pl_PL: O Kalendarzu Rezerwacji

en: Accepted Currency
pl_PL: Uznana Waluta

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
pl_PL: Dostęp do RSS jest zabroniony (403). Prosimy upewnić się, że publiczne udostępnianie kalendarza jest włączone.

en: Account Name
pl_PL: Nazwa konta

en: Account Number
pl_PL: Numer konta

en: Account details
pl_PL: Dane konta bankowego

en: Action after booking is done
pl_PL: Akcja po odbytej rezerwacji

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Actions tab
pl_PL: Zakładka czynności

en: Activate
pl_PL: Aktywować

en: Activate Relay Response
pl_PL: Aktywuj przekaźnik odpowiedzi

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
pl_PL: Włącz i wpisz %stytuł zatwierdzenia%s

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
pl_PL: Włącz i wpisz %stytuł dostępności%s

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
pl_PL: Włącz i wpisz %stytuł częsciowego zatwierdzenia%s

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
pl_PL: Włącz i wpisz %stytuł oczekiwania%s

en: Activate auto import
pl_PL: Aktywuj automatyczne importowanie

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
pl_PL: Aktywuj ładowanie plików CSS i JavaScript wtyczki tylko na poszczególnych stronach.

en: Activate or deactivate field and change the label title
pl_PL: Włączyć lub wyłączyć pole i zmień tytuł etykiety

en: Activation of this feature is require setting cost per day or cost per night
pl_PL: Aktywacja tej funkcji wymaga ustalania kosztów za dzień lub kosztów za noc

en: Active
pl_PL: Aktywuj

en: Active %sRegular User%s
pl_PL: Aktywuj %sZwykły Użytkownik%s

en: Active %sSuper Admin%s
pl_PL: Aktywuj %sSuper Admin%s

en: Active Sage Pay
pl_PL: Aktywny Sage Pay

en: Active Sermepa Pay
pl_PL: Aktywuj Sermepa Pay

en: Active iPay88
pl_PL: Aktywuj iPay88

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add New Booking Resource(s)
pl_PL: Dodaj nowe zasoby rezerwacji

en: Add New Coupon
pl_PL: Dodaj nowy kupon

en: Add New Custom Form
pl_PL: Dodaj nowy niestandardowy formularz

en: Add New Discount Coupon
pl_PL: Dodaj nowy kupon rabatowy

en: Add booking
pl_PL: Dodaj rezerwację

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
pl_PL: Dodaj nową rezerwację z postu/strony lub z %sPanelu Admina%s

en: Add new booking resource
pl_PL: Dodaj nowy zasób rezerwacji

en: Add new cost
pl_PL: Dodaj nowe koszty

en: Add new custom form
pl_PL: Dodaj nowy niestandardowy formularz

en: Add new resource
pl_PL: Dodaj nowy zasób

en: Add new resource(s)
pl_PL: Dodaj nowe zasoby

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
pl_PL: Dodaj podpowiedź w kalendarzu, aby wyświetlić wolne miejsca w oparciu o liczbę dostępnych zasobów rezerwacji pozostałych za każdy dzień.

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day. %sBe sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
pl_PL: Dodaj podpowiedź do kalendarza aby wykazać dostępność w opraciu o liczbę dostępnych elementów rezerwacji pozostałych na każdy dzień. %sPamiętaj aby dopasować maksymalną liczbę odwiedzających użytkowników z jedneo %sz zasobów rezerwacji%s  z określonym numerem rezerwacji w formularzu.

en: Add your %s on %swordpress.org%s, if you enjoyed by this plugin.
pl_PL: Dodaj swój %s na %swordpress.org%s, jeśli podoba Ci się ta wtyczka.

en: Additional cost for
pl_PL: Dodatkowe koszty dla

en: Additional cost in %s per 1 day
pl_PL: Dodatkowe koszty %s dzienne

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
pl_PL: Dodatkowe koszty, które zależą od wyboru pola w formularzu.

en: Additional info
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address (required)
pl_PL: Adres (wymagane)

en: Adults
pl_PL: Dorośli

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowany

en: Advanced Cost
pl_PL: Koszty zaawansowane

en: Advanced Cost Settings
pl_PL: Ustawienia Zaawansowane Kosztów

en: Advanced Fields
pl_PL: Pola zaawansowane

en: Advanced Options
pl_PL: Opcje zaawansowane

en: Advanced Settings
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced cost management
pl_PL: Zaawansowane zarządzanie kosztami

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All booking data will be deleted when the plugin is deactivated.
pl_PL: Wszystkie dane rezerwacji zostaną usunięte, gdy wtyczka zostanie wyłączona.

en: All bookings
pl_PL: Wszystkie rezerwacje

en: All dates
pl_PL: Wszystkie daty

en: All days for %s
pl_PL: Wszystkie dni dla %s

en: All incoming bookings
pl_PL: Wszystkie przychodzące rezerwacje

en: All resources
pl_PL: Wszystkie zasoby

en: All selected dates in "short" format.
pl_PL: Wszystkie wybrane daty w formacie "krótkim"

en: All selected dates with times in "short" format..
pl_PL: Wszystkie wybrane daty z czasem w formacie "krótkim"..

en: All selected dates with times.
pl_PL: Wszystkie wybrane daty z czasem.

en: All selected dates.
pl_PL: Wszystkie wybrane daty.

en: Allow %smultiple%s selections
pl_PL: Zezwalaj %sna wiele%s zaznaczeń

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
pl_PL: Zezwalaj na %sprzelewy bankowe%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
pl_PL: Umożliwiaj wielokrotne rezerwacje tego samego dnia

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
pl_PL: Również niektóre wcześniejsze wersje IE nie obsługują wyłączenie opcji w selectboxes.

en: Amount different
pl_PL: Różna ilość

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: Any Status
pl_PL: Dowolny status

en: Any day of week
pl_PL: Dowolny dzień tygodnia

en: Any days
pl_PL: Wszystkie dni

en: Apartment#1
pl_PL: Apartament#1

en: Apartment#2
pl_PL: Apartament#2

en: Apartment#3
pl_PL: Apartament#3

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply booking resources selection
pl_PL: Zastosuj wybór zasobów rezerwacyjnych

en: Approve
pl_PL: Zatwierdź

en: Approve selected bookings
pl_PL: Zatwierdzić wybrane rezerwacje

en: Approved
pl_PL: Zaakceptowana

en: Approved item
pl_PL: Wynajęty

en: Apr
pl_PL: Kwi

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: Assign events fields to specific booking form field
pl_PL: Przypisywanie pola wydarzeń do specyficznego pola formularza rezerwacji

en: At least one option must be selected
pl_PL: Co najmniej jedną z opcji musi być zaznaczona

en: Aug
pl_PL: Sie

en: August
pl_PL: Sierpień

en: Australian Dollars
pl_PL: Dolar Australijski

en: Authorization
pl_PL: Autoryzacja

en: Authorization Only
pl_PL: Tylko zezwolenie

en: Authorization and Capture
pl_PL: Autoryzacja i przechwytywania

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
pl_PL: Anuluj automatycznie wszystkie oczekujące rezerwacje dla konkretnej daty, jeśli niektóre rezerwacje są dopuszczone do tych terminów.

en: Auto approve all new bookings
pl_PL: Automatyczne zatwierdzanie wszystkich nowych rezerwacji

en: Auto cancellation / approval
pl_PL: Automatyczne anulowanie / zatwierdzanie

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
pl_PL: Automatyczne anulowanie / zatwierdzanie rezerwacji

en: Auto import events
pl_PL: Automatyczny import wydarzeń

en: Auto-cancel bookings
pl_PL: Automatyczne anulowanie rezerwacji

en: Auto-fill fields
pl_PL: Automatyczne wypełnianie pól

en: Auto-fill form
pl_PL: Automatyczne wypełnianie formularza

en: Automatically approve booking
pl_PL: Automatycznie zatwierdź rezerwację

en: Automatically approve/cancel booking
pl_PL: Automatycznie zatwierdź / anuluj rezerwację

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: Availability Settings
pl_PL: Ustawienia Dostępności

en: Availability Title
pl_PL: Dostępność Tytuł

en: Availability booking type
pl_PL: Typ dostępności rezerwacji

en: Availability description
pl_PL: Dostępny opis

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available item
pl_PL: Dostępny

en: Available:
pl_PL: Dostępny:

en: BSB
pl_PL: Kod BSB

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
pl_PL: Koszt salda rezerwacji - różnica między kaucją i pełnym kosztem.

en: Bank Code
pl_PL: Kod Banku

en: Bank Name
pl_PL: Nazwa banku

en: Bank Transfer
pl_PL: Przelewy bankowe

en: Bank Transfer active
pl_PL: Aktywacja przelewów bankowych

en: Bank Transfer customization
pl_PL: Dostosowane przelewów bankowych

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
pl_PL: Upewnij się, że zegar systemowy ustawiony jest do prawidłowego czasu i strefy czasowej.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
pl_PL: Pamiętaj, aby dopasować maksymalną liczbę odwiedzających do%s wszystkich zasobów Rezerwacji%s z liczby odwiedzających określonych w formularzu rezerwacji.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
pl_PL: Pamiętaj, aby dopasować maksymalną liczbę użytkowników do %s zasobów jednej rezerwacji%s  z liczby odwiedzających określonych w formularzu rezerwacji.

en: Billing Address
pl_PL: Rachunek - Adres

en: Billing City
pl_PL: Rachunek - Miasto

en: Billing form fields
pl_PL: Pola formularza płatności

en: Billing form fields customization
pl_PL: Formularz rozliczeniowy pola dostosowywania

en: Book now
pl_PL: Rezerwuj teraz

en: Booked
pl_PL: Wynajęte

en: Booked Times:
pl_PL: Zarezerwowany czas:

en: Booking
pl_PL: Rezerwacja

en: Booking Calendar
pl_PL: Kalendarz rezerwacji

en: Booking Calendar - Overview
pl_PL: Wygląd Kalendarza rezerwacji

en: Booking Calendar Settings
pl_PL: Ustawienia rezerwacji kalendarza

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
pl_PL: Kalendarz rezerwacji obsługuje WPML i qTranslate do dynamicznej zmiany od strony lokalizacji.

en: Booking Data
pl_PL: Dane Rezerwacji

en: Booking Dates
pl_PL: Daty Rezerwacji

en: Booking Details:
pl_PL: Szczegóły rezerwacji:

en: Booking Form
pl_PL: Formularz rezerwacji

en: Booking ID
pl_PL: Numer rezerwacji

en: Booking Listing
pl_PL: Lista rezerwacji

en: Booking Resource
pl_PL: Zasób rezerwacji

en: Booking calendar
pl_PL: Kalendarz rezerwacji

en: Booking form
pl_PL: Formulasz rezerwacji

en: Booking form type:
pl_PL: Typ formularza rezerwacji:

en: Booking form with calendar
pl_PL: Formularz rezerwacji i kalendarz

en: Booking resource
pl_PL: Zasoby rezerwacji

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
pl_PL: Typ zasobu rezerwacji nie jest zdefiniowany. Prawdopodobnie w linku jest zły hash.

en: Booking resource:
pl_PL: Zasoby rezerwacji:

en: Booking resources
pl_PL: Zasoby rezerwacji

en: Booking resources management
pl_PL: Zarządzanie zasobami rezerwacji

en: Booking system
pl_PL: Sytem Rezerwacji

en: Bookings
pl_PL: Rezerwacje

en: Bookings Listing
pl_PL: Lista rezerwacji

en: Bookings default order
pl_PL: Domyślna kolejność rezerwacji

en: Bookings for today
pl_PL: Rezerwacje na dzisiaj

en: Bookings listing
pl_PL: Lista rezerwacji

en: Bookings number per page
pl_PL: Ilość rezerwacji na stronie

en: Both
pl_PL: Obie

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
pl_PL: Real brazylijski (tylko dla brazylijskich użytkowników)

en: British Pound
pl_PL: Funt brytyjski

en: Bulk Actions
pl_PL: Działania masowe

en: Buy
pl_PL: Kup

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
pl_PL: Dostosowanie formularza wyszukiwania CSS i wyniki wyszukiwania które możesz dokonać w tym pliku

en: CSV data separator
pl_PL: Separator danych CSV

en: Cache expiration
pl_PL: Wygaśnięcie cache

en: Cache will expire:
pl_PL: Cache wygaśnie:

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Calendar Navigation
pl_PL: Nawigacja kalendarza

en: Calendar Overview
pl_PL: Wygląd Kalendarza

en: Calendar Skin
pl_PL: Wygląd kalendarza

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
pl_PL: Kalenarz ma 2 miesiące w linii, wysokość komórki to 30px i cała szerokość kalendarza to 568px (możliwe używanie procentów dla szerokości: 100%)

en: Calendar is loading...
pl_PL: Wczytuję kalendarz...

en: Calendar view mode
pl_PL: Tryb widoku kalendarza

en: Canadian Dollars
pl_PL: Dolar Kanadyjski

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel Booking
pl_PL: Anuluj rezerwację

en: Cancel Return URL from PayPal
pl_PL: Anuluj Powrótny URL z PayPal

en: Cancel bookings older
pl_PL: Anuluj rezerwację

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
pl_PL: Anuluj tylko niezapłacone rezerwacje, które są starsze od tego wyboru.

en: Canceled_Reversal
pl_PL: Rezerwacja została anulowana przez użytkownika.

en: Cancellation email sent
pl_PL: Wysłanie e-mail z anulacją

en: Cancelled
pl_PL: Anulowany

en: Cannot find the record
pl_PL: Nie można znaleźć zapisu

en: Capacity
pl_PL: Pojemność

en: Capacity:
pl_PL: Pojemność:

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change Resource
pl_PL: Zmień Zasób

en: Change hash after the booking is approved
pl_PL: Zmienić hash po zatwierdzeniu rezerwacji

en: Change status
pl_PL: Zmień status

en: Change the label title of this field. Email is obligatory field in booking form.
pl_PL: Zmienić tytuł tej etykiety. E-mail jest obowiązkowym polem w formularzu rezerwacji.

en: Change your Booking
pl_PL: Zmień rezerwację

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
pl_PL: Sprawdź %sstronę listy rezerwacji%s aby zobaczyć nowe rezerwacje.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
pl_PL: Sprawdź %sjak to zrobić%s i jakie %sskróty%s są dostępne.

en: Check In - Tomorrow
pl_PL: Przyjazd - Jutro

en: Check Out - Tomorrow
pl_PL: Wyjazd - Jutro

en: Check Premium Features
pl_PL: Poznaj Opcje Premium

en: Check boxe(s) at left side if you want to activate specific cost.
pl_PL: Sprawdź pola na lewej stronie, jeśli chcesz włączyć konkretny koszt.

en: Check in
pl_PL: Zameldować się

en: Check new functionality in this plugin update.
pl_PL: Sprawdź nowe funkcje w tej aktualizacji.

en: Check out
pl_PL: Wymeldować się

en: Check out our %sHelp%s
pl_PL: Sprawdź naszą %sPomoc%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
pl_PL: Zaznacz pole, aby włączyć CAPTCHA wewnątrz formularza rezerwacji.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
pl_PL: Zaznacz pole, aby uaktywnić automatyczne wypełnianie pola formularza dla zalogowanych użytkowników.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz szczególne dodatkowe koszty, które skonfigurowane jako procent jakiegoś wyboru stosuje się do innych dodatkowych kosztów stałych, a nie tylko do pierwotnego kosztu rezerwacji.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz, %swybór czasu%s na formularzu rezerwacji %sstosowane do obliczania kosztów%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz zmienić hash rezerwacji po zatwierdzeniu. Gdy zaznaczone, gość nie będzie mógł zmienić lub anulować rezerwacji.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz pokazać podpowiedzi w panelu administratora.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz pokazywać oczekujące dni jako dostępne w kalendarzach

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz powtórzyć czas rezerwacji w każdym dniu. Oznacza to że środkowe dni zostaną na ten czas częściowo zarezerwowane, w przeciwnym wypadku czas w formularzu rezerwacji będzie oznaczał czas zameldowania/wymeldowania w pierwszym i ostatnim dniu rezerwacji.

en: Check this box if you want to use the %sdeposit%s total %spayment%s on the payment form, instead of the full total of the booking.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz korzystać z %szaliczki%s pełnej %swpłaty%s w formie płatności, zamiast pełnej sumy rezerwacji.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors %s.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz całkowitą dostępność (dzienne zdolności) zależy od liczby wybranych użytkowników %s.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
pl_PL: Zaznacz to pole, jeśli chcesz całkowitą dostępność (dzienne zdolności) zależy od liczby wybranych użytkowników.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
pl_PL: Zaznacz to pole, aby %saktywować%s automatyczny import wydarzeń i tworzonych w nich rezerwacji

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby %swłączyć%s automatyczne unieważnienie dla oczekujących, niezapłaconych rezerwacji.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
pl_PL: Zaznacz to %spole%s, aby wysłać e-mail rezygnacji.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby automatycznie zatwierdzać rezerwację kiedy użytkownik zapłaci.

en: Check this box to automatically approve bookings when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking when visitor makes a payment cancellation.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby automatycznie zatwierdzać rezerwację kiedy użytkownik zapłaci, lub automatycznie anulować rezerwację gdy użytkownik dokonuje unieważnienia płatności.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby automatycznie zatwierdzać rezerwacje, kiedy użytkownik dokończy płatność, lub automatycznie anulować rezerwację, kiedy użytkownik zrobi anulowanie płatności.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
pl_PL: Zaznacz to pole aby usunąć wszystkie dane rezerwacji po usunięciu tej wtyczki.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
pl_PL: Zaznacz to pole wyboru, aby wyświetlić  ilość dat poniżej kalendarza rezerwacji.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
pl_PL: Zaznacz to pole, aby wyświetlić dostępną ilość zasobów rezerwacji z podpowiedzą, kiedy mysz najedzie na dzień w kalendarzu.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby wyświetlić datę w komórce formularza rezerwacji.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
pl_PL: Zaznacz to pole wyboru aby wyłączyć zastrzeżenia, które mogą być przechowywane w różnych zasobów rezerwacji.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources. When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
pl_PL: Zaznacz to pole wyboru aby wyłączyć zastrzeżenia, które mogą być przechowywane w różnych zasobach rezerwacji. Po zaznaczeniu wszystkie zarezerwowane dni muszą być na ten sam zasób rezerwacji inaczej pokaże się komunikat błąd.

en: Check this box to send copy of this email to Admin
pl_PL: Zaznacz to pole, aby wysłać kopię tego maila do admina

en: Check this box to show Reference Text Box
pl_PL: Zaznacz to pole, aby pokazać Nazwę pola tekstowego

en: Check this box to show payment description in payment form
pl_PL: Zaznacz to pole, aby zobaczyć opis płatności w formie płatności

en: Check this box to show search results on other page
pl_PL: Zaznacz to pole aby wyświetlić wyniki wyszukiwania na innej stronie

en: Check this box to use Bank Transfer
pl_PL: Zaznacz to pole, aby korzystać z przelewów bankowych

en: Check this box to use Pay in Cash
pl_PL: Zaznacz to pole, aby korzystać z płatności gotówką

en: Check this box to use PayPal
pl_PL: Zaznacz to pole, aby korzystać z systemu PayPal

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
pl_PL: Zaznacz to pole jeśli chcesz %ssprawdzić czy wybrane terminy są dostępne podczas składania rezerwacji%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
pl_PL: Zaznacz to pole jeśli chcesz %sustawić wszystkie dni jako dostępne%s w kalendarzu. Twoi goście będą mogli dokonać %snieograniczonych rezerwacji tego samego dnia i nie będą widzieli żadnego zarezerwowanego terminu%s innych gości.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby %swłączyć%s automatyczne zatwierdzanie wszystkich oczekujących nowych rezerwacji.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
pl_PL: Zaznacz tą opcję jeśli chcesz używać zameldowań/wymeldowań podczas procesu rezerwacji.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
pl_PL: Zaznacz niedostępne dni w kalendarzu. Ta opcja nadpisze wszystkie inne ustawienia.

en: Check-Out time
pl_PL: Czas wymeldowania

en: Check-in
pl_PL: Zameldowanie

en: Check-in time
pl_PL: Czas zameldowania

en: Check-out
pl_PL: Wymeldowanie

en: Checkbox(es)
pl_PL: Pole(a)

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
pl_PL: Zapobieganie podwójnych rezerwacji w czasie wysyłania rezerwacji

en: Children
pl_PL: Dzieci

en: Chose payment mode
pl_PL: Wybierz sposób płatności

en: City
pl_PL: Miasto

en: City (required)
pl_PL: Miasto (wymagane)

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Clear booking resources selection
pl_PL: Wyczyść wybór zasobów rezerwacyjnych

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
pl_PL: Na pasku bocznym kliknij "APIs" po prawej kliknij "Calendar API" następnie "Enable API"

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
pl_PL: Kliknij przycisk Wstecz, po aktywacji Twojego słuchacza.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
pl_PL: Kliknij przycisk Ustawienia, aby określić IPN słuchaczy adres URL i aktywować słuchacza.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
pl_PL: Kliknij błyskawiczne powiadamianie o płatności w kolumnie Preferencje dotyczące sprzedaży.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
pl_PL: Kliknij MD5-Hash w sekcji Ustawienia zabezpieczeń

en: Click Profile on the My Account tab.
pl_PL: Kliknij profil na karcie Moje konto.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
pl_PL: Kliknij Odbieranie wiadomości IPN (włączone), aby włączyć słuchacza.

en: Click Save.
pl_PL: Kliknij Zapisz.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
pl_PL: Kliknij przycisk Ustawienia w obszarze Konta w menu głównym po lewej stronie

en: Click Submit
pl_PL: Kliknij Wyślij

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
pl_PL: Kliknij przycisk Ustawienia witryny w kolumnie płatności Sprzedawca Preferencje.

en: Click the "Share this Calendar" link.
pl_PL: Kliknij zakładkę "Kalendarze" a następnie "Udostępnij ten kalendarz"

en: Click the Profile subtab.
pl_PL: Kliknij, podkartę Profilu.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
pl_PL: Zaznacz tylko pole  "Udostępnij ten kalendarz publicznie" i kliknij przycisk "Zapisz".

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij, aby uruchomić

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Code Example
pl_PL: Przykładowy kod

en: Collapse Advanced Filter
pl_PL: Zwiń dane zaawansowany Filtra

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Comma
pl_PL: Przecinek

en: Completed
pl_PL: Zakończony

en: Conditional Dates Filter
pl_PL: Warunkowe daty filtra

en: Conditions
pl_PL: Warunki

en: Configuration
pl_PL: Konfiguracja

en: Configuration in several languages
pl_PL: Konfiguracja w kilku językach

en: Configuration of PayPal Pro Hosted Solution payment form
pl_PL: Konfiguracja PayPal Pro hostowane formy płatności

en: Configuration of PayPal Standard payment form
pl_PL: Konfiguracja PayPal Pro standardowe formy płatności

en: Configure
pl_PL: Skonfiguruj

en: Configure Additional cost for the form
pl_PL: Skonfigurować dodatkowe koszty dla formularza postaci

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
pl_PL: Skonfiguruj dodatkowe koszty, które zależą od wyborów i zaznaczonych pól.

en: Configure booking %sSettings%s.
pl_PL: Skonfiguruj %sustawienia%s rezerwacji.

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
pl_PL: Skonfiguruj swój zestaw predefiniowany %spól formularza%s

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
pl_PL: Skonfiguruj swój predefiniowany %sszablon email%s

en: Configuring these %sfields is required for the some payment%s systems!
pl_PL: Konfiguracja tych %spól jest wymagane dla niektórych systemów%s płatności!

en: Connection Error
pl_PL: Błąd połączenia

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contact email
pl_PL: Kontakt e-mail

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
pl_PL: Zawartość pola danych rezerwacji dla szablonów e-mail (%s-skrót)

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
pl_PL: Skopiuj i wklej ten skrót w formę na lewej stronie

en: Cost
pl_PL: Koszt

en: Cost Correction Field
pl_PL: Pole Korekty Kosztów

en: Cost Fields
pl_PL: Pola kosztów

en: Cost Hints
pl_PL: Wskazówki kosztów

en: Cost Settings
pl_PL: Ustawienia kosztów

en: Cost Title
pl_PL: Tytuł kosztu

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
pl_PL: Koszt nie jest poprawny. Musi być większy niż 0

en: Cost of the booking for the selected dates only.
pl_PL: Koszt rezerwacji tylko w wybranych terminach.

en: Cost saved successfully
pl_PL: Koszt zapisany poprawnie

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
pl_PL: Ustawienia kosztów na %sgórze mają wyższy%s priorytet niż inne koszty tego samego typu na %sdole%s listy.

en: Cost:
pl_PL: Koszt;

en: Costs
pl_PL: Koszty

en: Costs and Rates
pl_PL: Koszty i ceny

en: Costs and Rates Settings
pl_PL: Ustawienia Kosztów i Cen

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Country (required)
pl_PL: Kraj (Wymagane)

en: Country List
pl_PL: Lista Krajów

en: Coupon
pl_PL: Kupon

en: Coupon Code
pl_PL: Kod kuponu

en: Coupon Deleted
pl_PL: Kupon usunięty

en: Coupon created
pl_PL: Kupon stworzony

en: Coupon does not exist
pl_PL: Kupon nie istnieje

en: Coupons
pl_PL: Kupony

en: Coupons Settings
pl_PL: Ustawienia Kuponów

en: Create
pl_PL: Stwórz

en: Create New Season Filter
pl_PL: Tworzenie nowego filtra sezonu

en: Create conditional days filter
pl_PL: Tworzenie warunkowego filtra dni

en: Create dates filter
pl_PL: Tworzenie filtra daty

en: Create new form
pl_PL: Utwórz nowy formularz

en: Create new season filter
pl_PL: Tworzenie nowego filtra sezonu

en: Create several booking resources for one time
pl_PL: Utworzyć kilka zasobów rezerwacji za jednym razem

en: Created
pl_PL: Stworzony

en: Creation
pl_PL: Tworzenie

en: Currency format
pl_PL: Format waluty

en: Currency symbol
pl_PL: Format waluty

en: Current dates
pl_PL: Aktualne daty

en: Current day
pl_PL: Bieżący dzień

en: Current month
pl_PL: Aktualny miesiąc

en: Current version
pl_PL: Aktualna wersja

en: Current week
pl_PL: Aktualny tydzień

en: Custom
pl_PL: Szczegółowy

en: Custom Form
pl_PL: Niestandardowa forma

en: Custom button title
pl_PL: Dostosuj tytuł guzika

en: Customer Email
pl_PL: e-mail Klienta

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
pl_PL: Ustawienia dodatkowych kosztów, które zależą od pól formularza

en: Customization of availability settings
pl_PL: Ustawienia dostępności

en: Customization of billing fields, which automatically assign from booking form to billing form
pl_PL: Dostosowywanie pól rozliczeniowych, które automatycznie przypisywane są z formularza rezerwacji do formularza rozliczeniowego

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła po modyfikacji rezerwacji

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła do administratora po nowej rezerwacji

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła do Visitor po anulowaniu rezerwacji

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła do gości po zatwierdzeniu rezerwacji

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła do Visitor po nowej rezerwacji

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
pl_PL: Dostosowanie szablonu e-mail, który wysyła do Visitor po wniosku o płatność

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
pl_PL: Ustawienia wyceny kosztów i kwoty depozytu

en: Customization of season filters settings
pl_PL: Ustawienia Filtrów Sezonu

en: Customization of synchronization with Google Calendar
pl_PL: Dostosowanie synchronizacji z kalendarzem google

en: Czech Koruna
pl_PL: Korona Czeska

en: DEFERRED
pl_PL: Odroczenie

en: DESC
pl_PL: Malejąco

en: Danish Krone
pl_PL: Korony Duńskie

en: Data
pl_PL: Dane

en: Data Parsing
pl_PL: Parsowanie daty

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Dates
pl_PL: Daty

en: Dates and Times Hints
pl_PL: Daty i czas Wskazówki

en: Dates view
pl_PL: Wygląd daty

en: Dates:
pl_PL: Daty:

en: Day
pl_PL: Dzień

en: Day Number(s)
pl_PL: Numer dnia

en: Days of month
pl_PL: Dni miesiąca

en: Days of week
pl_PL: Dni tygodnia

en: Days selection number
pl_PL: Numer wyboru dni

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywować

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
pl_PL: Drogi %sWykonaj płatność %s bezpośrednio na nasze konto bankowe. %sProszę użyć ID rezerwacji %s jako nazwę płatności! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
pl_PL: Drogi  %sZapłać gotówką %s za rezerwację %s w czasie zameldowania %sPodając ID: %s rezerwacji.

en: Dec
pl_PL: Gru

en: December
pl_PL: Grudzień

en: Declined
pl_PL: Odrzucona

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default Form
pl_PL: Domyślny Formularz

en: Default Form Templates
pl_PL: Domyślne formularze szablonów

en: Default Locale
pl_PL: Domyślny język

en: Default booking admin page
pl_PL: Domyślna strona rezerwacji dla Administratora

en: Default booking resource
pl_PL: Domyślne źródło rezerwacji

en: Default calendar view mode
pl_PL: Domyślny tryb widoku kalendarza

en: Default form
pl_PL: Formularz domyślny

en: Default settings for retrieving events
pl_PL: Domyślne ustawienia pobierania wydarzeń

en: Default title of bookings
pl_PL: Domyślnym tytuł rezerwacji

en: Default toolbar tab
pl_PL: Zakładka domyślna pasek narzędzi

en: Default value
pl_PL: Wartość domyślna

en: Define preselected resource.
pl_PL: Określ wcześniej wybrany zasób

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete booking data, when plugin deactivated
pl_PL: Usuń dane rezerwacji gdy wtyczka zostanie wyłączona

en: Delete data
pl_PL: Usuń dane

en: Delete form
pl_PL: Usuń formularz

en: Delete selected booking form
pl_PL: Usuń wybrany formularz rezerwacji

en: Delete selected booking(s)
pl_PL: Usuń wybraną rezerwację

en: Delete selected bookings
pl_PL: Usuń wybrane rezerwacje

en: Delete settings
pl_PL: Usuń ustawienia

en: Delete template
pl_PL: Usuń szablon

en: Delete your previously saved default filer template!
pl_PL: Usunąć wcześniej zapisany domyślny szablon filtru !

en: Deleted
pl_PL: Usunięty

en: Denied
pl_PL: Odmówiony

en: Deposit
pl_PL: Zaliczka

en: Deposit amount
pl_PL: Kwota zaliczki

en: Deposit payment
pl_PL: Wpłata zaliczki

en: Deposit payment is not active for booking resource
pl_PL: Płatność nie jest aktywna dla zasobu rezerwacji

en: Deposit payment total
pl_PL: Całkowita wpłata zaliczki

en: Description
pl_PL: Opis

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Developer Test
pl_PL: Test dewelopera

en: Different form fields, for the different week days
pl_PL: Różne Pola formularza, dla różnych dni tygodnia

en: Different time slots, for the different week days
pl_PL: Różne przedziały czasowe, dla różnych dni tygodnia

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
pl_PL: Wyłącz wczytywanie Bootstrap

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
pl_PL: Wyłącz ładowanie Bootstrap

en: Disable bookings in different booking resources
pl_PL: Wyłączenie rezerwacji w różnych zasobach rezerwacji

en: Discount Coupon field
pl_PL: Pole Kuponu rabatowego

en: Dismiss
pl_PL: Odwołaj

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
pl_PL: Aby zobaczyć dostępność w stosunku do całkowitej (stałej) liczby odwiedzających, które mogą być w pozycji wolnych zasobów rezerwacji.

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items. %sBe sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
pl_PL: Pokaż podpowiedź w stosunku do całkowitej (stałej) liczby odwiedzających dla zasobu, który może być na wolnych pozycjach wyświetlania rezerwacji zasobów w kalendarzu. %sPamiętaj, aby dopasować %smaksymalną liczbę odwiedzających%s do wszystkich zasobów Rezerwacji z liczby odwiedzających określonych w formularzu rezerwacji.

en: Do you really want
pl_PL: Czy naprawdę chcesz

en: Do you really want to delete selected booking form ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybrany formularz rezerwacji?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane rezerwacje?

en: Do you really want to delete this booking ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę rezerwację?

en: Do you really want to delete this item?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten obiekt?

en: Do you really want to delete?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć?

en: Do you really want to set booking as pending ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ustawić rezerwację jako oczekującą ?

en: Done
pl_PL: zrobione

en: Dot
pl_PL: Kropka

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download the CSV file of exported booking data
pl_PL: Pobierz plik CSV eksportowanych danych rezerwacji

en: Drop Down
pl_PL: Rozwiń

en: Duplicate Booking
pl_PL: Duplikat Rezerwacji

en: Duration Time
pl_PL: Czas trwania

en: Duration Time - Drop Down list
pl_PL: Czas trwania - Eozwijana lista

en: Each day
pl_PL: Każdego dnia

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Booking
pl_PL: Edytuj Rezerwację

en: Edit Note
pl_PL: Edytuj Notatkę

en: Edit season filter
pl_PL: Edycja filtr sezonu

en: Editing of booking
pl_PL: Edycja rezerwacji

en: Email
pl_PL: e-mail

en: Email (required)
pl_PL: Email (wymagane)

en: Email Field
pl_PL: Pole e-mail

en: Email Label
pl_PL: Etykieta email

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
pl_PL: Wyślij e-mail z raportem dla %snieprawidłowych%s transakcji.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
pl_PL: Wyślij e-mail z raportem dla %sjeśli błąd wystąpi podczas weryfikacji%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
pl_PL: Wyślij e-mail z raportem dla %szweryfikowanych%s transakcji.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
pl_PL: Szablony e-mail, które używają skrótów: %s, zostanie połączone do tej strony

en: Email to "Admin" after a new booking
pl_PL: Email do "Administratora" po zrobieniu nowej rezerwacji

en: Email to "Person" after booking is approved
pl_PL: Email do "Osoby" po zaakceptowaniu rezerwacji

en: Email to "Person" after booking is modified
pl_PL: Email do "Osoby" po modyfikacji rezerwacji

en: Email to "Person" after their booking has been denied
pl_PL: Email do "Osoby" po anulowaniu rezerwacji

en: Email to "Person" after they make a new reservation
pl_PL: Email do "Gościa" po zrobieniu nowej rezerwacji

en: Email to "Person" with payment request
pl_PL: Email do "Osoby" z zapytaniem o płatność

en: Emails
pl_PL: Wiadomości e-mail

en: Emails Settings
pl_PL: Ustawienia Wiadomości e-mail

en: Emails sending
pl_PL: Wysyłanie wiadomości e-mail

en: End Time
pl_PL: Czas zakończenia

en: End Time - Drop Down list
pl_PL: Koniec czasu - Rozwijana lista

en: End Time - Text field
pl_PL: Czas zakończenia - pole tekstowe

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
pl_PL: Czas zakończenia jest nieważny. Data i czas mogą być zarezerwowane, albo już w przeszłości. Wybierz inną datę lub godzinę.

en: End of current month
pl_PL: Koniec bieżącego miesiąca

en: English and French translation
pl_PL: Tłumaczenie na język angielski i francuski

en: Enter %s in text field.
pl_PL: Wpisz %s w polu tekstowym.

en: Enter Keyword here
pl_PL: Wpisz słowo tutaj

en: Enter a return relative Failed URL. %s will redirect visitors to this page after Failed Payment
pl_PL: Wprowadź względną powrotu niepowodzenia URL. %s przekieruje użytkowników do tej strony po nieudanej płatności

en: Enter a return relative Successful URL. %s will redirect visitors to this page after Successful Payment
pl_PL: Wpisz udany URL zwrotny. %s przekieruje użytkowników do tej strony po dokonaniu płatności

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
pl_PL: Wprowadź tytuł w polu tekstowym odniesienia (czyli Twój adres e-mail). Odwiedzający zobaczą ten tekst.

en: Enter additional cost in formats:
pl_PL: Wpisz dodatkowe koszty w formach:

en: Enter coupon code.
pl_PL: Wpisz kod kuponu.

en: Enter date / time
pl_PL: Wprowadź datę / godzinę

en: Enter dropdown options. One option per line.
pl_PL: Wprowadź rozwijane opcje. Jedna opcja w jednej linijce.

en: Enter fixed amount for each selected day
pl_PL: Wprowadź stałą kwotę dla każdego wybranego dnia

en: Enter fixed cost
pl_PL: Wprowadź koszty stałe

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
pl_PL: Wpisz maksymalną liczbę razy, jeśli kupon jest stosowane.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
pl_PL: Wprowadź minimalny koszt rezerwacji, jeśli kupon jest stosowany.

en: Enter name of booking resource
pl_PL: Wpisz nazwę zasobu rezerwacji

en: Enter number of fixed or percentage savings.
pl_PL: Wpisz liczbę stałych lub procentowych oszczędności.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
pl_PL: Wprowadź procent jako dodatkową kwotę, która opiera się tylko na pierwotnych kosztach a nie pełnej sumie.

en: Enter percentage of the entire booking
pl_PL: Wprowadź procent całej rezerwacji

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
pl_PL: Wprowadź adresy URL stron, na których posiadasz elementy kalendarza (formularze rezerwacji lub kalendarze). Podaj jeden adres URL w każdym wierszu. Przykład %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
pl_PL: Wpisz ceny sezonowe (różnice kosztów w %s z standardowych kosztów %s lub kosztów stałych) z zasobu rezerwacji (%s) ablo %sDodaj nowy filtr sezonowy%s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
pl_PL: Wprowadź %sczas%s za pomocą pola tekstowego.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
pl_PL: Wpisz nazwę usługi lub przyczynę zapłaty tutaj.

en: Enter the title of the payment button
pl_PL: Wpisz tytuł przycisku płatności

en: Enter this value
pl_PL: Wprowadzić tę wartość

en: Enter title here
pl_PL: Tu wpisz tytuł

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
pl_PL: Wpisz swój iPay88 Kod sklepu.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
pl_PL: Wpisz swój iPay88 Klucz sklepu.

en: Enter your phone number
pl_PL: Wpisz swój numer telefonu

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error IPN
pl_PL: Bład IPN

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Euros
pl_PL: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
pl_PL: Nawet jeśli użytkownik wybiera zarezerwowane sloty czasowe, system nie pozwoli im dokonać rezerwacji.

en: Event Description (optional field)
pl_PL: Opis wydarzeń (pole opcjonalne)

en: Event Title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Events Import
pl_PL: Import wydarzeń

en: Every
pl_PL: Każdy

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Example #1: %s - start French translation section
pl_PL: Przyklad #1: %s - Zacznij rozdział tłumaczenia Francuskiego

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
pl_PL: Przykład #2: "%s" - Tłumaczenie Angielskiego na Francuski

en: Example:
pl_PL: Przykład:

en: Example: %s
pl_PL: Przykład: %s

en: Example: %s
pl_PL: Przyklad: %s

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
pl_PL: Przykład: %s - %s"United States"%s jest ustawione domyślnie

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
pl_PL: Przykład: %s - domyślny numer wyboru gości"

en: Example: %s.
pl_PL: Przykład: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
pl_PL: Przykład: %sZrób rezerwację tutaj%s

en: Example: %sThe additional cost for payment: %s
pl_PL: Przykład: %sDodatkowy koszt do zapłaty: %s

en: Example: %sThe full cost of payment: %s
pl_PL: Przykład: %sPełny koszt płatności: %s

en: Example: %sThe original cost for payment: %s
pl_PL: Przykład: %sOryginalny koszt płatności: %s

en: Examples
pl_PL: Przykłady

en: Expand Advanced Filter
pl_PL: Rozwiń dane zaawansowany Filtra

en: Expiration Date
pl_PL: Data ważności

en: Expired
pl_PL: Przedawniony

en: Explore Premium Features
pl_PL: Poznaj Premium Opcje

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export All
pl_PL: Eksportuj Wszystko

en: Export All bookings to CSV format
pl_PL: Eksport wszystkich rezerwacji do formatu CSV

en: Export bookings
pl_PL: Wksportuj rezerwacje

en: Export only current page of bookings to CSV format
pl_PL: Eksport tylko aktualnej strony z rezerwacją do formatu CSV

en: Exporting booking data
pl_PL: Eksport danych rezerwacji

en: F
pl_PL: P

en: FAQ
pl_PL: Pytania i odpowiedzi

en: Failed
pl_PL: Nieudany

en: Features
pl_PL: Cechy

en: Feb
pl_PL: Lut

en: February
pl_PL: Luty

en: Field Label
pl_PL: Pole etykiety

en: Fields
pl_PL: Formularze

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
pl_PL: Pola %s(listy wyboru i pole wyboru)%s pokazane są tutaj automatycznie, jeśli występują one w %sformularzu rezerwacji%s.

en: Fields Settings
pl_PL: Ustrawienia Formularzy

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter Name
pl_PL: Nazwa filtra

en: Filter deleted successfully
pl_PL: Filtr usunięty pomyślnie

en: Filter saved
pl_PL: Filtr zapisany

en: Filter tab
pl_PL: Zakładka Filtr

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Final cost
pl_PL: Koszt końcowy

en: Find Your Calendar ID
pl_PL: Znajdź ID swojego kalendarza

en: First Name
pl_PL: Imię

en: First Name (required)
pl_PL: Imię (wymagane)

en: First Name(s)
pl_PL: Imię

en: First option in dropdown list.
pl_PL: Pierwsza opcja w liście rozwijanej.

en: First option title
pl_PL: Pierwszy tytuł opcji

en: Fixed Amount
pl_PL: Stała kwota

en: Follow these steps to configure it:
pl_PL: Wykonaj następujące kroki, aby go skonfigurować:

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: For
pl_PL: Dla

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
pl_PL: Na przykład, adres URL witryny która wyświetla %s"Dziękuję za płatność"%s

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
pl_PL: Na przykład, jeśli początkowy koszt rezerwacji jest %s, po zastosowaniu dodatkowych kosztów całkowity koszt będzie następujący

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
pl_PL: Na przykład adres URL witryny internetowej, który wyświetla %s"anulowaną płatność"%s

en: For example: "The reservation %s on these date(s): %s has been modified. %s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład "Eezerwacja %s na te daty: %s została zmodyfikowana. %sMożesz edytować tę rezerwację na tej stronie: %s Dziękuję."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Masz nową rezerwację %s w następujących terminach: %s Informacje kontaktowe. %s Możesz zaakceptować albo edytować rezerwację na: %s . Dziękuję."

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or edit this booking at: %s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Masz nową rezerwację %s w następujących terminach: %s Informacje kontaktowe. %s Możesz zaakceptować albo edytować rezerwację na: %s Dziękuję."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s  You can edit this booking on this page: %s . Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład "Twoja rezerwacja %s w te dni: %s została zaakceptowana.%s Możesz edytować tą rezerwację na tej stronie %s . Dziękuję"

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been approved.%s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Twoja rezerwacja %s na te dni: %s została zaakceptowana.%s Możesz edytować tą rezerwację na tej stronie. Dziękuję"

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s has been canceled. Please contact us for more information. %s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Twoja rezerwacja %s na the dni %s została anulowana. Proszę o kontakt aby dowiedzieć się więcej informacji %s Dziękujemy."

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s  You can edit the booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Twoja rezerwacja %s na te dni: %s jest teraz przetwarzana! Wyślemy potwierdzenie mailem. %s Możesz edytować rezerwację na tej stronie %s Dziękuję"

en: For example: "Your reservation %s on these date(s): %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, Reservation service."
pl_PL: Przykład: "Twoja rezerwacja %s na te dni: %s jest teraz przetwarzana! Wyślemy potwierdzenie mailem. %s Możesz edytować rezerwację na tej stronie. Dziękuję"

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
pl_PL: Aby uzyskać więcej informacji o konfigurowaniu przekaźnika odpowiedzi w interfejsie Kupiec, zobacz %sPodręcznik integracji%s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
pl_PL: Z powrotnego URL skopiuj i wprowadź powrotny URL na swojej stronie.

en: Form
pl_PL: Forma

en: Form / Calendar
pl_PL: Formularz / Kalendarz

en: Form fields
pl_PL: Pola formularzy

en: Form fields labels
pl_PL: Etykiety pól formularza

en: Format: Up to 255 characters (no symbols). Also, in order to be displayed, the View attribute must be configured for this field in the Merchant Interface payment form settings.
pl_PL: Format: do 255 znaków (brak symboli). Ponadto, w celu wyświetlenia, atrybutu musi być skonfigurowany Interfejs Sklepu dla tego pola w ustawieniach formularza płatności.

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
pl_PL: Znaleziono %s rezerwacje w postach lub stronach

en: Fr
pl_PL: Pi

en: Fraud
pl_PL: Oszustwo

en: Fri
pl_PL: Pi

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From
pl_PL: Od

en: Full cost of the booking
pl_PL: Pełny koszt rezerwacji

en: Full cost of the booking.
pl_PL: Pełny koszt rezerwacji.

en: GID
pl_PL: Identyficaja

en: General
pl_PL: Ogólny

en: General Information
pl_PL: Informacje ogólne

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia Ogólne

en: Generate Tag
pl_PL: Generowanie etykiety

en: Generating columns
pl_PL: Generowanie Kolumn

en: Generating content of file
pl_PL: Generowanie zawartości pliku

en: Get Started
pl_PL: Na początek

en: Getting Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Give your project a name and click "Create".
pl_PL: Kliknij przycisk "Create Project" Następnie podaj nazwę projektu i kliknij przycisk "Create".

en: Go
pl_PL: Idź

en: Go to Google Developer Console: %s.
pl_PL: Idź do konsoli programisty Google %s

en: Google API Key
pl_PL: Klucz API Google

en: Google Calendar
pl_PL: Kalendarz google

en: Google Calendar - General Settings
pl_PL: Kalendarz Google - Ustawienia ogólne

en: Google Calendar - Help Info
pl_PL: Kalendarz Google - Pomoc

en: Google Calendar ID
pl_PL: ID Kalendarza Google

en: Guests
pl_PL: Goście

en: HTML tags is accepted.
pl_PL: HTML tagi są akceptowane.

en: Have a questions?
pl_PL: Masz pytania ?

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Help Info
pl_PL: Pomoc

en: Help and info notices
pl_PL: Pomoc i informacje

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide advanced settings
pl_PL: Ukryj zaawansowane ustawienia

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
pl_PL: Ukryj zaawansowane wczytywanie ustawień JavaScript

en: Hide settings of powered by notice
pl_PL: Ukryj ustawienia 'w oparciu o'

en: High season
pl_PL: W sezonie

en: Hints Form Template
pl_PL: Wskazówki szablon formularza

en: Hints for your form
pl_PL: Wskazówki dla swojej formy

en: Hong Kong Dollar
pl_PL: Dolar Hongkoński

en: Horizontal Search Form Template
pl_PL: Poziomy Formularz wyszukiwania Szablon

en: Hungarian Forint
pl_PL: Forinty Węgierskie

en: I Accept term and conditions
pl_PL: Zgadzam się i akceptuję warunki Regulaminu

en: ID
pl_PL: Identyficaja

en: IFSC
pl_PL: Kod IFSC

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
pl_PL: Jeśli %spłatności gotówką%s są włączone, szczegóły płatności można zmienić poniżej

en: If you add costs here, %srates%s for this booking resource will not take effect !!!
pl_PL: Jeśli dodasz koszty tutaj, %sceny%s dla tego zasobu rezerwacji nie będą działałć !!!

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
pl_PL: Jeśli zaznaczysz tą opcję wszystkie dane rezerwacji zostaną usunięte gdy odinstalujesz ten plugin. Chcesz zaznaczyć ?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
pl_PL: Jeśli nie widzisz wyników wyszukiwania na interfejsie strony, proszę sprawdzić instrukcje rozwiązywania problemów %stutaj%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
pl_PL: Jeśli nie masz konta w tym systemie, zaloguj się do %skonta testowego dewelopera%s do uzyskania API Login ID i klucz transakcji. Klucze te uwierzytelnianiają żądania do bramki płatności.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
pl_PL: Jeśli nie masz konta w tym systemie proszę odwiedzić %s aby je stworzyć.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one. Simulator account emulates the Sermepa Pay account as well as a Test and Live account.
pl_PL: Jeśli nie masz konta w tym systemie odwiedź %s by je uzyskać. Symulator konta emuluje konto Sermepa dla TEST i LIVE.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
pl_PL: Jeśli używasz tego skrótu, %snie można korzystać razem z żadnymi innymi skrótami%s w formie.

en: If you want to save your booking data, please uncheck the %s"Delete booking data"%s at the
pl_PL: Jeśli chcesz zachować dane rezerwacji proszę odznaczyć %s"Usuń dane rezerwacji gdy wtyczka zostanie wyłączona"%s w

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
pl_PL: Jeśli masz jakieś trudności lub pytania, prosimy o kontakt przez e-mail %s

en: Import Google Calendar Events
pl_PL: Importuj wydarzenia z kalendarza google

en: Import events every
pl_PL: Importuj wydarzenia co

en: Important!
pl_PL: Ważne!

en: Imported 0 events.
pl_PL: Zaimportowano 0 wydarzeń.

en: Importing Feed
pl_PL: Importowanie RSS

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
pl_PL: Na pasku bocznym kliknij  "APIs & auth".

en: In-Progress
pl_PL: W toku

en: Inactive User
pl_PL: Nieaktywny Użytkownik

en: Incorrect date format
pl_PL: Nieprawidłowy format daty

en: Incorrect email field
pl_PL: Nieprawidłowy e-mail

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
pl_PL: Wskazują na bramki płatności, które chcesz otrzymywać odpowiedź transakcji do witryny.

en: Info
pl_PL: Informacja

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Inlinee Search Form Template
pl_PL: Liniowy Formularz wyszukiwania Szablon

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
pl_PL: Wstaw %s skrót aby zapobiec SPAMOWI rezerwacji.

en: Insert booking calendar
pl_PL: Wstaw kalendarz rezerwacji

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
pl_PL: Wstaw rezerwację za pomocą %sskrótu%s do %sPosta%s albo %sStrony%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
pl_PL: Włóż te skróty w forme, aby %swyświetlić informacje w czasie rzeczywistym %s(po wyborze terminów w kalendarzu lub opcji wyboru i zaznacz pola)%s.

en: Insertion of booking form or availability calendar shortcodes
pl_PL: Wstawianie skrótu formularz rezerwacji lub kalendarz

en: Insertion search form shortcode
pl_PL: Wstawianie skrótu formularz wyszukiwania

en: Insertion selection of booking form for specific booking resource
pl_PL: Wstawianie skrótu konkretny zasób rezerwacji

en: Insertion system shortcode for booking editing
pl_PL: Wstawianie skrótu edycja rezerwacji

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
pl_PL: Usługa błyskawiczne powiadamianie o płatności (BPP) informuje o wydarzeniach związanych z transakcjami PayPal

en: Integration of Bank Transfer payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności przelew bankowy

en: Integration of Pay in Cash payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności gotówką

en: Integration of Paypal payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności PayPal

en: Integration of Sage payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności Sage

en: Integration of Sermepa payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności Sermepa

en: Integration of authorizenet payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności authorizenet

en: Integration of iPay88 payment system
pl_PL: Integracja z systemem płatności iPay88

en: Invalid
pl_PL: Błędny

en: Invalid IPN
pl_PL: Nieprawidłowy IPN

en: Israeli New Shekel
pl_PL: Szekel izraelski

en: Israeli Shekel
pl_PL: Szekle Izraelskie

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
pl_PL: Działa tylko w trybie dla %spojedynczego wyboru%s dnia.

en: Jan
pl_PL: Sty

en: January
pl_PL: Styczeń

en: Japanese Yen
pl_PL: Jen japoński

en: Jul
pl_PL: Lip

en: July
pl_PL: Lipiec

en: Jun
pl_PL: Cze

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: Keyword
pl_PL: Słowa

en: LIVE
pl_PL: Na żywo

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Language Sections
pl_PL: Sekcje językowe

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last Name (required)
pl_PL: Nazwisko (wymagane)

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Limit available days from today
pl_PL: Limit dostępnych dni od dzisiaj

en: Listing of bookings
pl_PL: Lista rezerwacji

en: Listing of season filters
pl_PL: Lista filtrów sezonu

en: Live
pl_PL: Na żywo

en: Live Demos
pl_PL: Przykłady na żywo

en: Live Test
pl_PL: Test na żywo

en: Load
pl_PL: Załaduj

en: Load JS and CSS files only on specific pages
pl_PL: Ładowanie plików JS i CSS tylko na poszczególnych stronach

en: Load selected booking form
pl_PL: Wczytaj wybrany formularz rezerwacji

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Location:
pl_PL: Lokalizacja:

en: Log in to your PayPal account.
pl_PL: Zaloguj się do swojego konta PayPal.

en: Log on to the Merchant Interface
pl_PL: Zaloguj się do interfejsu 'Sklepu'

en: M
pl_PL: P

en: MD5 Hash value
pl_PL: Wartość MD5 Hash

en: Make it %sexclusive%s
pl_PL: Spraw %swyłącznym%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
pl_PL: Dokonaj płatności za pomocą payPal  - jest szybki i bezpieczny!

en: Malaysian Ringgit
pl_PL: Ringgit malezyjski

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
pl_PL: Ringgit malezyjski (tylko dla użytkowników z Malezji)

en: Malformed
pl_PL: Zdeformowany

en: Management of
pl_PL: Zarządzanie

en: March
pl_PL: Marzec

en: Mark
pl_PL: Oznacz

en: Mark as Unread selected bookings
pl_PL: Oznacz wybrane rezerwacje jako nieprzeczytane

en: Mark as read all bookings
pl_PL: Oznacz wszystkie rezerwacje jako przeczytane

en: Mark as read selected bookings
pl_PL: Oznacz wybrane rezerwacje jako przeczytane

en: Max
pl_PL: Maksymalny

en: Max visitors
pl_PL: Maksymalna liczba gości

en: Max. cost
pl_PL: Maksymalny koszt

en: Max. persons
pl_PL: Max. osób

en: Maximum available booking resource items
pl_PL: Maksymalne dostępne zasoby rezerwacji

en: Maximum number
pl_PL: Maksymalna liczba

en: Maximum number of usage
pl_PL: Maksymalna liczba użytkowania

en: Maximum number of visitors for resource
pl_PL: Maksymalna liczba gości do zasobu

en: Maxlength
pl_PL: Maksymalna długość

en: May
pl_PL: Maj

en: Menu access
pl_PL: Uprawnienia wtyczki

en: Merchant Code
pl_PL: Kod sklepu

en: Merchant Key
pl_PL: Klucz sklepu

en: Message title
pl_PL: Tytuł wiadomości

en: Mexican Peso
pl_PL: Meksykańskie Peso

en: Min
pl_PL: Minimum

en: Min. cost
pl_PL: Minimalny koszt

en: Minimum Booking Cost
pl_PL: Minimalny koszt Rezerwacja

en: Minimum Purchase
pl_PL: Zakup minimalny

en: Mo
pl_PL: Po

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowana

en: Mon
pl_PL: Po

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Months
pl_PL: Miesiące

en: Multiple days
pl_PL: Wielokrotność dni

en: My
pl_PL: Mój

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Navigate to your Google calendars.
pl_PL: Przejdź do swojego kalendarza Google.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
pl_PL: Potrzebujesz jeszcze więcej funkcji? Sprawdź %s wyższe wersje %s

en: New (unverified) booking(s)
pl_PL: Nowe (niezweryfikowane) rezerwacje

en: New Resource
pl_PL: Nowy zasób

en: New Zealand Dollar
pl_PL: Dolar Nowozelandzki

en: New booking
pl_PL: Nowa rezerwacja

en: New booking(s) made today
pl_PL: Nowe rezerwacje dzisiaj

en: New bookings
pl_PL: Nowe rezerwacje

en: New for Admin
pl_PL: Administrator

en: New for Visitor
pl_PL: Gość

en: New reservations made today
pl_PL: Nowe rezerwacje dokonane dziś

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next 3 months
pl_PL: Następne 3 miesiące

en: Next 4 weeks
pl_PL: Następne 4 tygodnie

en: Next 7 days
pl_PL: Następne 7 dni

en: Next Steps
pl_PL: Następny krok

en: Next day
pl_PL: Następny dzień

en: Next month
pl_PL: Następny miesiąc

en: Next week
pl_PL: Przyszły tydzień

en: No days
pl_PL: Brak dni

en: No separator
pl_PL: Bez separacji

en: None
pl_PL: Brak

en: Norwegian Krone
pl_PL: Korony Norweskie

en: Not Completed
pl_PL: Nie Zakończony

en: Not authed
pl_PL: Nieuwierzytelniony

en: Note
pl_PL: Uwaga

en: Note!
pl_PL: Uwaga!

en: Note:
pl_PL: Uwaga:

en: Nothing Found Message:
pl_PL: Wiadomość nic nie znaleziono:

en: Nothing Found.
pl_PL: Nic nie znaleziono.

en: Nothing found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Nothing found message
pl_PL: Wiadomość 'nic nie znaleziono'

en: Nothing found!
pl_PL: Nic nie znaleziono!

en: Nothing found.
pl_PL: Nic nie znaleziono.

en: Nov
pl_PL: Lis

en: November
pl_PL: Listopad

en: Now
pl_PL: Teraz

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
pl_PL: Teraz na pasku bocznym kliknij "Credentials"

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
pl_PL: Skopiuj ID kalendarza z rubryki "Adres kalendarza:" i wklej go do wybranej rubryki "ID Kalendarza Google" na tej stronie. Pamiętaj %saby adres kalendarza wyglądał następująco przykład: tertr4645645rtytry56456@group.calendar.google.com%s

en: Number of Days
pl_PL: Liczba dni

en: Number of decimal points
pl_PL: Liczba miejsc po przecinku

en: Number of months
pl_PL: Ilość miesięcy

en: Number of resource items inside of parent resource
pl_PL: Numer zasobów rzeczy w zasobie macierzystym

en: Number of selected days.
pl_PL: Liczba wybranych dni.

en: Number of selected nights.
pl_PL: Liczba wybranych nocy.

en: Number of usage
pl_PL: Ilość użytkowania

en: Oct
pl_PL: Paź

en: October
pl_PL: Październik

en: Offset
pl_PL: Przesunięcie

en: Ok
pl_PL: Dobrze

en: On each
pl_PL: Każdego dnia

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
pl_PL: Kliknij "Server Key" a potem "Create".

en: One Value from %sOptions%s list
pl_PL: Jedna Wartość z listy %sOpcji%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
pl_PL: Jedna wartość z listy %sOpcje%s lub %s do wyboru wszystkich pól

en: One option per line
pl_PL: Jedna opcja na linię

en: One title per line
pl_PL: Jeden tytuł na linię

en: Only availability calendar
pl_PL: Tylko dostępny kalendarz

en: Only booking form
pl_PL: Tylko formularz rezerwacji

en: Open the settings for the calendar.
pl_PL: Otwórz ustawienia kalendarza i kliknij zakładkę "Kalendarze". Z listy wybierz kalendarz który ma być importowany.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options:
pl_PL: Opcje:

en: Order by
pl_PL: Sortuj według

en: Order number
pl_PL: Numer zamówienia

en: Other
pl_PL: Inne

en: PAYMENT
pl_PL: Płatności

en: Paid OK
pl_PL: Opłacony

en: Parameters
pl_PL: Parametry

en: Parent
pl_PL: Rodzic

en: Parent Resource
pl_PL: Rodzic zasobów

en: Partially booked
pl_PL: Częściowo wynajęte

en: Partially booked item
pl_PL: Częściowo wynajęte

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
pl_PL: Częściowo zarezerwowane - dzień, który jest zarezerwowany dla określonego czasu slotu.

en: Partially paid
pl_PL: Częściowo zapłacone

en: Partially_Refunded
pl_PL: Częściowo_Zwrócony

en: Pay in Cash
pl_PL: Płatności gotówką

en: Pay in Cash active
pl_PL: Aktywacja płatności gotówką

en: Pay in Cash customization
pl_PL: Dostosowanie płatności gotówką

en: Pay using %s payment service
pl_PL: Płacić za pomocą usługi płatniczych %s

en: Pay via
pl_PL: Płacić za pośrednictwem

en: PayPal active
pl_PL: PayPal aktywny

en: PayPal customization
pl_PL: Konfiguracja PayPal

en: Payment
pl_PL: Zapłata

en: Payment Button type
pl_PL: Typ guzika płatności

en: Payment Form Template
pl_PL: Forma płatności szablonu formularza

en: Payment button title
pl_PL: Tytuł przycisku płatności

en: Payment description
pl_PL: Opis płatności

en: Payment failed
pl_PL: Płatność nieudana

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
pl_PL: Zaplata rezerwacji %s za te dni: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
pl_PL: Opis który będzie widoczny dla klienta na stronie płatności.

en: Payment rejected
pl_PL: Płatność odrzucona

en: Payment request
pl_PL: Wniosek o płatność

en: Payment status
pl_PL: Status płatności

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
pl_PL: Zaktualizowanie statusu płatności przez Mobile88 Admin (Nie udało się)

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Payments Settings
pl_PL: Ustawienia Płatności

en: Paypal Email address to receive payments
pl_PL: Adres e-mail Paypal, aby otrzymywać płatności

en: Paypal Standard
pl_PL: Standardowy Paypal

en: Pending
pl_PL: W oczekinwaniu

en: Pending booking(s)
pl_PL: Rezerwacje w oczekiwaniu

en: Pending item
pl_PL: W oczekiwaniu

en: Percentage Off
pl_PL: Prowizja z

en: Philippine Pesos
pl_PL: Peso filipińskie

en: Philippines Peso
pl_PL: Peso filipińskie

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Placeholder
pl_PL: Wyświetlana nazwa

en: Please Select
pl_PL: Prosze Wybierz

en: Please check more about this feature %shere%s.
pl_PL: Proszę sprawdzić więcej o tej funkcji %stutaj%s

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
pl_PL: Proszę sprawdzić więcej o tej funkcji na %stej stronie%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
pl_PL: Proszę sprawdzić więcej informacji na temat konfiguracji tego ustawienia kosztów na tej %sstronie%s

en: Please configure %s fields inside the %sBilling form fields%s TAB at this page, this is necessary for the %s.
pl_PL: Proszę skonfigurować %s pola w  %sformularzu płatności%s na tej stronie, jest to konieczne dla %s

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
pl_PL: Proszę skonfigurować wszystkie pola na karcie wewnątrz pola formularza płatności na tej stronie, w przypadku korzystania z europejskiego systemu płatności

en: Please configure settings for import Google Calendar events
pl_PL: Proszę skonfigurować ustawienia importu wydarzeń z kalendarza google

en: Please configure the form fields!
pl_PL: Proszę skonfigurować pola formularza!

en: Please configure the form for content of booking fields data!
pl_PL: Proszę skonfigurować treść formularza rezerwacji !

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
pl_PL: Proszę stworzyć wszystkie %s warunki, po pierwsze %s(z wyższym priorytetem, aby obniżyć)%s, a następnie określenia % s, a po określeniach % s

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
pl_PL: Proszę podać wartość skrótu MD5, który został skonfigurowany w ustawieniach interfejsu 'Sklepu'

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
pl_PL: Podaj swój klucz API Google. Pole wymagane do importowania wydarzeń.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
pl_PL: Pozostaw puste jeśli chcesz pominąć.

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
pl_PL: Należy pamiętać, %skorzystanie z skrótu czasu%s. Jeśli wybierzesz datę z niektórych zarezerwowanych przedziałów czasu, pole to czas zarezerwowany %sbędzie wyłączyć sloty%s (ustawiać je jako nieaktywne).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
pl_PL: Należy pamiętać, że w %sopcjach listy%s można użyć czasu w wojskowej formie czasu %s(24 godziny)%s tylko.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
pl_PL: Należy pamiętać, że w %sopcjach listy%s można użyć tylko czasu w wojskowym formacie %s(24 godziny)%s.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
pl_PL: Proszę pamiętać że nie można dodawać nowych zasobów, jeśli opcja "Wszystkie zasoby" jest wybrana. Proszę usunąć zaznaczenie, a następnie dodać nowe zasoby.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
pl_PL: Uwaga: to pole obsługuje tylko format czasu wojskowego %s(24 godziny)%s.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
pl_PL: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konfiguracji pól formularza rezerwacji wejdź %stutaj%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
pl_PL: Proszę przeczytać więcej na temat możliwych dostosowań tych %sopcji%s %stutaj%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
pl_PL: Proszę przeczytać więcej informacji na temat konfiguracji tego parametru %sTutaj%s

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
pl_PL: Proszę odświeżyć stronę, a jeśli pojawi się ten sam błąd ponownie skontaktować się e-mailem z obsługą (z informacją o numerze porządkowym i stroną internetową) do zakończenia rejestracji

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
pl_PL: Proszę wybrać pole z formularza rezerwacji. To pole zostanie automatycznie przypisane do bieżącego pola w formularzu rozliczeniowym.

en: Please select check-in and check-out days!
pl_PL: Proszę zaznaczyć zameldowanie i wymeldowanie!

en: Please select the resource:
pl_PL: Proszę wybrać zasób:

en: Please test this URL, it must be a valid address
pl_PL: Proszę sprawdzić ten adres, to musi być poprawny adres

en: Please type the %sTitle of search results%s.
pl_PL: Wpisz tytuł %swyników wyszukiwania%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
pl_PL: Proszę wpisać %swiadomość, gdy nic nie znaleziono%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
pl_PL: Proszę wpisać adres URL strony %s(z %s skrótem w treści)%s, gdzie pokazują się wyniki wyszukiwania.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
pl_PL: Skorzystaj z trybu %spojedynczego wyboru dnia%s na stronie Ogólnej w sekcji Ustawienia kalendarza rezerwacji.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
pl_PL: Proszę użyć tego pola do możliwości korzystania ze zniżek kuponów przez użytkowników.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
pl_PL: Proszę wpisać numer zamówienia, które otrzymałeś w wiadomości e-mail.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
pl_PL: Proszę, przeczytaj więcej o skrótach %stutaj%s lub skrótach dostosowywania JavaScript %stutaj%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
pl_PL: Proszę o świeże kwiaty w pokoju.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
pl_PL: Proszę wybrać datę rezerwacji w kalendarzu.

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
pl_PL: Plugin konfiguracji wsparcia formularza rezerwacji dostępny jest w różnych językach.

en: Polish Zloty
pl_PL: Polski złoty

en: Post Code
pl_PL: Kod Pocztowy

en: Post code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Post code (required)
pl_PL: Kod pocztowy (wymagane)

en: Pounds Sterling
pl_PL: Funt Szterling

en: Powered by notice
pl_PL: Informacja w oparciu o

en: Preselected resource
pl_PL: Wcześniej wybrany zasób

en: Presidential Suite
pl_PL: Apartament Prezydencki

en: Prev
pl_PL: Poprzednia

en: Previous 3 months
pl_PL: Poprzednie 3 miesiące

en: Previous 4 weeks
pl_PL: Poprzednie 4 tygodnie

en: Previous 7 days
pl_PL: Poprzednie 7 dni

en: Previous dates
pl_PL: Poprzednie daty

en: Previous day
pl_PL: Poprzedni dzień

en: Previous month
pl_PL: Poprzedni miesiąc

en: Previous week
pl_PL: Poprzedni tydzień

en: Print
pl_PL: Drukuj

en: Print bookings
pl_PL: Drukuj rezerwacje

en: Print bookings listing
pl_PL: Drukuj listę rezerwacji

en: Prior
pl_PL: Poprzedni

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
pl_PL: Proces aktualizacji nie powiódł się. Możesz poprosić o nową aktualizację swojej płatnej wersji na %1stej stronie%2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
pl_PL: Prawdopodobnie termin został zarezerwowany przez innego użytkownika. Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie dokonać rezerwacji.

en: Processed
pl_PL: Przetworzony

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Purchase
pl_PL: Kup

en: Put a label before field
pl_PL: Umieścić etykietę przed pole

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
pl_PL: Umieść ten kod w %spolu treść rezerwacji%s i w %sszablonach e-mail%s

en: Radio Button(s)
pl_PL: Przycisk radiowy

en: Range days
pl_PL: Zakres dni

en: Rate
pl_PL: Stawka

en: Rate plugin (thanks:)
pl_PL: Oceń ten plugin (dzięki :)

en: Rates
pl_PL: Ceny

en: Read
pl_PL: Czytaj

en: Read All
pl_PL: Przeczytaj wszystkie

en: Reason for cancellation
pl_PL: Powodem odwołania

en: Reason for cancellation here
pl_PL: Wpisz przyczynę odwołania tutaj

en: Reason of cancellation
pl_PL: Powód odwołania

en: Reason of cancellation here
pl_PL: Powód unieważnienia tutaj

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
pl_PL: Przekieruj gości na nową stronę z "Podziękowaniem"

en: Reference Text Box Title
pl_PL: Odniesienie Pola tekstowego Tytułu

en: Refresh booking listing
pl_PL: Odśwież wpisy rezerwacji

en: Refunded
pl_PL: Zwrócone

en: Register
pl_PL: Zarejestruj

en: Regular User
pl_PL: Zwykły Użytkownik

en: Regular user
pl_PL: Zwykły użytkownik

en: Reindex booking data
pl_PL: Przeindeksuj dane rezerwacji

en: Reject
pl_PL: Odrzuć

en: Rejected
pl_PL: Odrzucone

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
pl_PL: Adresy URL stron, gdzie załadować pliki CSS i JS wtyczki

en: Release date
pl_PL: Data wydania

en: Reload page
pl_PL: Odśwież stronę

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove selected account(s)
pl_PL: Usuń wybrane konta bankowe

en: Request has been sent
pl_PL: Żądanie zostało wysłane

en: Request has failed
pl_PL: Żądanie nie powiodło się

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Required Fields in Booking Form
pl_PL: Wymagane pola w formularzu rezerwacji

en: Reservations for today
pl_PL: Rezerwacje na dziś

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
pl_PL: Reset formy i treści formularza rezerwacji

en: Reset Search Cache
pl_PL: Zresetuj pamięć podręczną

en: Reset current Form
pl_PL: Zresetuj obecną formę

en: Reset filter to default values
pl_PL: Usuń filtr do wartości domyślnych

en: Resource
pl_PL: Zasób

en: Resource #1
pl_PL: Zasób #1

en: Resource #2
pl_PL: Zasób #2

en: Resource #3
pl_PL: Zasób #3

en: Resource ID or Title
pl_PL: Identyfikator zasobu lub Tytuł

en: Resource Name
pl_PL: Nazwa zasobu

en: Resource list, which supports this coupon
pl_PL: Lista zasobów, które obsługuje ten kupon

en: Resource name
pl_PL: Nazwa zasobu

en: Resource not exist
pl_PL: Zasób nie istnieje

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Resources Settings
pl_PL: Ustawienia Zasobów

en: Resources count
pl_PL: Ilość zasobów

en: Resources management
pl_PL: Ustawienia Zasobów

en: Resources number per page
pl_PL: Ilośc zasobów na strone

en: Retrieve Google Calendar Events
pl_PL: Odzyskaj wydarzenia kalendarza google

en: Return URL after Failed order
pl_PL: Adres powrotny URL gdy transakcja nie doszla do skutku.

en: Return URL after Successful order
pl_PL: Adres powrotny URL po skutecznej transakcji

en: Return URL from PayPal
pl_PL: Powrotny URL z PayPal

en: Reversed
pl_PL: Odwrócone

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Royal Villa
pl_PL: Królewski appartament

en: Sa
pl_PL: So

en: Sage payment customization
pl_PL: Dostosowywanie płatności Sage

en: Sale
pl_PL: Sprzedaż

en: Sandbox
pl_PL: Piaskownica

en: Sat
pl_PL: So

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save as Default
pl_PL: Zapisać jako domyślne

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save cost
pl_PL: Zmniejszenia kosztów

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
pl_PL: Zapisać ustawienia filtra jako domyślnego szablonu (proszę, kliknij przycisk Zastosuj filtr, przed zapisaniem!)

en: Saved
pl_PL: Zapisano

en: Saving to file
pl_PL: Zapisywanie do pliku

en: Savings
pl_PL: Oszczędności

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Availability Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania dostępności

en: Search Cache
pl_PL: Pamięć podręczna wyszukiwania

en: Search Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania

en: Search Results
pl_PL: Formularz wyszukiwania wyników

en: Search Settings
pl_PL: Ustawienia Wyszukiwania

en: Search availability
pl_PL: Dostępność wyszukiwania

en: Search form
pl_PL: Formularz wyszukiwania

en: Search only for users:
pl_PL: Szukaj tylko dla użytkowników:

en: Search results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Search results.
pl_PL: Wyniki wyszukiwania.

en: Search results:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania:

en: Season Filter
pl_PL: Filtr sezonu

en: Season Filter Name
pl_PL: Nazwa filtru sezonu

en: Season Filter of Check In date
pl_PL: Filtr sezonu daty zameldowania

en: Season Filters
pl_PL: Filtr sezonu

en: Season Filters Settings
pl_PL: Ustawienia Filtrów

en: Season filter on the Season Filters page
pl_PL: Filtr sezonu na stronie filtrów sezonu

en: Season filter on the Season Filters page,
pl_PL: Filtr Sezon na stronie Season Filtry,

en: Season filters conditions.
pl_PL: Warunki filtów sezonu.

en: Seasonal rates of booking resource
pl_PL: Sezonowe stawki zasobu rezerwacji

en: Secure Merchant ID
pl_PL: Bezpieczny ID sklepu

en: See %sFAQ%s.
pl_PL: Zobacz %snajczęściej zadawane pytania%s.

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
pl_PL: Wybierz "test na żywo" lub "na żywo" środowisko dla konta sprzedawcy lub "Test Developera" dla korzystania z konta Developera.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
pl_PL: Wybierz %s dni poprzez aktywację specyficznych filtrów poniżej lub %sdodaj nowy filtr sezonowy%s

en: Select Expiration Date of the coupon.
pl_PL: Wybierz datę ważności kuponu.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
pl_PL: Wybierz TEST dla serwera testowego i LIVE na żywo.

en: Select Times
pl_PL: Wybierz Czas

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
pl_PL: Wybór %szmienny%s z zakresu dni, przez %s2 kliknięcia myszką%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
pl_PL: Wybór %sokreślonej%s liczby dni, %s1 kliknięciem myszki%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
pl_PL: Wybierz miasto w wymaganej strefie czasowej, jeśli masz problemy z datami i godzinami.

en: Select booking resource
pl_PL: Wybierz zasób rezerwacji

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
pl_PL: Wybierz zasoby rezerwacji, dla pokazania się listy wyboru. Proszę kliknąć CTRL, aby zaznaczyć wiele zasobów rezerwacji.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
pl_PL: Wybierz zasobów rezerwacyji, gdzie jest możliwe użycie tego kuponu.

en: Select default custom booking form
pl_PL: Wybierz domyślny niestandardowy formularz rezerwacji

en: Select field for assigning to %sevent property%s
pl_PL: Wybierz pole przypisania do %sobiektu wydarzenia%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
pl_PL: Wybierz liczbę dostępnych dni początek kalendarzowego od dziś.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
pl_PL: Wybierz numer zasobów rezerwacji (jeden lub rodzica) dla zasobów strony menu

en: Select number of bookings per page in booking listing
pl_PL: Wybierz liczbę rezerwacji na stronie aukcji w rezerwacji

en: Select number of month to show for calendar.
pl_PL: Wybierz liczbę miesięcy w kalendarzu

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
pl_PL: Zaznacz ilość dni niedostępnych w kalendarzu licząc od dzisiaj.

en: Select option to configure or show help info about tags
pl_PL: Zaznacz tą opcję aby skonfigurować lub pokazać pomoc.

en: Select option, when to start retrieving events.
pl_PL: Wybierz opcję, aby rozpocząć pobieranie wydarzeń.

en: Select option, when to stop retrieving events.
pl_PL: Wybierz opcję, kiedy zatrzymać pobieranie wydarzeń.

en: Select parent resource, if you want that parent resource to increase capacity.
pl_PL: Wybierz nadrzędny zasób, jeśli chcesz by rodzic zwiększył pojemność.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
pl_PL: Wybierz separator danych w przypadku rezerwacji na eksport do pliku CSV.

en: Select shortcode to insert
pl_PL: Wybierz skrót do wstawienia

en: Select start month of calendar
pl_PL: Wybierz początek miesiąca w kalendarzu

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
pl_PL: Wybierz %s za pomocą predefiniowanych %slist godzin%s.

en: Select the country from the predefined country list.
pl_PL: Wybierz kraj z listy krajów.

en: Select the default view for dates on the booking tables
pl_PL: Wybierz domyślny widok dla daty w tabelach rezerwacji

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
pl_PL: Wybierz maksymalną liczbę miesięcy, aby pokazać (przewijanie)

en: Select the skin of the booking calendar
pl_PL: Wybierz wygląd kalendarza rezerwacji

en: Select time duration of import requests.
pl_PL: Wybierz czas trwania zapytań o import.

en: Select time of cache expiration
pl_PL: Wybierz czas wygaśnięcia cache

en: Select to show the entire booking form or the availability calendar only.
pl_PL: Wybierz, aby pokazać cały formularz rezerwacji lub tylko kalendarz dostępności.

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
pl_PL: Wybierz typ transakcji, które wspierane jest przez bramki płatności.

en: Select type of booking form
pl_PL: Wybierz rodzaj formularza rezerwacji

en: Select user access level for the menu pages of plugin
pl_PL: Wybierz użytkownika który uzyska dostęp dla stron menu z wtyczką

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
pl_PL: Wybierz %sminimalną i maksymalną liczbę dni na wybór zakresu%s

en: Select your default booking resource.
pl_PL: Wybierz swój domyślny zasób rezerwacji.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
pl_PL: Wybierz domyślny tryb wyświetlania kalendarza na stronie rezerwacji

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
pl_PL: Wybierz domyślną zakładkę w pasku narzędzi na stronie rezerwacji

en: Select your default order of bookings in the booking listing
pl_PL: Wybierz domyślną kolejność rezerwacji w wykazie rezerwacji

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
pl_PL: Wybierz domyślny tryb widoku rezerwacji na stronie listy rezerwacji

en: Select your start day of range selection at week
pl_PL: Wybierz dzień rozpoczęcia wybór zakresu w tygodniu

en: Select your start day of the week
pl_PL: Wybierz pierwszy dzień tygodnia

en: Selectbox Label
pl_PL: Pole Etykieta

en: Selectbox Values
pl_PL: Pole Wartość

en: Selected Check In date.
pl_PL: Wybrana data zameldowania.

en: Selected Check Out date.
pl_PL: Wybrana Data wyjazdu.

en: Selected End Time.
pl_PL: Wybrany czas zakończenia.

en: Selected Start Time.
pl_PL: Wybrany czas początkowy.

en: Selection
pl_PL: Wybór

en: Selection of form
pl_PL: Wybór formularza

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send Request
pl_PL: Wyślij Żądanie

en: Send email notification to customer about this operation
pl_PL: Wyślij powiadomienie e-mail do klienta o tej operacji

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
pl_PL: Wyślij powiadomienie e-mail do klienta, po zatwierdzeniu, odwołaniu lub usunięciu rezerwacji

en: Send payment request to customer
pl_PL: Wyślij wniosek o płatność do klienta

en: Send payment request to visitor
pl_PL: Wyślij wniosek o płatność do użytkownika

en: Send to Admin
pl_PL: Wyślij do admina

en: Sending email for invalid transaction
pl_PL: Wysyłanie e-mail dla nieprawidłowych transakcji:

en: Sending email for verified transaction
pl_PL: Wysyłanie e-mail dla zweryfikowanych transakcji

en: Sending email if error occur during verification
pl_PL: Wysyłanie e-mail jeśli błąd wystąpi podczas weryfikacji

en: Sending request...
pl_PL: Wysyłanie żądania...

en: Sep
pl_PL: Wrz

en: Separator for the decimal point
pl_PL: Separator przecinka

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: Sermepa payment customization
pl_PL: Dostosowanie płatności Sermepa

en: Set Your Calendar to Public
pl_PL: Ustawienie kalendarza do odczytu publicznego

en: Set amount of deposit payment
pl_PL: Ustaw wysokość wpłaty zaliczki

en: Set as %srequired%s
pl_PL: Ustaw jako %swymagane%s

en: Set as Approved
pl_PL: Ustaw jako zatwierdzony

en: Set as Pending
pl_PL: Ustaw jako oczekujący

en: Set as Read
pl_PL: Ustaw jako przeczytane

en: Set as Unread
pl_PL: Ustaw jako nieprzeczytany

en: Set as inactive
pl_PL: Ustaw jako nieaktywne

en: Set capacity based on number of visitors
pl_PL: Ustaw pojemność na podstawie liczby gości

en: Set cost of booking resource based on the number of days selected
pl_PL: Ustaw koszt rezerwacji zasobów w oparciu o liczbę wybranych dni

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
pl_PL: Ustaw czas trwania w milisekundach

en: Set priority of resource - resource with higher priority will be reserved firstly.
pl_PL: Ustaw priorytet zasobu - zasoby z wyższym priorytetem będą zarezerwowane pierwsze.

en: Set selected bookings as pending
pl_PL: Ustaw wybrane rezerwacje jako oczekujące

en: Set the cost
pl_PL: Ustaw koszt

en: Set the cost based on the number of days selected for the reservation
pl_PL: Ustaw koszt na podstawie liczby dni wybranych do rezerwacji

en: Set this value to the Clave assigned to you by Sermepa Pay
pl_PL: Ustaw tę wartość na Clave przydzielony dla Ciebie przez Sermepa

en: Set this value to the FUC assigned to you by Sermepa Pay or chosen when you applied.
pl_PL: Ustaw tę wartość na FUC przydzielony dla Ciebie przez Sermepa

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
pl_PL: Ta wartość musi odzwierciedlać nazwę sprzedawcy otrzymaną od Sage Pay albo tą która została wybrana w czasie aplikacji.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
pl_PL: Utaw tę wartość na hasło szyfrowania XOR przydzielony przez Sage Pay

en: Set user as
pl_PL: Ustaw użytkownika jako

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
pl_PL: Ustawianie zaawansowanych parametrów kalendarza. %sJak szerokości, wysokości i struktury %s

en: Setting cost for the resource
pl_PL: Ustawiania kosztów zasobu

en: Setting coupons for discount
pl_PL: Ustawienia kuponów dla zniżek

en: Setting rate or cost, which  is depend from number of selected days for the resource
pl_PL: Ustawienie stopy lub koszty, które zależą od ilości wybranych dni dla zasobu

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
pl_PL: Ustawienie waluty, która nie jest obsługiwana przez system płatności spowoduje błąd.

en: Setting the default form for the specific resource
pl_PL: Ustawianie domyślnego formularza do określonego zasobu

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Short days view
pl_PL: Zobacz krótkie dni

en: Shortcodes
pl_PL: Skróty

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show "Thank You" message
pl_PL: Pokaż wiadomość z podziękowaniem

en: Show / hide hints
pl_PL: Pokaż / ukryj wskazówki

en: Show 2 months
pl_PL: Pokaż 2 miesiące

en: Show 3 months
pl_PL: Pokaż 3 miesiące

en: Show ALL dates of booking
pl_PL: Pokaż wszystkie daty rezerwacji

en: Show Payment description
pl_PL: Pokaż opis płatności

en: Show Reference Text Box
pl_PL: Pokaż Pole tekstowe odniesienia

en: Show advanced settings
pl_PL: Pokaż zaawansowane ustawienia

en: Show advanced settings of JavaScript loading
pl_PL: pokaż zaawansowane wczytywanie ustawień JavaScript

en: Show availability
pl_PL: Pokaż dostępność

en: Show availability in tooltip
pl_PL: Pokaż dostępność w dymku

en: Show booking details in payment form
pl_PL: Pokaż szczegóły rezerwacji w formie płatności

en: Show date number in legend
pl_PL: Pokaż datę w formularzu rezerwacji

en: Show day
pl_PL: Pokaż dzień

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
pl_PL: Pokaż formę depozytu płatności, tylko gdy dzień %szameldowania%s  jest w tym %sfiltrze sezonu%s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
pl_PL: Pokaż formularz wpłaty zaliczki, tylko wtedy gdy różnica między dniami %sdziś%s i %szameldowanie%s jest większa niż

en: Show in the page:
pl_PL: Pokaż na stronie:

en: Show legend below calendar
pl_PL: Pokaż ilość miesięcy poniżej kalendarza

en: Show month
pl_PL: Pokaż miesiąc

en: Show only check in/out dates
pl_PL: Pokaż tylko daty zameldowania/wymeldowania

en: Show resources of user:
pl_PL: Pokaż zasób użytkownika:

en: Show settings of powered by notice
pl_PL: Pokaż ustawienia 'powered by notice'

en: Show week
pl_PL: Pokaż tydzień

en: Show year
pl_PL: Pokaż rok

en: Showing cost in date cell
pl_PL: Pokazuje koszt w komórce daty

en: Showing cost in tooltip
pl_PL: Pokazuje koszt w dymku

en: Singapore Dollar
pl_PL: Dolar Singapurski

en: Single day
pl_PL: Jeden dzień

en: Size
pl_PL: Wielkość

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
pl_PL: Niektóre dane zostały pobrane, ale nie można przeanalizować ich pomyślnie. Prosimy upewnić się że adres URL kanału jest poprawny.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
pl_PL: Niestety, rezerwacja nie została dokonana, ponieważ te dni są już zarezerwowane! %s (Nie jest możliwe, aby zapisać tę sekwencję dat do jednego zasobu.) %s Proszę %sodświeżyć%s stronę i spróbować wybrać inne dni.

en: Sort Code
pl_PL: Kod banku

en: Space
pl_PL: Spacja

en: Specific Dates Filter
pl_PL: Konkretne daty filtra

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
pl_PL: Szczególne koszty zostaną uwzględnione tylko wtedy, gdy aktywne (okno po lewej stronie jest zaznaczone), a jeśli "Zameldowanie" (start) Data należą do wybranego filtru sezonu lub jeśli ustawiona "Wszystkie dni".

en: Specific date / time
pl_PL: Określona data / godzina

en: Specific day(s) of week
pl_PL: Konkretny dzień tygodnia

en: Specific days selections
pl_PL: Wybór szczególnych dni

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
pl_PL: Określić, że w pewnych porach roku (dni tygodnia), określona minimalna liczba dni, musi być zarezerwowana.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
pl_PL: Określ adres URL dla słuchacza w polu URL powiadomień, jak:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
pl_PL: Określ pełną szerokość kalendarza, wysokość komórki daty i liczby miesięcy, w jednym rzędzie.

en: Standard
pl_PL: Zwykła

en: Standard Fields
pl_PL: Pola standardowe

en: Standard Form Template
pl_PL: Średnia szablonu formularza

en: Standard Search Form Template
pl_PL: Standardowy Formularz wyszukiwania Szablon

en: Standard booking resource cost
pl_PL: Standardowy koszt rezerwacji

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Day of the week
pl_PL: Pierwszy dzień tygodnia

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Start Time - Drop Down list
pl_PL: Czas rozpoczęcia - rozwijanej listy

en: Start Time - Text field
pl_PL: Godzina rozpoczęcia - pole tekstowe

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
pl_PL: Czas startu jest nieprawidłowy. Data i czas mogą być zarezerwowane, albo już w przeszłości! Wybierz inną datę lub godzinę.

en: Start day of range
pl_PL: Zakres początku dnia

en: Start month:
pl_PL: Początek miesiąca:

en: Start of current month
pl_PL: Początek bieżącego miesiąca

en: Start of current week
pl_PL: Początek bieżącego tygodnia

en: State
pl_PL: Stan

en: Statistic
pl_PL: Statystyka

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
pl_PL: Nadal masz pytania? Skontaktuj sie z %swsparciem technicznym%s

en: Su
pl_PL: Ni

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Submit Button
pl_PL: Przycisk Wyślij

en: Successful payment
pl_PL: Płatność udana

en: Suite
pl_PL: Apartament

en: Sun
pl_PL: Ni

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Superior
pl_PL: Wyższy

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Suspended
pl_PL: Zawieszony

en: Swedish Krona
pl_PL: Korony Szwedzkie

en: Swiss Franc
pl_PL: Frank Szwajcarski

en: Synchronization Bookings Settings
pl_PL: Ustawienia synchornizacji za pośrednictwem kalendarza google

en: T
pl_PL: W

en: TEST
pl_PL: Test

en: Taiwan New Dollars
pl_PL: Nowe dolary tajwańskie

en: Technical
pl_PL: Reindeksacja

en: Technical Support
pl_PL: Wsparcie techniczne

en: Technical support section
pl_PL: Reindeksacja

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstu

en: Textarea Label
pl_PL: Obszar tekstu etykiety

en: Th
pl_PL: Cz

en: Thai Baht
pl_PL: Baht tajski

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
pl_PL: Dziękujemy za rezerwację. %s Wyślemy potwierdzenie twojej resjestracji najszybciej jak to możliwe.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
pl_PL: Adres URL, gdzie użytkownik zostanie przekierowany po zakończeniu płatności.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
pl_PL: Adres URL, gdzie gość zostanie przekierowany po zakończeniu płatności.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
pl_PL: Aktywny język formularza rezerwacji zależy od aktywnej lokalizacji witryny.

en: The amount which will be saved. Enter only digits.
pl_PL: Kwota, która zostanie zapisana. Wpisz tylko cyfry.

en: The booking has been canceled successfully
pl_PL: Rezerwacja została anulowana z powodzeniem

en: The booking has been duplicated successfully
pl_PL: Rezerwacja została powielona z powodzeniem

en: The booking was canceled by the visitor.
pl_PL: Rezerwacja została anulowana przez użytkownika.

en: The changing of payment status is failed
pl_PL: Zmiana statusu płatności nie powiodła się

en: The code you entered is incorrect
pl_PL: Kod jest niepoprawny

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
pl_PL: Zawartość pola %sURL edycji rezerwacji%s na %sstronie Ustawień ogólnych%s  musi prowadzić do tej strony

en: The coupon code your customers will be using to receive the discount.
pl_PL: Kupon który będą używać klienci, aby otrzymać zniżkę.

en: The currency code that gateway will process the payment in.
pl_PL: Waluta w której będzie przetwarzana płatność.

en: The date your coupon will expire
pl_PL: Data kiedt twój kupon wygaśnie

en: The deposit cost of the booking.
pl_PL: Koszt depozytu rezerwacji.

en: The end of time
pl_PL: Czas zakończenia

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
pl_PL: Nie znaleziono RSS (404). Upewnij się ze adres RSS jest poprawny.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
pl_PL: Błąd: %s. Upewnij się ze adres RSS jest poprawny.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
pl_PL: Następujące oczekiwania rezerwacji %s zostały usunięte.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
pl_PL: Ogólna struktura konfiguracji %sstan reguły%s jest następujący

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
pl_PL: API, Login, ID jest w interfejsie Sklepu %s

en: The minimum total cost required to use the coupon
pl_PL: Minimalne całkowite koszty potrzebne do wykorzystania kuponu

en: The payment status is changed successfully
pl_PL: Status płatności został zmieniony pomyślnie

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s została zmodyfikowana. %sMożesz edytować tę rezerwację na tej stronie: %s Dziękuję %s

en: The reservation has been modified
pl_PL: Rezerwacja została zmodyfikowana

en: The start of time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
pl_PL: Mogą być zarezerwowane, albo już w przeszłości!

en: The value of this field is just saved into DB.
pl_PL: Wartość tego pola jest zapisane w Bazie Danych.

en: There are no extended booking forms
pl_PL: Nie ma rozszerzony formularzy rezerwacyjnych

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
pl_PL: Pojawiła się nowa wersja %1$s. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Zobacz zmiany %4$s</a>. <em>Automatyczna aktualizacja jest niedostępna dla tej wtyczki.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
pl_PL: To działanie nie będzie miało wpływu, jeśli formularz płatność jest aktywny!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
pl_PL: Ta rezerwacja została anulowana ponieważ nie otrzymaliśmy płatności.

en: This booking resources does not exist
pl_PL: Ten zasób rezerwacji nie istnieje

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
pl_PL: Może być odroczone lub uwierzytelnione jeśli konto Sage obsługuje te rodzaje płatności

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sermepa Pay account supports those payment types
pl_PL: To może być odroczone lub uwierzytelnione jeśli konto Sermepa obsługuje te rodzaje płatności

en: This checkbox must be checked
pl_PL: To pole wyboru musi być zaznaczone

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
pl_PL: Ta funkcja może mieć wpływ na szybkość składania rezerwacji. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
pl_PL: Ta funkcja nie działa w przypadku zasobów rezerwacji o pojemności większej niż jeden.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
pl_PL: Ta funkcja daje możliwość, aby zobaczyć różne pola formularza lub innych treści HTML w formularzu rezerwacji, w zależności od wyboru konkretnego dnia tygodnia w kalendarzu lub w różnych dniach, które są przypisane do konkretnych filtrów sezonu

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
pl_PL: Funkcja ta zapewnia możliwość korzystania z różnych wyborów w przedziale czasu z formularza rezerwacji dla różnych dni tygodnia lub innych dni - które są przypisane do konkretnych filtrów sezonu. Więc każdego dnia tygodnia (dzień konkretnego filtra sezon) może mieć inną listę slotów czasowych.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
pl_PL: Ta funkcja zapobiega dublowaniu rezerwacji w tym samym dniu/czasie.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
pl_PL: Pole to nie ma wpływu na dostępność (rezerwacja na określony czas).

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
pl_PL: To pole jest widoczne tylko w panelu administratora na %sstronie dodawania rezerwacji%s.

en: This field support only up to 70 characters by payment system.
pl_PL: To pole obsługuje tylko do 70 znaków przez system płatności.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
pl_PL: Adres Paypal, gdzie zostaną wysłane płatności

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
pl_PL: To jest Bezpieczne ID Sklepu, który można znaleźć na stronie profilu

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
pl_PL: Jest to podstawowe pole e-mail, które jest używane do wysyłania e-maili do użytkowników.

en: This option will overwrite any times selection in your booking form.
pl_PL: Ta opcja nadpisuje dowolny wybór czasu w formularzu rezerwacji.

en: This parameter have to assigned to you by %s
pl_PL: Ten parametr został przydzielony do ciebie przez %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
pl_PL: Ten skrót %s  jest używany na stronie, gdzie użytkownicy mogą %smodyfikować%s własne rezerwacje, %sanulować%s lub dokonać %spłatności%s po otrzymaniu żądania zapłaty przez e-mail

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
pl_PL: Ten skrót %s jest używany do wyboru formularza rezerwacji z konkretnych zasobów rezerwacyjnych

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
pl_PL: Ten skrót %s używa się do wyświetlania wyników wyszukiwania na określonej stronie, jeśli formularz wyszukiwania przedstawia wyniki wyszukiwania na innej stronie

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
pl_PL: To nie będzie działać, jeśli gość opuści stronę płatności.

en: Thousands separator
pl_PL: Separator tysięcy

en: Thu
pl_PL: Czw

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Time Field
pl_PL: Pole czasu

en: Time Format
pl_PL: Format Czasu

en: Time Slot
pl_PL: Lista czasu

en: Time Slot List
pl_PL: Lista czasu stanowiska

en: Time Slots Form Template
pl_PL: Stanowisko czasowe szablonu formularza

en: Time impact to cost
pl_PL: Wpływ czasu na koszt

en: Time of message showing
pl_PL: Czas wyświetlania komunikatu

en: Time slots for different weekends Form Template
pl_PL: Sloty czasowe dla różnych weekendów szablon formularza

en: Times
pl_PL: Czasy

en: Times Fields
pl_PL: Czas pól

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Tips and Tricks
pl_PL: Porady i Sztuczki

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title near your select box.
pl_PL: Tytuł w pobliżu twojego pola do zaznaczenia.

en: Title of Search results:
pl_PL: Tytuł wyniku wyszukiwania:

en: Title of booked timeslot(s)
pl_PL: Tytuł zarezerwowanych slotów

en: Title of search results
pl_PL: Tytuł wyników wyszukiwania

en: Title of search widget
pl_PL: Tytuł wyszukiwania widget

en: Titles of options
pl_PL: Tytuły opcji

en: To
pl_PL: Do

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
pl_PL: Aby skonfigurować wartość MD5 w Relay Response dla transakcji

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
pl_PL: Aby utworzyć email weryfikacyjny, trzeba użyć specjalnej klasy CSS w innym polu email. Ta klasa CSS musi się zaczynać słowami: %s a potem w podstawowym polu email twojej nazwy: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
pl_PL: Aby uzyskać klucz API Kalendarza Google podążaj zgodnie z tą instrukcją

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
pl_PL: Aby korzystać z tej funkcji, należy włączyć %sautomatyczny link zwrotny%s w PayPal.

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Today check in/out
pl_PL: Dzisiaj zamelduj/wymelduj

en: Together
pl_PL: Razem

en: Total booking resource cost
pl_PL: Całkowity koszt rezerwacji

en: Total cost
pl_PL: Całkowity koszt

en: Transaction Key
pl_PL: Klucz transakcji

en: Transaction type
pl_PL: Rodzaj transakcji

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
pl_PL: Transakcje wysłane przeciwko konta sklepowe na żywo z użyciem jednej z powyższych metod badań nie są przekazywane do instytucji finansowych o udzielenie zezwolenia i nie są przechowywane w interfejsie Handlowej.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
pl_PL: Spróbuj wybrać mniejszą liczbę odwiedzających. Liczba odwiedzających może być większa niż liczba dostępnych jednostek na wybrany dzień!

en: Tu
pl_PL: Wt

en: Tue
pl_PL: Wt

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
pl_PL: Lira turecka (tylko dla członków tureckich)

en: Type
pl_PL: Typ

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
pl_PL: Wpisz %sdomyślny tytuł rezerwacji%s w trybie widoku kalendarza na stronie Rezerwacji (Można używać skrótów).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
pl_PL: Wpisz identyfikatory użytkowników (oddzielone przecinkiem ",") do wyszukiwania dostępności tylko dla tych użytkowników, lub pozostawić je puste do wyszukiwania wszystkich użytkowników.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
pl_PL: Wpisz adres URL dla edycji rezerwacji przez %sgości%s. Musisz wpisać%s skrót do tej strony.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
pl_PL: Wpisz adres URL strony %s"z podziękowaniem" %s

en: Type default %sadmin email%s for booking confirmation
pl_PL: Wpisz domyślny %sadres e-mail admina%s dla potwierdzeń rezerwacji

en: Type email subject for %spayment request%s.
pl_PL: Wpisz temat wiadomości do %swniosku o płatność%s.

en: Type email subject for %svisitor after creating a new reservation%s.
pl_PL: Napisz tytuł e-mail  dla %sgości po zrobieniu rezerwacji%s

en: Type filter name
pl_PL: Wpisz nazwę filtru

en: Type of days selection
pl_PL: Rodzaj selekcji dni

en: Type of days selection in calendar
pl_PL: Rodzaj wyboru dni w kalendarzu

en: Type the URL of search results page.
pl_PL: Wpisz adres URL strony wyników wyszukiwania.

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation
pl_PL: Wpisz domyślny adres %se-mail admina%s do potwierdzeniń rezerwacji

en: Type the default %sadmin email%s sending the booking confimation. You can use this %s shortcode.
pl_PL: Wpisz domyślny adres %se-mail admina%s do wysyłania potwierdzenia rezerwacji. Możesz użyć tego %s skrótu

en: Type the message, when nothing found.
pl_PL: Wpisz wiadomość, gdy nic nie znaleziono.

en: Type the name of booking form
pl_PL: Wpisz nazwę formularza rezerwacji

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
pl_PL: Wpisz powód %sanulowania%s

en: Type the title of Search results.
pl_PL: Wpisz tytuł wyników wyszukiwania.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
pl_PL: Wpisz tytul wiadomości %spo rezerwacji przez klienta%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
pl_PL: Wpisz czas %swymeldowania%s w rezerwacji

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
pl_PL: Wpisz czas %szameldowania%s w rezerwacji

en: Type your %savailability%s description
pl_PL: Wpisz swoją %s dostępność%s w opisie

en: Type your %scost%s description
pl_PL: Wpisz opis %skosztów%s

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
pl_PL: Wpisz swój %ssymbol waluty%s, aby wyświetlić go obok codziennych kosztów w dacie  komórki. %sDokumentacja na temat symboli walut%s

en: Type your %semail message content for checking booking%s in.
pl_PL: Wpisz %streść wiadomości e-mail w celu sprawdzenia%s rezerwacji.

en: Type your %semail message for payment request%s
pl_PL: Wpisz swój %s e-mail z zapytaniem o płatność%s.

en: Type your %semail message for the approved booking%s from the website
pl_PL: Wpisz %swiadomość e-mail dla zaakceptowanej rezerwacji%s ze strony

en: Type your %semail message for the denied booking%s from the website
pl_PL: Wpisz %swiadomość e-mail dla odrzuconej rezerwacji%s ze strony

en: Type your %semail message for the modified booking%s from the website
pl_PL: Wpisz %swiadomość e-mail dla zmodyfikowanej rezerwacji%s ze strony

en: Type your %semail message for visitor after creating a new reservation%s
pl_PL: Napisz %swiadomość e-mail dla gości po zrobieniu rezerwacji%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
pl_PL: Wpisz %sliczbę dni do wyboru z zakresu%s

en: Type your %sreason for payment%s request
pl_PL: Wpisz powód do %swniosku o płatność%s

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
pl_PL: Wpisz swoje %sszczególne%s dni, które mogą być wybierane przez użytkowników, lub pozostaw tę wartość pustą. Może to być kilka dni oddzielone przecinkiem (przykład: %s) lub myślnikiem (przykład: %s, to samo jak to: %s) lub kombinacja (przykład: %s, to samo jak to: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
pl_PL: Wpisz swój %sTytuł%s, będzie się on wyświetlał, kiedy mysz najedzie na zarezerwowane sloty.

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
pl_PL: Wpisz swój format daty dla wiadomości e-mail i tabeli rezerwacji. %sDokumentacja na temat formatowania daty%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
pl_PL: Wpisz datę w formacie %s. Przykład: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
pl_PL: Wpisz swój %stytuł%s w e-mail dla wiadomości potwierdzającej rezerwację.

en: Type your email subject for the %sapproved booking%s.
pl_PL: Wpisz temat wiadomości e-mail dla %szaakceptowanych rezerwacji%s.

en: Type your email subject for the %sdenied booking%s.
pl_PL: Wpisz temat wiadomości e-mail dla %sanulowanych rezerwacji%s

en: Type your email subject for the %smodified booking%s.
pl_PL: Wpisz temat wiadomości na %szmodyfikowanej rezerwacji%s.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
pl_PL: Wpisz swój format czasu dla maila i tabeli rezerwacji. %sDokumentacja na czas formatowania%s

en: U.S. Dollars
pl_PL: Dolary Amerykanskie

en: URL of "thank you" page
pl_PL: Strona URL "Podziękowania"

en: URL of Search Results
pl_PL: Link URL wyników wyszukiwania

en: URL of search results:
pl_PL: Adres URL wyniku wyszukiwania:

en: URL to edit bookings
pl_PL: Link URL do edytowania rezerwacji

en: Unavailable days from today
pl_PL: Niedostępne dni od dzisiaj

en: Unavailable week days
pl_PL: Niedostępne dni w tygodniu

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
pl_PL: Pod Automatycznym zwrotem płatności za pośrednictwem witryny, kliknij przycisk.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
pl_PL: W sekcji "Public API access" kliknij przycisk "Create new Key".

en: Uninstall
pl_PL: Odinstaluj

en: Uninstall / deactivation
pl_PL: Odinstaluj / dezaktywacja

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Unknown Status
pl_PL: Nieznany status

en: Unknown status
pl_PL: Stan nieznany

en: Unlimited
pl_PL: Nieograniczony

en: Unread
pl_PL: Nieprzeczytane

en: Until
pl_PL: Do

en: Update Deposit
pl_PL: Aktualizacja depozytu

en: Update Rates
pl_PL: Aktualizuj ceny

en: Updated booking: %s
pl_PL: Zaktualizowano rezerwację %s

en: Updated successfully
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updating...
pl_PL: Aktualizacja...

en: Upgrade
pl_PL: Udoskonal

en: Upgrade Notice
pl_PL: Wskazówka Aktualizacji

en: Upgrade Now
pl_PL: Zaktualizuj teraz

en: Upgrade to higher versions
pl_PL: Zaktualizuj do wyższej wersji

en: Usage
pl_PL: Używanie

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
pl_PL: Użyj "Zameldowanie" dostępne w kalendarzu rezerwacji z zasobów pojemności wyższej niż 1 dla wyników wyszukiwania

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
pl_PL: Użyj "Wymeldowanie" dostępne w kalendarzu rezerwacji z zasobów pojemności wyższej niż 1 dla wyników wyszukiwania

en: Use CSS BootStrap
pl_PL: Użyj CSS Bootstrap

en: Use SSL connection
pl_PL: Użyj połączenia SSL

en: Use any other HTML tags (carefully).
pl_PL: Używać innych tagów HTML (ostrożnie).

en: Use cURL posting
pl_PL: Użyj cURL wpisu

en: Use check in/out time
pl_PL: Użyj czasu zameldowania / wymeldowania

en: Use pending days as available
pl_PL: Użyj oczekujące dni jako dostępne

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
pl_PL: Użyj połączenia SSL do wysyłania danych, zamiast standardowego połączenia HTTP

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
pl_PL: Użyj cURL do wysyłania danych, zamiast fsockopen function ()

en: Use these %s shortcodes.
pl_PL: Używaj tych %s skrótów.

en: Use these shortcodes for customization:
pl_PL: Użyj tych skróconych na dostosowanie:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
pl_PL: Pole to służy do %skorygowania kosztów%s podczas dodawania nowej rezerwacji.

en: Use time selections as recurrent time slots
pl_PL: Użyj wyboru czasu jak powtarzalny slot czasu

en: Used for
pl_PL: Wykorzystywane do

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User  is Activated
pl_PL: Użytkownik jest aktywny

en: User  is Deactivated
pl_PL: Użytkownik jest wyłączony

en: User permissions for plugin menu pages
pl_PL: Uprawnienia użytkowników do stron wtyczki

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users Settings
pl_PL: Ustawienia użytkowników

en: Using BootStrap CSS for the form fields
pl_PL: Korzystaj Bootstrap CSS dla pól formularza

en: Valuation days
pl_PL: Wycena dni

en: Vendor Name
pl_PL: Nazwa Sprzedawcy

en: Verified IPN
pl_PL: Zweryfikowany IPN

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Version %s By %s
pl_PL: Wersja % s przez % s

en: View details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: Visible months
pl_PL: Widoczne miesiące

en: Visible months:
pl_PL: Widoczne miesiące:

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
pl_PL: Użytkownik może wybrać tylko 4 dni rozpoczynając od poniedziałku, 3 lub 7 dni - piątek, 2 dni - sobota, itp ...

en: Visitors
pl_PL: Goście

en: Voided
pl_PL: Nieważne

en: W
pl_PL: Ś

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Warning !!!
pl_PL: Ostrzeżenie !!!

en: Warning!
pl_PL: Ostrzeżenie!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
pl_PL: Ostrzeżenie! Operacja nie powiodła się. Aktualne terminy są już tam zarezerwowane.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
pl_PL: Ostrzeżenie! Błąd podczas wysyłania żądania rejestracji.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
pl_PL: Ostrzeżenie! Zasób nie zostanie zmieniony. Aktualne terminy są już zarezerwowane.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
pl_PL: Ostrzeżenie! Po zatwierdzeniu szczególnych rezerwacji, wszystkie oczekujące rezerwacje tego samego zasobu rezerwacji w terminach, które przecinają się w terminach zatwierdzonych rezerwacji, zostaną automatycznie anulowane!

en: We
pl_PL: Śr

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
pl_PL: Kilka linków które można zobaczyć na początek:

en: Wed
pl_PL: Śr

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Week
pl_PL: Tydzień

en: Week days conditions.
pl_PL: Warunki w dni tygodnia.

en: What's New
pl_PL: Co nowego

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
pl_PL: Po zaznaczeniu wszystkie zarezerwowane dni muszą być w tym samym zasobie rezerwacji w przeciwnym razie pojawi się komunikat o błędzie.

en: Wide days view
pl_PL: Zobacz długie dni

en: Wizard Form Template(several steps)
pl_PL: Kreator formularzy Szablon (kilka kroków)

en: Work days
pl_PL: Dni robocze

en: Wrap each item with %s tag
pl_PL: Owiń każdą pozycję z tagiem %s

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
pl_PL: Niewłaściwy skrót rezerwacji w linku URL (prawdopodobnie wygasł)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
pl_PL: Niewłaściwy hash rezerwacji. Prawdopodobnie hash stracił ważność.

en: XOR Encryption password
pl_PL: Szyfrowanie hasła XOR

en: Year
pl_PL: Rok

en: Years
pl_PL: Lata

en: Yen
pl_PL: Jen

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
pl_PL: Pozwalasz na nieograniczona liczba rezerwacji w tych samych dat, może to być przyczyną podwójnych rezerwacji w tym samym dniu. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
pl_PL: Zamierzasz wyłączyć wczytywanie niektórych JavaScript. Czy na pewno chcesz to zrobić ?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
pl_PL: Możesz %sużyć tego skrótu tylko raz%s w formie.

en: You can also use the %s in the form.
pl_PL: Można również użyć %s w formie.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
pl_PL: Możesz sprawdzić w instrukcji, %sjak wygenerować i wykorzystać swój klucz API Google%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
pl_PL: Możesz skonfigurować zniżki kodów kuponów rabatowych na  %stej stronie%s..

en: You can customize the country list at this file: %s
pl_PL: Można dostosować listę krajów w tym pliku: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
pl_PL: Możesz generować pola formularza dla formularza (po lewej stronie) przez pola konkretnego wyboru z powyższej listy wyboru.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
pl_PL: Możesz wprowadzić kilka kalendarzy z różnych źródeł, w formie umożliwiającej zarezerwować kilka środków w trakcie jednego procesu rezerwacji.

en: You can insert this field with default selected value.
pl_PL: Możesz wstawić pole z wybranej wartości domyślnej.

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
pl_PL: Możesz poprosić o nową aktualizację wtyczki na %1$stej stronie%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
pl_PL: Możesz zresetować aktywny szablon formularza wybierając %sdomyślny szablon formularza%s w górnym pasku narzędzi. Proszę wybrać szablon formularza i kliknąć przycisk %sReset%s resetuje tylko aktywną formę (Formularz rezerwacji lub Zawartość pola rezerwacji). Kliknij na przycisk %sObie%s, jeśli chcesz zresetować zarówno formy: Formularz rezerwacji i Zawartość pola rezerwacji.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
pl_PL: Można podać dodatkowe przesunięcie z wybranego punktu końcowego. Przesunięcie to może być ujemne.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
pl_PL: Można podać dodatkowe przesunięcie z wybranego punktu startowego. Przesunięcie to może być ujemne.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
pl_PL: Możesz określić maksymalną liczbę importowanych wydarzeń  w trakcie jednej sesji.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
pl_PL: Możesz użyć (w temacie i treści szablonu e-mail) każdy skrót, który został użyty w formularzu rezerwacji. Używać skrótów w taki sam sposób, jak są stosowane w postaci treści na stronie Ustawienia pola.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
pl_PL: Można użyć dowolnego %sHTML tagu%s w formularzu rezerwacji. Proszę uważnie używać znaczników HTML.  Bądź pewny że wszystkie "otwarte" tagi (%s) są zamknięte (%s).

en: You can use following shortcodes in content of this template
pl_PL: Można użyć skrutów w treści tego szablonu

en: You can use several values, separated by a comma.
pl_PL: Możesz użyć kilka wartości oddzielonych przecinkami.

en: You can use several values, separated by comma.
pl_PL: Możesz użyć kilka wartości oddzielonych przecinkami.

en: You can use shortcode %s for showing title of booking resource
pl_PL: Możesz użyć kodu %s do wyświetlania tytułu zasobu rezerwacji

en: You can use the several values, separated by comma.
pl_PL: Możesz skorzystać z kilku wartości, rozdzielając je przecinkami.

en: You do not set any parameters for booking editing
pl_PL: Nie ustawiłeś parametrów do edycji rezerwacji

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
pl_PL: Musisz mieć ten skrót:%s w formularzu rezerwacji.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
pl_PL: Nie wolno wyłączyć ładowania plików Bootstrap w zaawansowanej części tych ustawień!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
pl_PL: Musisz mieć ten skrót:%s w formie.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
pl_PL: Musisz potwierdzić nową rezerwację %s dla: %s Szczegółowe dane osób:%s Obecnie nowa rezerwacja czeka na zatwierdzenie. Proszę odwiedzić panel moderacji%sDziękuję, %s

en: You need to make payment %s for booking %s at %s. %s You can make payment at this %s  Thank you, booking service.
pl_PL: Musisz dokonać płatności %s za rezerwację %s na %s. %s Możesz dokonać płatności w tym %s  Dziękuję.

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
pl_PL: Musisz dokonać płatności %s za rezerwacjię %s w %s. %s Należy dokonać płatności na tej stronie: %s Dziękuję, %s

en: You need to make payment for this reservation
pl_PL: Trzeba dokonać płatności dla tej rezerwacji

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
pl_PL: Musisz użyć specjalnego skrótu [bookingedit] do edycji rezerwacji.

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
pl_PL: Należy pozostawić pusty URL i URL / tekst w interfejsie sklepu, jeśli aktywowany jest przekaźnik odpowiedzi tutaj.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
pl_PL: Zobaczysz teraz tabelę "Key for server applications" znajduje się w niej "API key". Skopiuj go i wklej w polu %sKlucz API Google%s na tej stronie.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s została anulowana. %s Dziękujemy, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s została zaakceptowana. %s Dziękujemy, %s

en: Your booking has been approved
pl_PL: Twoja rezerwacja została zatwierdzona

en: Your booking has been declined
pl_PL: Twoja rezerwacja została odrzucona

en: Your emails do not the same
pl_PL: e-maile nie są takie same

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s została zaakceptowana.%sMożesz edytować rezerwację na tej stronie: %s Dziękuję, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s jest przetwarzana! Wyślemy potwierdzenie na email. %s Dziękuję %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
pl_PL: Rezerwacja %s dla: %s jest przetwarzana teraz! Wyślemy potwierdzenie na e-mail. %sMożesz edytować tę rezerwację na tej stronie: %s Dziękuję %s

en: available
pl_PL: dostępne

en: balance
pl_PL: saldo

en: comma
pl_PL: przecinek

en: confirmation email field of the primary email field
pl_PL: Pole email z potwierdzeniem na polu podstawowym email

en: coupon
pl_PL: kupon

en: date
pl_PL: data

en: day
pl_PL: dzień

en: day(s)
pl_PL: Dzień/Dni

en: days
pl_PL: dni

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
pl_PL: wartość domyślna, jeśli nie wybrano żadnych dat, albo żadne warunki są spełnione.

en: delete all booking data
pl_PL: usuń wszystkie dane rezerwacji

en: delete configuration
pl_PL: Usuń konfigurację

en: deposit
pl_PL: kaucja

en: deposit payment for booking resource
pl_PL: wpłata zaliczki do zasobu rezerwacji

en: discount
pl_PL: zniżka

en: field
pl_PL: pole

en: fields
pl_PL: pola

en: fixed
pl_PL: stały

en: fixed deposit
pl_PL: Staly depozyt

en: fixed sum
pl_PL: Stała kwota

en: fixed total in
pl_PL: Ogólem stały w

en: for
pl_PL: dla

en: for 1 day
pl_PL: Na 1 dzień

en: for 1 hour
pl_PL: Na 1 godzinę

en: for 1 night
pl_PL: Na 1 dobę

en: for all days!
pl_PL: Dla wszystkich dni!

en: from the cost of 1 day
pl_PL: Od kosztu w czasie 1 dnia

en: here
pl_PL: tutaj

en: hour
pl_PL: godzina

en: hour(s)
pl_PL: godzina(y)

en: hours
pl_PL: godziny

en: iPay88 customization
pl_PL: Dostosowanie iPay88

en: link
pl_PL: Link

en: make user active
pl_PL: Ustaw użytkownika aktywnym

en: make user inactive
pl_PL: Ustaw użytkownika nieaktywnym

en: max
pl_PL: maksimum

en: min
pl_PL: minimum

en: minutes
pl_PL: minuty

en: month
pl_PL: miesiąc

en: month(s)
pl_PL: Miesiące

en: months
pl_PL: miesiące

en: night(s)
pl_PL: Noc(e)

en: no
pl_PL: nie

en: of
pl_PL: dla

en: of configuration booking form in English and French languages
pl_PL: z formularza rezerwacji konfiguracja w językach angielskim i francuskim

en: of every month
pl_PL: każdego miesiąca

en: of payment
pl_PL: płatności

en: on each
pl_PL: Każdego dnia

en: on each day
pl_PL: Każdego dnia

en: optional
pl_PL: dowolny

en: or
pl_PL: lub

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
pl_PL: albo dodaj %sWidget%s rezerwacji do paska bocznego.

en: or cost of booking resource %s
pl_PL: lub kosztów zasobu rezerwacji %s

en: page
pl_PL: strona

en: per 1 day
pl_PL: Za 1 dzień

en: required
pl_PL: wymagane

en: seconds
pl_PL: sekundy

en: semicolon
pl_PL: średnik

en: set user as
pl_PL: ustaw użytkownika jako

en: settings page
pl_PL: Ustawienia

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
pl_PL: rozpocząć nowy rozdział tłumaczenia w konkretnym języku, w którym %s

en: time
pl_PL: Czas

en: to
pl_PL: do

en: unavailable
pl_PL: niedostępne

en: version
pl_PL: wersja

en: visitors
pl_PL: odwiedzający

en: website
pl_PL: strona

en: websites
pl_PL: strony

en: week
pl_PL: tydzień

en: weeks
pl_PL: tygodnie

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
pl_PL: gdzie %s - domyślny Kalendarz %s (można wybrać żądany zasób kalendarza wkładając go skrótem do strony)%s

en: year(s)
pl_PL: Lata

en: yes
pl_PL: tak
