Hueman v3.1.6 - en to fa_IR translation catalogue (36 entries)

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
fa_IR: موردی که به دنبالش بودید، ممکن است که حذف شده باشد یا به آدرسی دیگر منتقل شده باشد. لطفاً‌ از بخش جستجو کمک بگیرید

en: No Responses
fa_IR: بدون بازخورد

en: 1 Response
fa_IR: یک بازخورد

en: % Responses
fa_IR: % بازخورد

en: Comments
fa_IR: نظرها

en: Pingbacks
fa_IR: بازتاب:

en: All Rights Reserved.
fa_IR: تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.

en: Powered by
fa_IR: با افتخار قدرت‌گرفته از

en: Theme by
fa_IR: توسط

en: Recent Posts
fa_IR: آخرین نوشته‌ها

en: Popular Posts
fa_IR: محبوترین نوشته‌ها

en: Recent Comments
fa_IR: آخرین دیدگاه‌ها

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: says:
fa_IR: می‌گوید:

en: Search result
fa_IR: نتیجه جستجو

en: Search results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Error 404.
fa_IR: اخطار ۴۰۴، یافت نشد.

en: Page not found!
fa_IR: چنین برگی یافت نشد!

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Category:
fa_IR: دسته:

en: Tagged:
fa_IR: برچسب‌ها:

en: Daily Archive:
fa_IR: بایگانی روزانه:

en: Monthly Archive:
fa_IR: بایگانی ماهانه:

en: Yearly Archive:
fa_IR: بایگانی سالانه:

en: by
fa_IR: توسط

en: Next story
fa_IR: مطلب بعدی

en: Previous story
fa_IR: مطلب قبلی

en: You may also like...
fa_IR: شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

en: For the term
fa_IR: در این مرحله...

en: Please try another search:
fa_IR: لطفاً با کلماتی دیگر جستجو کنید:

en: To search type and hit enter
fa_IR: تایپ کنید و اینتر را فشار دهید

en: Expand Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: More
fa_IR: بیشتر بخوانید...

en: Follow:
fa_IR: دنبال کنید:

en: Pages:
fa_IR: برگه‌ها:

en: Tags:
fa_IR: برچسب‌ها:
